Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nas Petr Muk..

    Vite co mne mrzi na vasich strankach? Ze se chovate strasne vuci osobnostem ktere lidi milovaly! Myslim, ze vy sami nemate vubec poneti, co to bylo za cloveka, co prozival a co pro nas znamenal! Myslim, ze muzete byt radi, ze tyto stranky si nikdy nebude cist jeho zena, proc by i mnela?CHovate se hrozne a dokazete ruzne lidi jen ponizovat! Proste kdyz neexistuje zadne normalni vysvetleni pro vas, tak to znamena jen sebevrazda! Asi dva mesice zpatky jste to vymazaly a ted to znovu ukazujete, ja proste nechapu proc ponizujete dobre lidi! Mnely by jste se stydet, za to co tu pisete! A myslim, ze meho nazoru je vice lidi, je to velie dobre, ze jsem se na tyto stranky az po dlouhe dobe podivala a to prvni co mne zarazilo, byla opetovne ta vase sebevrazda! Je to vse nebo vubec to jedine co vubec dokazete napsat! Skoda, myslela jsem, ze jste rozumni a take normalni, ale mylila jsem se...Petre, doufam, ze to nectes...preji ti navzdy jen pokoj v tve dusi a nezapomen pro nas vsechny zijes jeste stale a vzdy budes zit!
  • Klasika:)

    Jeden z nej zpevaku u nas. *3* *4*
  • Je nej........si

    Tak nevym nevym ale jak tak koukam tak nikdo dlouho nepsal ani radku to je skoda ja ted narazil na tuto stranku a tak neco napisu o Petrovy...Je proste dobrej a posloucham ho od roku 89 a je stale moje cislo 1 ohravam je ho LP dokolecka dokola a porad nemam dost prevazne Davna zem nebo Pyramida Snu nebo 2 1/2 ...Shalom mne tak trochu prekvapil a zarazil ale pak ty solovky to napravyly ....Myluju jeho hlas je proste uzasny .NEJ
    • petulka

      Ahoj všichni jsem ráda,že Péťa je stále oblíbený a má hodně kladných fanoušků.Taky ho zbožňuju v sobotu byl na Mělníku no prostě úúúúžasnej. *14* *14* *14* *14*
      • Re: petulka

        On byl fakt na Mělníku? Tak to jsem teda naštvaná, že jsem ho neviděla. Ale jo, už si vzpomínám, v rámci pouti rádia Blaník nebo tak nějak, ne? Tak jsem taky chtěla jet, ale tatík byl dost jiného názoru a tak se muselo jet někam na rodinný výlet...njn, snad ještě budu mít šanci...Petr mě zajímá nejenom jako zpěvák, ale taky jako člověk *3*
  • Titulek

    Kdyby se PAN MUK řídil desaterem nebyl by teď tak obézní *3*
    • simca46

      Re: Titulek

      obezny????kto je u teba obezny *16* *16* *16*
    • vandas96

      Re: Titulek

      ty si uplne blbej nebo co jeste nekdo neco podobnyho napise asi mu rozbiju hubu
      *16* *8* *5* *13* *10*
      • jsi blbá.
    • Re: Titulek

      Obezni?Mas neco s ocima???????????
      Je kraaaaaaaaaaaaaaaassssssssnnnnnnnny yyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!
      • Re: Re: Titulek

        ty se tím desterem řídíš??? tím se v dneštní době řídí opravdu málokdo
  • Je ho škoda...

    Kdo se dokáže vžít do života někoho,kdo je v jistém slova smyslu
    v neustálém stresu.Mnozí vidí úspěch,peníze,slávu.Realita je ale mnohdy jiná.Tak či tak je ho veliká škoda jak už jako umělce se skvělou tvorbou,tak i člověka...
  • Díky za vše. Nezapomeneme

    Jak začít? Díky za krásný brzký -náctiletý roky, při kterých jsem celý den dokola a dokola poslouchla tvoje alba, taťku jsem tím občas doháněla k šílenství. Jak ráda bych vrátila ten okamžik, kdy jsem byla poprvní na tvým koncertu, když mi bylo 11. Pomalu jsem netušila, jakou hudbu děláš. Ale po prvním songu jsem věděla, že to je to, co mě bude na dlouhou dobu provázet. Včera jsem se po dlouhé době podívala na fotku, kde jsme spolu vyfoceni, vedle ní přiložený podpis... Všechno toto bych vyměnila za to, abychom my všichni nikdy nemuseli slyšet tu pondělní zprávu. Nevím, co dál napsat. Myslím, že to ostatní za mě napíší jiní. Nezapomeneme ♥
  • Petr Muk

    Ahoj zuziku,jsem moc ráda že píši.Totiž mám Petra Muka ráda,je skvělej a to ve všem,jen nevím číslo na manážera.Kdybys věděla jak ho mám ráda určitě bzs mi číslo dala.Jsem upřímná a nehodlám ho v žádném případě dávat jiným lidem.Můžeš mi napsat,mojí e-mailovou adresu tam máš tak se prosímtě ozvi,pa pavlínka.
  • PETR IS NOT DEAD

    PROČ PETR MUK NIKDY NEUMŘE? PÁČ JE TO MŮJ ZPÍVAJÍCÍ ANDĚL A NAVŽDY BUDE.TO JE MŮJ NÁZOR.JAKÝ JE TEN VÁŠ?
  • Petra Muka sleduji od jeho začátku pěvecké kariéry. Je velmi dobře že se dal na sólovou dráhu i když ve skupinách v kterých zpíval byl vynikající. Písnička láska tě spoutá ta nemá chybu.
  • Krásný hlas, hezké písně.. Je ho veliká škoda.. *9*
    • Nezaměnitelný hlas,charisma,nádherné písně.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit