Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Orlando

    Je to můj milacek mam doma plno jeho plakátů a musím se pořád koukat na Piráty z Karibiku!! *14* *14*
  • It's difficult to say but I think he's really nice and cute. He's a talent. I like him in The piretes of Kariben, lord of the rings and most other. Can You read it? *15*
    • Re:

      Dobry, ale máš asi trochu problémy s aj, ne? Ale jinak s tebou souhlasim *3*
    • Re:

      Sure I can *3*
  • Milášek

    Orlando je ten nejlepší herec pod sluncem. Moc ho miluju a chtěla bych se se s ním strašně ráda setkat. *14* *14* *14* *14* *14*
  • je taak sexy

    ahojky taky tak desne zeret Orliho v Panu Prstenu?Me prijde,ze vic sexy uz tam byt ani nemuze! *14*
    • Re: je taak sexy

      Jo,jo.Taky ho tam žeru.
      *14* *14* *14* LEGOLAS forever! *14* *14* *14*
      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • TITIANE

    KEŽBY NĚKDO VĚDĚL ICQ NEBO SKYPE ORLANDA BLOOMA *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • :)

    orlik je sice hezkej..ale co se tyce herectvi je proste lepsi ( a o hodne ) johnny depp:) ale orlika mam rada:) *15*
  • Jen pro tebe

    Jsi nejlepší herec, který se objevil na plátnech kin.Jsi božný. jsi zlato.
  • Orlando

    Je krásný! A roztomilý! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Orlando

    Viděla jsem ho v Anglii v hotelu.Je hezounkej, ale působí hrozně dětsky.Nicméně to pozdvižení co tam vyvolal, jsem ještě nezažila.
    • TO BYCH SI PŘÁLA HO NĚKDY VIDĚT NA VLASTNÍ OČI !!!!!!!!! MŮJ ŽIVOTNÍ SEN *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Orlando

      to ti nevěřím že si ho viděla v hotelu v Londýně je to blbost no a jinak ho miluju Orlando je nej *14* v roli Legolase je boží a v pirátech z karibiku jako Will taky ale neni tak hezkej jako v Pána prstenů *4*
      • Re: Re: Orlando

        Ty jsi teda trapka proč by ho nemohla vidět?Já jsem se nachomýtla k natáčení Kobry 11 viděla jsem Simira zblízka dokonce mi věnoval úsměv a bohužel když jsem se pochlubila tak jsem se setkala i s takovými jako jsi ty *10*
      • Re: Re: Orlando

        Aneto kašli na to jestli ti někdo věří nebo ne. Já ti věřím. Pravidelně celé léto cestuji po světě a viděl jsem tolik známých tváří že bych to nespočítal.Dřív jsem to taky lidem říkal ale většinou ze mě udělali lháře a blbce tak dnes už mlčím a kašlu na ně.
        • Re: Re: Re: Orlando

          Dík za podporu Patricku ale mě je vážně jedno co si kdo myslí.Asi jsem to sem vůbec neměla psát.Lidi si totiž myslí že celebrity jsou něco nadpřirozeného a neuvědomují si že v jádru jsou to úplně normální lidé jako jsme my.Jen jsou víc vidět.
      • Re: Re: Orlando

        Víš že mi je úplně jedno jestli mi věříš?Pro mě je důležité co vím já.
    • Re: Orlando

      V jakem hotelu?
      • Re: Re: Orlando

        Hotel Claridge's v Londýně.
        • Re: Re: Re: Orlando

          To je velice prestižní hotel byl jsem v něm taky. hodně jej navštěvují celebrity.Já tam viděl Beckhamovi a Bruce Willise.Na slavné lidi jsou tam zvyklí ale s personálem to prý vždy zamává když se tam objeví někdo slavný.
  • Orlando

    Orlando Bloom je nejlepší jako Legolas!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit