Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trocha smutku

    ahoj lidičky.Petra Muka poslouchám uz od dob oceánu a shalomu a opravdu jsem věřil tomu ze ten člověk věří tomu o čem zpívá a hrozně mně mrzí kdyz ho ted vidím v kdejakém přiblblém pořadu tv nova.peníze udělali své obrovská škoda takového člověka.
  • Tak co?

    Lidičky,doufám, že jste Petrovi poslali hlasy do Slavíka, protože si myslím,že na něj fakt má.A co říkáte na novou desku?Myslím, že fajná, aspon´ pro mně!Pa
  • hlasování

    Citelná ztráta, že nás opustil *9* v hitparádě
    http://www.ujdeto.cz/
    můžete hlasovat pro jeho píseň
  • Ztráta

    Petře byl jsi skvělý a nenahraditelný .... přeju klid Tvé duši *4* moc nám všem chybíš, jsi tu a stále budeš mezi námi skrze Tvé skvělé písničky...nezapomeneme.
  • je ho velká škoda

    Velká tragédie že předčasně odešel člověk s takovým talentem od boha-možná proto si ho už zavolal k sobě:))
    Nové Cd Petra Muka je skvělé a je v něm síla prožitku.Rodině přeji upřímnou soustrast a ať už mají brzy klid od médií-
    Za Petra jsem zapálila svíci na internetovém chrámu, a osobně jen doma-do Prahy se nedostanu.
    • Re: je ho velká škoda

      na jakem chramu?
      • Re: Re: je ho velká škoda

        Monika asi myslela tohle http://www.chram.net/
        • Re: Re: Re: je ho velká škoda

          ano ,přesně tohle:))
          Prosím dostanete-li se zítra do Prahy zapalte svíčku i za mně *9*
          Kouknu na to v přenosu-pokud to vydržím. *9*
      • habitus

        Re: Re: je ho velká škoda

        asi něco na facebooku ! *3*
  • nápad

    Petr zpívá hnusně ,když zpíval na václaváku v Praze myslela jsem si ,že si ublíží *9*
    • to určitě.
  • Přání k narozeninám

    Přeji všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti. *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *8* *8*
    • Re: Přání k narozeninám

      připojuji se k blahopřání a prosim ty kteří zrovna nejsou přiznivci petra muka at se laskavě soustředí na tu svou celebritu a ostatním nekomplikují jejich život stejně je to od nich jen pouhá ŽÁRLIVOST!!!!!!!
      • simca46

        Re: Re: Přání k narozeninám

        suhlasiiiiiiiiim *3* *3* *3*
  • tobe

    drz se lidi jsou hnusny ale jsme stebou.porad super zpivas a styska se nam po vsech.milujem te pa *4*
  • =(

    Tenhle zpěvák byl úžasný ! Je mi líto , že zemřel a doufám , že ještě dlouho zůstane v našich srdcích ! *9* *9*
  • Petr Muk můj oblíbený zpěvák

    Ahoj všichni. I já se připojuji. Také jsem z toho ještě v šoku, jak jsem se to dozvěděla, nemohla jsem uvěřit a jak jen to bylo možné, tak jsem zapla jeho cdčko a brečela jsem. Dostalo mě to tak, jak kdyby mi umřel někdo z rodiny, ještě teď články o něm na netu mi vhání slzy do očí. Měl skvělé písničky, škoda jen, že už nebudu mít příležitost mu jít na koncert, vyfotit se s ním a poslechnout nové krásné písničky. To nové cd si koupím, co nejdříve, žádné stahování, chci mu aspoň tímto vzdát hold. Bude mi chybět moc. Líbil se mi ve všech směrech, jen škoda, že měl takové trápení s tou nemocí, snad už tam kde je, je mu dobře a nic ho netrápí. Jeho rodině přeji upřimnou soustrat a lituji jeho celé rodiny a hlavně jeho malé dcerky s nevšedním krásným jménem, že bude vyrůstat bez tatínka :-( PS: Péťo, budeš vždy v mém srdci, nikdy na tebe nezapomenu a snad se někde spolu tam kde jsi sejdeme a zazpíváme si všichni společně. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit