Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je krásné a skvělé jak se nezničitelní profesionální politici klepou a dělají všechno možné, aby člověk typu pana Babiše jim nešlápnul na jejich zlodějinama nateklá a zhnisaná kuří oka. Vidím jen panický strach a postupně masáž i od Tiscali pisálků, kteří začínají táhnout ve šlépějích ČT, Seznamu a pod......Jo, běžte se podívat na pulty novinových stánků, které noviny nejsou první k dostání, ač jejich výtisk silně převyšuje ostatní....Je úsměvné, jak strany zleva do prava lítají a dělají všemožné kusy, aby konečně neplatily zákony i pro ně!!!! Pan Babiš, na rozdíl od ostatních je svoji pílí za vodou za vodou, odvádí šílené daně státu, zaměstnává lidi a plat ministra mu je ukradený...
    • děkujeme oddělení PR soudruha Bureše za trapný pokus, pokračujte *15* *15* *15*
  • Zlati komančové, toto je totalita jak prase. A to za komančů jsem měl omezení a nesnášel jsem je!
    • Jsi hlupák, zlatí komouši a nesnášel jsi je ? hmmm *3*
  • To je do nebe volající.Má 2 noviny, ne-li víc, rádio Impuls a zakládá daňovou policii, má známosti u bývalé STB.Kdy se konečně voliči vzpamatují a pošlou ho na propadliště dějin
    • Kdyby neměl k dispozici část tisku a finanční zázemí tak ho takoví ti Tluchoři a jim podobní dávno vymetli z politiky stejně jako věci veřejné.Tak nechte na hlavě.A je dobře, že těmto jedincům šlape na paty ať jsou z ODS či ČSSD.
    • Nediv se, dostali koblihu a teď jim slibuje levnější pivo. Tak se najde dost tupců, kteří nastrčí svůj ksicht do jeho oprátky.
  • Já, kdybych byl komanč, ministr, estébák, tak si založím rovnou lidové milice.
    • Neboj, to teprv přijde. Zatím má FP - finanční policii, pak si vytvoří STB - sebranka tajtdrlíka Bureše a pak VB - vychcánci Burešovi a pak se z nás stane ČB - Český Burešstán a vládnout nám bude car Bureš I. A každý z poddaných dostane jednou ročně zdarma koblihu.
    • Bohatě stačí, že si pitomec. *15*
  • V noci blijec pitomec, přes den kriplík Simon bukvice..hi..hi
    • za ty jsi tady imervervére zlejBTWhomoprute *3*
      • Kdybys nekecal hodnej pitomče.
  • crrr crrrr běž otevřít je tu celník
  • ... u našich containerů mám největší IQ, 18, Eržika jen 17,9 :)))
  • ... chachacha, tupost k hov*u pořád hlasujícího degena je pro mě nádhernou odměnou :)))
  • ... ač duševní naháč, odcházím s noblesou :)))
    • ... popiš jednou, co jinak děláš, bezmocný zoufalý tupče :)))
    • *15* *15* *15*
      • ... čuráčkové si už budou muset vystačit sami, opuštěné krysy v tom mají velkou praxi :)))
        • ).( *15*
  • ... inteligent, který si zde hraje s póvlem, kdykoli s noblesou odejde, póvl to nikdy nedá :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit