Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to super chlap

    Jo,je to andělíček a můj miláček!!!Bez něj by naše hudební scéna nemohla existovat, jen mě mrzí, že se tak rychle žene do svatby a zrovna s Evou. Nemůžu si pomoct, ale dávám jim ani ne rok!!! Už se moc těším, až Petra opět uvidím, je to fakt super chlap!!! *4*
  • PETR JE NEJLEPŠÍ

    Petˇo ty jsi prostě nejlepší a vzdycky budeš.Moc ti fandím a budu ti pořád fandit, doufám, že o tobě ještě hodně uslyším.Jsi prostě SUPER.
    • Re: PETR JE NEJLEPŠÍ

      všechny pisničky jsou super jsou melodické výstižné a mají prostě šmrnc souhlasim s tebou!!!! *14* *3* *15* *4* *4* *4*
  • Péťa

    Nikdy bych nevěřila ,jak člověku někdo moc chybí až po jeho smrti.Kdyby se to dalo vrátit! Jenže čas nikdo nezastaví,ale Petr žije dál v mém srdci. On byl moje světlo v duši.Nikdy na něho nezapomenu!
    • Re: Péťa

      Uplně souhlasím, stráta Petra strašně bolí, byl jak člen mojí rodiny. Byl šluníčkem mého života a jeho písničky balzámem na dušičku. Je mě po něm strašně moc smutno, moc mě chybí.Nikdy nezapomenu, na Petra mám hodně vzpomínek, NA PETRA NEJDE ZAPOMĚT!!!!!!! *9* *9* *9*
  • kniha

    Ta knížka o Peťovi,ta mi dala.Nejenže jsem ji koupila poslední,ale tak jsem se do ní začetla,že jsem přejela stanice.V jeden okamžik mi blesklo hlavou,že obvolám známý a zajdem na koncert P.Muka.V tom se ozvalo:'"Ukončete výstup a nástup...." a já si uvědomila,že jsem zpátky v realitě.Moc tu chybíš,MODROOČKO.
  • jedinetak

    zpěvák Jiří Ševčík...

    ...je Petrovi Mukovi na téhle fotce dost podobný : http://foto.osobnosti.cz/jiri-sevci k-zpevak-468864
    • jedinetak

      Re: zpěvák Jiří Ševčík...

      a taky tady : http://tapety.osobnosti.cz/jiri-sev cik-zpevak/31325
  • Luky1987
    Petr Muk byl pan zpevák
  • chelsea22

    už je to 5...

    ...měsíců...sebevražda to nebyla !!!!!!!!!!!!!!!!!! *8* *13*
  • Petr Muk

    Jsem narozen 5.2.71 o šest let později než Petr Muk občas(dost často si mě pletli s ním) časem jsem si nato zvykl. Včera jsem s kolegou odváděl opilou ženu domu a když jsem vystoupil z vozidla tak to tu bylo zase,že jsem Petr Muk,tak jsem kolegovi vynadal co ji říkal a on že nic tak nevím asi ta podoba nějaká je.Pravda je že to byl idol mého mládí.Je škoda takového člověka který prozářil naši hudební scénu.
  • Petříček

    Petr Muk je nejlepší zpěvák.
  • Petr Muk

    ahoj.V pátek jsem Petra Muka vyděli,když jsme se šly podívat na Zámek Hluboká.Byl tam ještě s nějakými lidmi a všichni měly černá trička.Vezl golfáč s děckem.Celou dobu co jsme šly šel vedle nás a já si toho všimla až nahoře u Zámku. *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší