Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • demokracie pod vedením zednářů. Takže už principiálně je odsouzena k selhání. Něco jako EU.
    https://www.youtube.com/watch?v=8PxH7M8uXnE
  • Toto je nové poučení z krizového vývoje pro Českou republiku. Stále máme kupní sílu 4 menší než Západ, jako tomu bylo před rokem 1989, navíc pracujeme 2x více, a jsme asi tak 10 více vystresovaní.
    Pouze jsme vyprodukovali 10 tisíc multimilonařů, což je asi světový rekord v tak krátkém čase.

    Až u nás bude tolik multimilionářů, jako nezaměstnaných, tak pak to tu bude v pořádku, zatím je jich 50x tolik.

    Z toho vyplývá jednoduchá rovnice. Každý multimilionář může převzít sociální péči o sociálně slabé v tomto státě.
    Tím ostatní občané tohoto státu nebudou muset přispívat do sociálních fondů.
    Tím ostatní občané začnou konečně pomalu bohatnout.

    Multimilionáři tím nezchudnou, jen si koupí o jednu "uměleckou" dekoraci méně. Umělci tím také neschudnou, ti si stěžují stále.
    • ... málo jsi se učil, troubo :)))
      • Dej si pozor, abych tě někde nepotkal, protože ti dám tak přes tu tvoji držku, že na to do smrti nezapomeneš, ty hovnožroute.
    • I kdybychom dělali ještě víc, tak ČNB upraví kurz koruny tak, abychom nebohatli, to si buď jist.
      • pravdu díš pak, ale nechápu nechuť většiny občanů čr přijmout euro kdyby jsme ho meěli již několik let by nás Sígr z ČNB denodenně neokrádal!!!

        přitom jednoho dne to stejně přijde jo, ale to už bude kurz 36:1 *1* *1* *1*
        • Nediv se, když u nás chybí občané je tady tolik ovcanů. *1* *2* *15*
        • ... je mi jedno, jestli mám plný kufr kaček nebo éček, pitomečku :)))
  • ... parádně jsem si naposledy pokecal s nejprimivnějším Rómem v Česku, je neškodný :)))
  • Už ten rudej teplouš Semjon Gayínek dnes vyhrožoval skinama, nebo to teprve přijde???

    PCHE !!!
    • ... ano, jsi dlouhodobě společností spavedlině vyseparovanej hnůj, jako hnůj chcípneš :)))
      • ... já nehlasuji, to je pouze pro primivy :)))
  • Argentina je naše, máte s tím problém?
    • Ivane! Tak jsem tě to neučil! -20 rubl!
      • Dávám + 1 cár toaletního dolaru
  • Meli si pořídit euro a mohli bejt v řiti už dávno!!!

    WOW !!!
    • tam není místo, tam jsou rusácí!
  • ... pokusil jsem se normálně komunikovat s F45, bylo to s posledním póvlem naposled :)))
    • Jdi do prdelee Simone alias blijče pitomče..hi..hi
      • ... není vůbec překvapením, že nikdy nepochopíš, kdo z tebe zrovna dělá kripla :)))
        • Ty jsi starej kripl, kterej jezdí na vozejku s připosranou pemprskou mezi nohama..hi..hi
          • ... mám 2 pemprsky, napiš už, kriple, kde a kdy chceš mít 1 v hubě a druhou v řiti :)))
            • Ty dostaneš po hubě a kopnu tě do řiti kriplíku..hi..hi
  • a USA je již jen dorazí
  • ... stále marně čekám na návrh místa spravedlivé smrti primitiva F45 apod. :)))
    ... s touto bezpohlavní troskou se rozhodně již na jiné téma bavit nebudu, umře
  • "Expandující stát lákal miliony imigrantů z evropských států a jejich přítomnost proměnila Buenos Aires v metropoli světového významu –"
    .
    Kdoví jaké sociální dávky tenkrát vypláceli?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit