Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • buginka002

    Orli

    Úpe nejvíc krásnej elf na světě *14*
  • trochu více talentu

    Orlando je moc hezký kluk to uznávám, teď ještě kdyby měl ještě trochu více toho hereckého talentu, že. Ale zase uznávám, že na filmy kde hraje se koukat dá, to zase jo. Nejlepší z nich je bezpochyby Pán prstenu a království nebeské.
    • joliett

      Re: trochu více talentu

      To s Tebou souhlasím, já ho taky úplně žeru a viděla jsem snad všechny filmy kde hraje ale ta jeho mimika a to herectví mi připadá všude stejný ale jinak je fakt super a ať má vousy nebo ne, ať má dlouhý nebo krátký vlasy, tak je vždycky k sežrání a to je SUPER!! Akorát by mohl zase něco natočit, páč už mám docela absťák.
  • angel.and.connor

    AAAAAAA

    Ty jova já sem se zasejc jednou divala na pana prstenu...a ja tam umírala bože on tam byl taaak užasnej,nadhernej...k sežrání žeru ho super užasnej.....miluju!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jste chudáci

    Já nechápu ty, který nemají někoho rádi a musí ho urážet a shazovat ostatním... je mi tchto lidí líto... *15* *5*
  • whou

    ty jsi prostě super!!!!!!!!!
  • K Martinovi

    Tobe se zato asi mozek nejspis nevyvinul vubec. *9*
  • Prosim vas !!!!

    Prosim vas neprezradi mi niekto aky je vysoky orlando bloom . Potrebujem to do jedneho kvizu a neviem kde by som to mohla najst. prosim pomozte
    • Re: Prosim vas !!!!

      177,5 cm *4* *4* tadyyyyyy *4* *4* *1*
    • Re: Prosim vas !!!!

      jsem někde četla že 181cm *14*
    • Re: Prosim vas !!!!

      Sem někde četla že kolem 180 cm.
  • uvidíme

    Tvářičku má hezkou to jo, a když ho bude člověk brát jako takové hezké princátko z Anglie a maličko přimhouříme oči nad jeho hereckým umem, tak jo, mám ho docela ráda. žádný super herec se už z něj asi nevyklube,ale co.
  • atreyka

    Legolas

    Jako Legolas v Pánovi Prstenů je naprosto dokonalej.Vypadá tam nádherně a i povahově je super.Orlandova nejlepší role,tu už nic nepřekoná.
    A zajímalo by mě jestli je pravda,co se píše o Mirandě,jak ho podvedla nebo jestli jsou to jen trapný drby.Jestli to fakt udělala,tak je to mrcha a Orlanda si nezaslouží. *14*
    • Re: Legolas

      Naprosto s tebou souhlasím....a s tou Mirandou jsem to taky četla. Byla bych ráda kdyby to byla pravda, ne že bych mu to přála, ale ona by mu jen ubližovala a trápil by se. Taková kráva jako je ona si ho ani trochu nezaslouží. Orlando je prostě SUPER a ona je blbá...doufám že se rozejdou a že si Orli najde nějakou hodnou holku *4* ...Koblížek slaďoučký *14* *14* *14*
    • atreyka

      Re: Legolas

      jéé to srdíčko na konci mělo být jinde,sorry
  • je prostě the best.... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit