Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi moc moc nádhernej
  • On je nádhernej , užasnej .. Prostě dokonalej <3 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Miluju hoooo <3 *3* *14*
  • Orli

    I love you Orli *14*
  • sandrinka123

    Orlando

    Orlando je dolce,dolce,dolce.
    Je fakt krásnejjj!!!!
    Nejkrásnější je v pirátech tam fakt sexy!!!
  • karloka

    Tak jsme jeho fanoušci nebo ne?

    Hele - je hezký, že tolik lidí miluje Orlanda, ale divný je, že filmy ve kterých hraje, nemaj skoro žádný fanoušky. Např. Pán prstenů nebo Piráti z Karibiku. Proč se nepřidáte i k fanklubu těch filmů? Je to na vás, ale zdá se, že ty filmy nikdo nemá rád. Tak se tam přidejte. *3*
  • Orlando

    Je sladkej! *14* *14*
  • Mishaček

    Tak to musim souhlasit, když jsem Viggy viděla v civilu, nevěděla jsem jestli se smát nebo brečet. *7*
  • Webovky

    Ahojík,jukněte se na www.bloomorlando.estranky.cz *1* *3*
  • Má pihy!

    Orlando bloom má asi pihy, přišla jsem na to když jsem se dívala v mobilu na jeho fotky...teďkom jsem sem přidala ten obrázek u kterého jsem si toho při zvětšení všimla...je to na vidět na fotce od rrerriska na kícních kostích...možná že se mi to jenom zdálo ale kámošky to taky viděly a potvrdily mi to... *7* *14* *14*
    • Re: Má pihy!

      uplne zajimavy!!! to dostane kazdyho... ze ma orlando pihy.... bozeee!!!
    • Re: Má pihy!

      ehm myslíš že to někoho zajímá?! spíš si hlídej ty jestli nemáš někde nějakou pihu... *15* máš spíš čas na studování druhých než sebe.... *8*
  • pro pobavení

    Oralndo je úplně božský *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit