Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • protože žádný uprchlík není. Je jen vychcaná vyžírka přijíždějící parazitovat. Toho čeho se sousední africké země štítí, tady leze a mává mírovým praporkem. Ale je nová doba. Africká verbež rozdělila poklidnou EU. Nikdy ale naprosto nikdy se jim to nedá zapomenou. Musí mít tento fakt pořád na talíři. Jejich zdejší pobyt je třeba jim maximálně znepříjemnit. Aby si pamatovali, že tady nalezli špatně. Tady je čeká jen posměch ústrky a přehlížení. Do konce jejich zpackaného parazitování.
  • Berete zde si zde navzájem přezdívky proto zde lidé končí a tak i já. Na hloupost se nedá jinak reagovat ..............................................
  • O žádné uprchlíky přeci vůbec nejde. A o tom to je! *6*
  • nejak moc nesleduju ale zrovna ted meli Zidi nejakej problem , byl do toho snad zamichanej i Donik Zelnicek . neco tam zase palili a Eman chce zase nekam jinam soupat cesky tamni sberny suroviny . tak nevim jak moc se ty hodnoty krestani / zidi prekryvaji.
  • náboženského pomatence, ani jednoho nezaměstnatelného parazita. Možná mně nějaké sluníčko napíše, že jsem rasista ale s tím určitě spokojeně usnu :-).
  • http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/bretislav-turecek-usa-zustanou-vyjednavacem-mezi-izraelci-a-palestinci-co-skryva-trump--1775282
  • Česko se stává zaostalejší a zaostalejší zemí. Je smutné, že Češi se sice hlásí k křesťansko-židovským hodnotám, ale ve skutečnosti je absolutně odmítají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit