Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... ač duševní naháč, odcházím s noblesou :)))
    • ... popiš jednou, co jinak děláš, bezmocný zoufalý tupče :)))
    • *15* *15* *15*
      • ... čuráčkové si už budou muset vystačit sami, opuštěné krysy v tom mají velkou praxi :)))
        • ).( *15*
  • Kudy chodil tudy lhal také můj fotr, starej Čapisrál. *7*
  • no a jednou už začít musíme
    • nejdřív začít u ovčanů a než dojde na ty nahoře, nebude už co kontrolovat, však si zákony na to připraví *14*
  • Bylo víc než načase, ale bez Nečase. Jen tak dál Andreji, jenom pořádně zatop kurwám zlodějským co se po převratu prolhaly a prokradly k moci!*5*
    • Víš špatně se Burešovi topí pod kotlem, kde je Bureš umístěn.
    • Bravo Ivane. Jsi na dobré cestě zachránit si jednoho parchanta z gulagu! Snaž se víc!
    • no jistě v eu je demokracie a svoboda třeba v přijímání uprchlíků
      • A většina musí demokraticky držet hubu. Jinak se jí vyhrožuje stíháním a nařčením z rasismu a xenofobie.Pěkně si to Havlova svoloč uměla zařídit. *3*
        • Skvělé Ivane. I tvoje Nataša v gulagu zatím žije. Máš šanci ji zachránit, tak se snaž!
  • ... jsem inteligent s IQ 18 a při psaní chytrých příspěvků si honím svého centimetrového pinďoura Bc. Kaka :)))
    • *15* *15* no ještě ten tady chybí a degeni sou komplet.
    • ... vím, jsi opět v koncích, balíku, čau, mě primitivní tupec jako ty nikdy nenadzvedne :)))
  • Simon je čuráák a smrdí po myším oleji..hi..hi..píp..píp
    • Vysvětlení: Simon je krycí jméno pro V.I.Lenina.
      • ... to vysvětlovat nemusíš pitomečku, všichni vědí o koho jde :)))
  • S tvým gulagem už si jenom trapně-ubohý Simone alias dalších milion nicků. *7*
    • Pokud si pamatuji, tak ten spisek je o diktátorovi Burešovi a celnících a ne o gulazích a Rusácích. Tak se sem zase protlačila profašistická frakce Práglkavclu.
    • Klídek Ivane. Simon taky skončí v gulagu. Jak tvoje rodina.
  • Blbec bijec vede. Tohoto degena už tu nikdo hned tak nedostihne. Jedině Čapisrál, ten mu šlape na paty.*15*
    • ... moc slabé, jsi ukázkový demeeeeeeeeeeeent, tupče :)))
  • ... u našich containerů mám největší IQ, 18, Eržika jen 17,9 :)))
  • ... jsem opisovač dementních inteligentů :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit