Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deprese-hnusná choroba

    Smrt Petra Muka je hrozná,je ho velká škoda.Proč stále umírají takhle mladí a fajn lidé.Pracovala jsem chvilku také v divadelním prostředí - i tam jsem se setkala s lidmi,kteří trpěli maniodepresivní psychózou - viděla jsem jak trpěli.Ale stále mi nejde na rozum,že touto zákeřnou nemocí trpí spousta lidí v uměleckých kruzích - jestli je to tím,že se o nic víc mluví - fakt nevím.Ale z našeho showbyznysu zdaleka Karel Svoboda a Petr Muk nebyli jediní.Najde už se na tuhle nemoc něco víc účinného - co by jim na druhé straně neškodilo? Na závěr si dovoluji projevit hlubokou soustrast všem pozůstalým,je mi líto,že se do Prahy nedostanu.abych se Petrově památce poklonila.
    • habitus

      Re: deprese-hnusná choroba

      je to logické,proč umělci častěji trpí takovými poruchami-souvisí to s jejich talentem ! *15*
      • corinka71

        Re: Re: deprese-hnusná choroba

        ahojky sice nejsem ve VAŠEM FAN KLUBU ALE PETRA je mi moc líto také mně jeho smrt ranila protože já mám také deprese ale mám panickou poruchu také někdy hrozně pláču mám chut se opít jenže nesmím beru hodně léků jedinný můj lék na smutek je pejsek PETR mněl moc velké nadání na písničky je ho škoda je mi to holky moc líto že zemřel tak báječný člověk
  • efaska

    VÁNOČNÍ ROZHOVOR Z ROKU 2004..

    ...
    Kdy jste přestal věřit na Ježíška ?

    Bylo mi asi 5 nebo 6 let a před Štědrým dnem jsem podlezl stůl,kterým rodiče chtěli "zabarikádovat" dveře do sestřina dětského pokoje,abych neviděl nazdobený stromeček.Nepodařilo se a já byl velmi překvapený-to,že tam je,jsem totiž netušil.A protože jsme s kamarády ve školce i v první třídě hodně existenci Ježíška řešili,přece jen jsem byl trochu nalomený.V koutku duše jsem v něj pořád doufal,ale to padlo v okamžiku,kdy jsem šel s maminkou do obchodu,a ona se ptala,jaká taška do školy by se mi líbila.Ukázal jsem na ni a pak byla pod stromečkem.Tehdy mi to,že Ježíšek prostě neexistuje,došlo definitivně.
    • efaska

      Re: VÁNOČNÍ ROZHOVOR Z ROKU 2004..

      Trávil jste někdy Vánoce v zahraničí ?

      Štědrý den jsem nikdy v zahraničí netrávil,jsem přesvědčený o tom,že člověk by ho měl prožít doma,se svými nejbližšími.Jednoho Silvestra jsem slavil na Kanárských ostrovech,ale není to ono.Ta zima a sníh prostě k tomuto období neodmyslitelně patří.

      Z jakého dárku jste měl jako dítě největší radost ?

      Poprvé jsem měl největší radost z červené formule na dálkové ovládání,která měřila metr a dodnes ji mám schovanou.Zásadní byl i další velký dárek-a to v 6.třídě,když jsem pod stromečkem našel kolo značky Favorit,po kterém jsem strašně moc toužil..
      • Re: Re: VÁNOČNÍ ROZHOVOR Z ROKU 2004..

        Pěkný, kde si to našla?
        • dogpile

          Re: Re: Re: VÁNOČNÍ ROZHOVOR Z ROKU 2004..

          BYLO TO V JEDNOM ČASOPISU,KTEREJ NEDÁVNO VYPRODÁVALI I S VÁNOČNÍM CD..
  • Luky1987
    Nejlepší český zpevák byl Petr Muk podle mne
  • Lidi,stále budte s Pét´ou a SERTE na ty,kteří ho nemají rádi, protože je fakt super a nikdo se mu nevyrovná!!!
  • PETR IS NOT DEAD

    PROČ PETR MUK NIKDY NEUMŘE? PÁČ JE TO MŮJ ZPÍVAJÍCÍ ANDĚL A NAVŽDY BUDE.TO JE MŮJ NÁZOR.JAKÝ JE TEN VÁŠ?
    • Re: PETR IS NOT DEAD

      jasně je néééééééééjlepší!
  • užasný!!!

    Petr Ty si úplne najlepší, najkrajší a najúžasnejší spevák aký môže byť... *14* *14* *14*
    ....tie piesne sú raj pre uši.....
    ...ďakujem Ti, že si.... *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Petr Muk a Ivetka Bartosova byli a jsou nejlepsi interpreti pro me, takovy uz nikdy nebudou !
  • Ťažko uveriť.

    Je to veľmi smutné, takí ľudia ako bol Petr by nemali tak skoro odchádzať. Veľká strata pre hudobnú scénu. Bol výborný spevák a sympatický muž.Mal veľa fanúšikov i u nás na Slovensku. Bude nám veľmi chýbať.Úprimnú sústrasť jeho blízkym.
  • Petr Muk byl fakt dobrej zpevák a je ho velká škoda
  • innapuhajkova

    petr

    ♥♥♥_____♥♥♥___♥♥♥
    _♥█████♥_♥██

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit