txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (47 příspěvků)

 • Major čs. armády Terazky (skrytý)
  5 se líbí

  Fakta ze zprávy ČSÚ o migraci za rok 2016 jsou jednoznačná:

  "... Počet obyvatel ČR zvýšila významně migrace, a to především z Ukrajiny, Slovenska, Rumunska a Bulharska ..."

  Ona migrace - pohyb lidí po evropském kontinentu - a z toho jejich příchod na území Česka - je už od r. 1989 daleko větší, než počet uprchlíků, co máme dle diktátu Bruselu přijmout do své "náruče"!

  Jak to, že tento počet migrantů - a v případě Ukrajiny i běženců před válečným konfliktem - není do oněch slavných "kvót" zahrnut. Ti lidé z Ukrajiny, Slovenska, Rumunska a Bulharska o kterých článek hovoří jsou snad něco méně, než musulmani? Zůstávají u nás, protože se zde snáze (snad kromě Rumunů) domluví a je zde styl života (i když ekonomicky pro ně výhodnější) podobný jejich zemím!
  OSTATNĚ statistika jako studijní obor je zakončena rigorosní zkouškou i na kterékoli (i bratislavské) Vysoké škole ekonomické, konkrétně na Fakultě informatiky a statistiky, zabývající se přednáškami a praktiky v oboru: Statistika a ekonommetrie!
  A každý student po prvním semestru studia je schopen Bruselu poskytnout relevantní údaje, když si je nechce, nebo nedej Bože neumí vyhledat sám!
  I když je z našich daní je placeno hafo ouřadů na "Úřadu vlády" - ti jsou zřejmě tak neschopní, že nedovedou ta data vyhledat a s nimi pracovat?

  19.12.2017 upraveno
 • Malé vyjasnění (skrytý)
  2 se líbí, 3 se nelíbí

  Po Bílé hoře Český národ čelil takzvané Germanizaci. Člověk by řekl, že se z toho poučí. Ale nestalo se tak. Češi mají odedávna až dodnes, skoro by člověk řekl, podlézavý přístup k Němcům, zatímco Moravanům provádějí Čechizaci, tedy totéž, co jim samotným prováděli Němci. Za socialistické armády byl zvláštní fenomén. Na vojnu přišly mladší ročníky a byly šikanovány staršími ročníky. Když po roce „starší“ odešli a „mladší se stali staršími“ šikanovali opět oni nové „mladé“. Tato podivná léčba mindráků se opakovala stále dokola. Jako příklad velkorysosti a tolerance dokonce jeden z největších Moravanů z Hodonína, T.G. Masaryk rezignoval na prezentaci Moravy a propagoval národ „Československý“ tedy Čechy a Slováky. Založil Československo hrdé a odhodlané se bránit Němcům. Přitom ovšem Československo bylo tvořeno zemí Českou Moravskoslezskou Slovenskou a Podkarpatskou Rusí. Masaryk zdůrazňoval….“Moravská otázka je a bude opět zkušebním kamenem české politiky. Je žádoucí, aby byl Moravě zachován její specifický ráz, aby se jí dostalo rozsáhlé autonomie, nejen politické, ale i kulturní. „ Až komunisté 1949 zrušili zemské zřízení a zavedli zvrácené chápání „pouze Čech a Slovenska“ kdy Morava měla být jen nějaká podivná „krajová anomálie“. Současná demokratůra tuto křivdu neodstranila. Aby bylo jasno, já nemám problémy žít s jiným národem, jsem příznivcem Evropské Unie a klidně mohu žít ve státě s Čechy, Slováky, Poláky, Rusy, Ukrajinci, Maďary, Němci, Rakušany a třeba i s Američany a Brity (ti se mimochodem skládají z Angličanů, Irů, Skotů…). Jde jen o princip….buď budeme žít všichni SPOLEČNĚ JAKO LIDÉ, TŘEBA EVROPANÉ, anebo budeme žít všichni JAKO NÁRODY, Němci, Moravané, Poláci, Češi atd. Ne, že tu budou jen některé preferované národy, ať Němci nebo Češi. BUĎ VŠICHNI SPOLEČNĚ JAKO EVROPANÉ nebo všichni SAMI ZA SEBE, JAKO ROVNÝ S ROVNÝM. Vztah Čech a Moravy připomíná soužití dvou biblických bratrů Kaina a Ábela. Můžeme hádat kdo je kdo……

  17.12.2017
 • TOM231 tiscali.cz
  4 se líbí, 9 se nelíbí

  Pokud jsme byli ještě Československo, řvali Slováci, že je vykořisťujeme. Přitom to byla bývalá maďarská kolonie, zanedbaná, zpustlá a zaostalá s 80ti % negramotností.Nulová infrastuktura, jedna železniční trať.
  Po vzniku ČSR byly potřeba obrovské investice na to, aby se země trošku civilizovala. Přesto Slováci řvali, že je Česi vykořisťují atd. V roce 1938 nám navrch vrazili kudlu do zad a spojili se s Hitlerem.
  Dnes Slovenskou roli převzali Moraváci. Někteří jsou dokonce přesvědčeni, že Čechy živí.
  Mě tedy stačí ty jejich dárečky, co dali naší politice -Nečas, Sobotka a další ksindl z Moravy, který se neustále sere do Prahy a do funkcí.
  Táhněte tedy do pudele a vstupte do Evropské federace jako Moravská republika. Mě rozhodně scházet nebudete. Hlavně si, ale odtáhněte, tu půlku obyvatel Moravy, co žije hlavně v Praze.

  17.12.2017
 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz
  6 se líbí, 2 se nelíbí

  Bohóšek Sralbotka,Topolánek jsou moraváci :-) Co by jsme si bez nich počali???

  17.12.2017
 • A není problém ve Vás? (skrytý)
  2 se líbí, 2 se nelíbí

  stěžujete si na politiky z Moravy? Když se podíváme na volební výsledky, zjistíme že drtivou většinou je volíte vy v Čechách a hlavně v Praze. Proč vybíráte odpad který my na Moravě vyhazujeme?????? To nemáte vlastní lepší možnosti? Pokud soused vytáhne bor..el z mé popelnice a nasype si ho do obýváku tak je to hlupák a jeho stížnosti mne nezajímají.

  A Slováci se v roce 1938 nespojili s Hitlerem, vy v Praze jste kapitulovali. V březnu 1939 už Slováci neměli na výběr buď se odtrhnout a založit formální Slovenský štát anebo se nechat přímo obsadit Němci a Maďary. Vy v Praze jste to opět tradičně v září 1938 pos..ali. Masaryk a Lidé Československa by nikdy nekapitulovali.

  17.12.2017
 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

  Pane mne nedávejte dohromady s Sralbotka či Topolánkem,tyto zmrdy jsem nikdy nevolil. Howk

  18.12.2017
 • G (skrytý)
  7 se líbí, 3 se nelíbí

  www.novinky.cz/zahran...i.html

  16.12.2017
 • DRAHA (skrytý)
  11 se líbí

  Přijali jsme tisíce ukrajinců, to jsou také uprchlíci, takže máme splněno.

  16.12.2017
 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz
  13 se líbí, 1 se nelíbí

  Zvládli jsme to bez slimáků doposud,zvladneme to znovu.
  Pozvala si je Makrela,tak ať si je hostí za své a u sebe.
  Afriku drancovali hlavně Francouzi,Angličané a jelikož vidíme ten bordel nejen u nich,děkujeme nechceme ani inženýrské kokosy !

  15.12.2017
 • Talos (skrytý)
  4 se líbí, 1 se nelíbí

  přesně tak, tobě stačí že očucháváš kalouskovu zadnici, nepotřebuješ tu další prdosmrady *3*

  16.12.2017
 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz
  10 se líbí, 5 se nelíbí

  Ne to mu oćuchává německý kníže Schwarzenberg,proto pořád spí. A my jsme ho za to platili.

  16.12.2017
 • TOM231 tiscali.cz
  3 se líbí, 3 se nelíbí

  Asi proto, že žijeme v České republice. Až to bude zase Protektorát Čechy a Morava, bude to v pořádku ?

  15.12.2017
 • rosta.adam tiscali.cz
  8 se nelíbí

  Holt v ČR se začnou oslavovat násilnické pseudohrdinské činy:
  www.youtube.com/watch...Xj1AW0

  15.12.2017
 • Adame Rostine (skrytý)
  7 se líbí, 4 se nelíbí

  jsi známý zastánce cizokrajných darebáků. Ani se nemusí ohlížet tvůj odkaz.Kdyby ale třeba tobě pozměnil někdo několika hmaty světový názor tak to bude všechno v naprostém pořádku.

  15.12.2017
 • rosta.adam tiscali.cz
  10 se nelíbí

  Darebák jste vy. A ani se neumíte podepsat. Můj světový názor je korektní, nikoliv politicky korektní jako ten váš. Já, na rozdíl od Vás, posuzuji lidi jednotlivě, ne podle příslušnosti k nějaké skupině, tedy tak, jak má být i podle Bible, tam ani podle otce nebo syna se nesmí posuzovat syn nebo otec.
  V odkazu je parodie na vás, darebáky říkající si vlastenci, byť vlastenci nejste ani omylem.

  15.12.2017
 • Zase moralistické bláboly, (skrytý)
  14 se líbí

  pokud máte rád multikulty, je to Váš názor. Názor většiny lidí je ale ten, že nechtějí mít ve svých ulicích Afriku nebo Blízký východ. Ani já ne.

  15.12.2017
 • rosta.adam tiscali.cz
  11 se nelíbí

  Hm, názor většiny je vrátit se o miliardy let zpět. Děkuji, ale to je v podstatě jako spáchat sebevraždu. To chtějí jen zbabělci a hlupáci. Bohužel většina lidí je alespoň jedním z toho.

  15.12.2017
 • Hells Angel (skrytý)
  2 se líbí, 3 se nelíbí

  Hlavně že Rosťa Adam je chytrý a statečný. On to vytrhne za nás za všechny... *3*

  15.12.2017
 • Rostine (skrytý)
  4 se líbí, 2 se nelíbí

  ovšem kdyby jsi se zasebevraždil TY to by byla jiná paráda. To by propuklo všeobecné veselí. Protože takové proafrické podržtašky tady nemá nikdo rád. Všeobecné mínění je - práskat tu línou verbež ven. A to pořád.Hnát je svinským krokem.

  15.12.2017
 • kritik (skrytý)
  3 se líbí, 2 se nelíbí

  Jinak jsem opět přesvědčen,že volba a intuice presidenta byla správná.A Andrejovi začínám fandit,konečně premiér,který má koule a ne jako ti před ním,snad jen Topolánek,ale ten je ukazoval na nesprávném místě,že.

  15.12.2017
 • kritik (skrytý)
  2 se líbí, 3 se nelíbí

  Dnes mluvil Kardinál Duka a byl to balsám na duši i když jsem ateista tak mu dávám za pravdu a jsem překvapen jaké má dobré názory i na politickou situaci u nás a v té slavné EU kam nás havel zatáhl.Těším se na další povídání s ním.Asi to bude tím,že mu komunisti umožnili pracovat v továrně,aby poznal své ovečky v praxi.Doporučil bych to všem kandidátům na presidenta krom GŘ ze Škoda auto.Horáček to je katastrofa snad největší.Občas jsem četl i tenzatracovaný Blesk,ale jeho lži o Horáčkovi,když byl u Soukupa jak ho vyškolil jsem se pobavil a reakce čtenářů na hysterického Horáčka byla jednoznačná.Blesk již nikdy!Opravdu to je plátek,který lidi rozděluje na chytré a hloupé.A to sem mu chtěl nabídnout příběh,raději ho poskytnu jiným.

  15.12.2017
 • G (skrytý)
  6 se líbí

  Ano čro dvojka bohužel vyžraným pámbíčkářům dává prostor

  16.12.2017