Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ovšem kdyby jsi se zasebevraždil TY to by byla jiná paráda. To by propuklo všeobecné veselí. Protože takové proafrické podržtašky tady nemá nikdo rád. Všeobecné mínění je - práskat tu línou verbež ven. A to pořád.Hnát je svinským krokem.
  • Hlavně že Rosťa Adam je chytrý a statečný. On to vytrhne za nás za všechny... *3*
  • Česko je naštěstí nejateističtějším státem Evropy a je to jedna z mála věcí, za které skutečně můžeme být bolševikovi vděční: že ty skandální bludy a jejich poblouzněné šiřitele pronásledoval tak důrazně, až se mu je podařilo alespoň částečně vymýtit. Takže s těmi křesťansko-židovskými hodnotami to tady není moc žhavé... *14*
  • a proč? Chyba byla, že tam "krást" přestali!!! - Místo, aby odtamtud plynulo bohatství (do našich, Evropských kapes), putuje tam (z našich kapes) tzv. "humanitární pomoc" - Mugabemu a dalším, kteří tam ten binec a bídu způsobili. Jenomže Evropa je dnes natolik vyměklá a zblblá, že sice má nejlepší zbraně v dějinách, kontejnerové pumy, napalm, "čistou" kobaltovou bombu, nervový plyn a jánevím co ještě; dva dnešní bombardéry dokáží způsobit tolik škody jako za 2.sv. války celý bombardovací svaz, ale přesto neumíme zastavit invazi neozbrojených černých tlam na gumových člunech...
  • Jestli se Vám my, Češi, tolik zajídáme, pojďme si to vyříkat jako v Jugoslávii... Už se těším, až budou paramilitární jednotky etnicky čistit a Vy se budete ještě živý válet na zemi s pár projektily z kalašnikova pod žebry, rád Vás zahrnu buldozerem do hromadného hrobu... Oni si nedají pokoj a nedají.... *2* *2* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Hm, názor většiny je vrátit se o miliardy let zpět. Děkuji, ale to je v podstatě jako spáchat sebevraždu. To chtějí jen zbabělci a hlupáci. Bohužel většina lidí je alespoň jedním z toho.
  • pokud máte rád multikulty, je to Váš názor. Názor většiny lidí je ale ten, že nechtějí mít ve svých ulicích Afriku nebo Blízký východ. Ani já ne.
  • Darebák jste vy. A ani se neumíte podepsat. Můj světový názor je korektní, nikoliv politicky korektní jako ten váš. Já, na rozdíl od Vás, posuzuji lidi jednotlivě, ne podle příslušnosti k nějaké skupině, tedy tak, jak má být i podle Bible, tam ani podle otce nebo syna se nesmí posuzovat syn nebo otec.
    V odkazu je parodie na vás, darebáky říkající si vlastenci, byť vlastenci nejste ani omylem.
  • Asi proto, že žijeme v České republice. Až to bude zase Protektorát Čechy a Morava, bude to v pořádku ?
  • jsi známý zastánce cizokrajných darebáků. Ani se nemusí ohlížet tvůj odkaz.Kdyby ale třeba tobě pozměnil někdo několika hmaty světový názor tak to bude všechno v naprostém pořádku.
  • Holt v ČR se začnou oslavovat násilnické pseudohrdinské činy:
    https://www.youtube.com/watch?v=rUa04Xj1AW0
  • V tom případě by pro vás bylo ideální spáchat sebevraždu, neb alespoň jedno z toho jste vy sám.
  • a kam že je přibili?
  • Jinak jsem opět přesvědčen,že volba a intuice presidenta byla správná.A Andrejovi začínám fandit,konečně premiér,který má koule a ne jako ti před ním,snad jen Topolánek,ale ten je ukazoval na nesprávném místě,že.
  • Dnes mluvil Kardinál Duka a byl to balsám na duši i když jsem ateista tak mu dávám za pravdu a jsem překvapen jaké má dobré názory i na politickou situaci u nás a v té slavné EU kam nás havel zatáhl.Těším se na další povídání s ním.Asi to bude tím,že mu komunisti umožnili pracovat v továrně,aby poznal své ovečky v praxi.Doporučil bych to všem kandidátům na presidenta krom GŘ ze Škoda auto.Horáček to je katastrofa snad největší.Občas jsem četl i tenzatracovaný Blesk,ale jeho lži o Horáčkovi,když byl u Soukupa jak ho vyškolil jsem se pobavil a reakce čtenářů na hysterického Horáčka byla jednoznačná.Blesk již nikdy!Opravdu to je plátek,který lidi rozděluje na chytré a hloupé.A to sem mu chtěl nabídnout příběh,raději ho poskytnu jiným.
  • A jsem přesvědčený, že germáni budou čmoudům refundovat rozdíl v sociálních dávkách pokud odejdou k nám. U nás je dost vlastizrádců, kteří se budou o ta netáhla starat za naše peníze a sami budou bobtnat za státní příspěvky. Negr a čmoud nebude nikdy dobrovolně dělat. Jsou to jenom vyžírkové.Proto by měl být vytvořen zákon, že každý vandrák bude do jednoho měsíce , od příchodu,zaměstnán a to by měla zajištovat nějaká státní agentura.A neziskovky zahnad do ilegality a vyšetřovat jejich dosavadní aktivity.
  • Je sice hezké vykřikovat, že žádného uprchlíka nepřijmeme a dělat ramena, ale bohužel jsme v řiti, páč pokud Němci, Francouzi atd legalizují pobyt negrů na svém území, mohou tito cestovat po celém Schengenu a vybrat si místo, kde chtějí zůstat. Tomu nikdo nezabrání . Tipnul bych si, že za poslední dva roky, přibylo v Praze několik set, možná tisíc čmoudů. To mohu posoudit z vlastní zkušennosti a toho co vidím.
    V menší míře to lze pozorovat i v jiných městech ČR.
  • proč se vždy a všude ptají jen Čechů a zcela ignorují názory Moravanů? To jako že názory jednoho sedmimilionového národa jsou snad lepší a důležitější než názory jiného třímilionového národa, toho budeme jako ignorovat? To jsou asi ty staré bolševické manýry typu "my si uděláme co chceme a vy držte hu..y".
  • Postarat by se měly bývalé koloniální mocnosti co si v 19. stol přivlastnily Afriku a měli z toho biliony zisků: Francie, Anglie, Portugalsko, Španělsko, Itálie, Belgie, také Německo paní Merkelová!
    Na někoho jsem zapomněl?
    Česko ani potažmo Rakousko-Uhersko tam žádné kolonie nemělo!
    Tak vraťte Africe co jste tam nakradli! *16* *16* *16*
  • Bába si je tam pozvala, že se o ně postará a teď by je strkala druhejm. *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit