Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brání se jen ti co placení daní obchází jak se jen dá ! Přidávat peníze by chtěly všechny ministerstva aby mohly prošustrovat ještě víc peněz, takže je třeba vybrat více daní aby se mohlo přidat chudákům poslancům, senátorům, soudcům, doktorům atd.
  • rady a rozumy? Ten který se zastává těch největších sígrů a inkasuje od nich statisícové palmarko? No to se povedlo! Běžný člověk se s vyšetřovatelem celní správy nepotká. Jo a darebáci, nechť si užijí! Chovancovi četníci budou zas jako obvykle - komedianti. Odhalí se prošetří se, ale kamarádíčkové kamarádů věc stopnou. Takovou PČR si mohou i s Chovancem zastrčit ...
  • ... mojí inteligentní demenci laskaví čtenáři vždy odmění :)))
  • Je krásné a skvělé jak se nezničitelní profesionální politici klepou a dělají všechno možné, aby člověk typu pana Babiše jim nešlápnul na jejich zlodějinama nateklá a zhnisaná kuří oka. Vidím jen panický strach a postupně masáž i od Tiscali pisálků, kteří začínají táhnout ve šlépějích ČT, Seznamu a pod......Jo, běžte se podívat na pulty novinových stánků, které noviny nejsou první k dostání, ač jejich výtisk silně převyšuje ostatní....Je úsměvné, jak strany zleva do prava lítají a dělají všemožné kusy, aby konečně neplatily zákony i pro ně!!!! Pan Babiš, na rozdíl od ostatních je svoji pílí za vodou za vodou, odvádí šílené daně státu, zaměstnává lidi a plat ministra mu je ukradený...
    • děkujeme oddělení PR soudruha Bureše za trapný pokus, pokračujte *15* *15* *15*
  • Zlati komančové, toto je totalita jak prase. A to za komančů jsem měl omezení a nesnášel jsem je!
    • Jsi hlupák, zlatí komouši a nesnášel jsi je ? hmmm *3*
  • V noci blijec pitomec, přes den kriplík Simon bukvice..hi..hi
    • za ty jsi tady imervervére zlejBTWhomoprute *3*
      • Kdybys nekecal hodnej pitomče.
  • ale ty máš jen prasečí blbost, co? Ta smrdí po tvé matce a proto jsi takový vyvrhel.
    • ... mám všechno, co schází zdegenerované hromádce výkalů jako ty, ty bezmocný póvle :)))
      • tedy máš chlívek, kupu hnoje, opíchanou páchnoucí matku, smrdící Simonku jak jí očuchávaš klin ... ještě něco hrdino z chlívku?
        • ... jsi primitiv, kterému nikdy nedojde, že představování svého bytu nikoho nezajímá :)))
          • ... jsem primitiv, vyměním container za byt :)))
            • ... ano, jsi nejprimitivnější ču*ák na netu, zvládne tě každé dítě, blbe, čau, piš dál :)))
    • ... jsi tak primitivní, že ti nikdy nedojde, že jsi mou hračkou bez tupých narážek na rodinu :)))
    • ... omyl, ty poslední ubožáku, tvou ubohost natírám ke svačině na ždádlo svému čoklovi :)))
      • ... chápu, že tento můj pozdrav trosce nikdy nepochopíš, moulo, bože, jak mě baví blbec :))
        • ... jsem blbec a to mě baví :)))
          • ... ano, na víc nemáš a nebudeš, takovým primitivem se nezabývám pořád, moulo :)))
  • simgay.org
    • jsi také čtverák *15* *15* *15* *15* *15*
      • no a ty debill *15* *15* *15*
      • souhlas
  • ... z psích výkalů si dělám kuličky a ty pak cvrnkám po mé dementní matce :)))
    • ... ano, jsi jasnej bezmocnej primitiv, čau, mám radost, že záhy zdechneš jako ubohý póvl :)))
  • crrr crrrr běž otevřít je tu celník

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit