Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nám často zvonívá v uších. Fotr Čapisrál se tomu diví, vždyť máme tak tlustě polstrované zdi. *7*
  • tak už se nestyď, tuhle jsi machroval jak romanticky očucháváš Simonce klín. Tak napiš jak jste daleko, zda tvoje píchací matka nežárlí a tak. Celková prasečí pohoda, co?
    • ... tvá tupost je bezkonkurenční, bliješ nesmysly, protože ses neměl narodit, ptákopysku :)))
  • ... neustále opravuji své inteligentní příspěvky, při mém vysokém IQ 18 nemám čas sledovat "y" "i" :)))
    • ... jsi ubožák z chlívu, kvůli kterému není důvod kontrolovat pravopis, ty ubohá trosko :)))
  • ... jsem iteligentní silák IQ18/42kg, zmlátil jsem i pětiletého sousedova synka :)))
  • ... ano, jsem nejprimitivnější ču*ák na netu, zvládne mě každé dítě, jsem troska :)))
    • ... ano, na víc nemáš a nikdy mít na víc než opisování inteligentů mít nebudeš, chudáku :)))
  • Kdo nekliká s náma, kliká proti nám. A to se navyplácí!
  • gulag.cz
  • ... debílkové zase jednou jedou na plné obrátky, miluji lidskou tupost, píšte dál, ubožáci :)))
  • často u dveří zvonívá KGB. Vždy v noci.
  • ... primitiv s názvem BIJEC dle mého záměru začíná mít bazén sraček po nos, funguje to :)))
    • myslíš ten bazén co máte doma ve chlívku? Panečku to se prasata mají.Zvlášť když píchají vlastní matku.
      • ... ano, jsi největší primitiv, který má tupou pěnu u tlamy z mého překrásného intelektu :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit