Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 111

    je to kus chlapa sladkej hezkej proste kus zeru ho strasne moooc *14* *14* *14*
  • Orli

    Orli je ten nejúžasnější herec a chlap na světě!!! *4* Miluju ho.Je fakticky bóóóóóóóží *14* *4* a ten,kdo tvrdí,že je Orli teplej,blbej,..atd. je fakt kretén.ORLI JE BOŽÍ!!! *14* *3*
  • :-P

    ♥♥♥♥ Miluju nejvíííc!!!! ♥♥♥♥
    ♥♥♥ Nejkrááásnějšíí na světěě ♥♥♥
    ♥♥ Nejúžasnější herec na světě ♥♥
    ♥ so sexy ♥
    • Re: :-P

      Orlando je prostě boží a nejvíc mu to sluší jako Legolasovi *14* *14* *14* *14*
      • soska

        Re: Re: :-P

        tjn *14* *14* *14*
      • angel.and.connor

        Re: Re: :-P

        přesně taaak!! *14* *14* *14*
  • narozky

    ty máš narozky stejný den jako brácha a já.Nejsem s bráchou narozená je o šest let starší *4*
  • s prominutim

    nechcu nic rikat, ale nejak to tu nefachci..na zadnem foru, at si to tu spravi
  • Martin ty dieta maleeee ziadnemu dievcatu nezamrzol ani sa neupiekol mozog!!!Tak tomuto sa hovori ZIARLIVOST ty dietatko maleee toto je ziarlivosstttt.Ked mi prosym ta nejaky TRIDSAT ROCNY POVIE ,ZE JE FESAK A ZE MI 14 ROCNY POVIE ,ZE JE DOBRY TAK TOTO JE U TEBA PROSIIM PEKNE ZIARLIVOST .To mas kolko rokow 2,5???
    • Re:

      orli je skvelej a hezkej kdybych byla stejne stara a bydlela v anglii hned bych snim chodila
      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *4* on je tak nadherny
      • Re: Re:

        Na věku přece nezáleží....Smím vědět, kolik ti je? *3*
  • krajší muž snád ani neexistuje *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • KK ZZ

    Je nejhezčí ze všech.
  • Co

    Hej já nevím o čem se tu teď bavíte. Nemohl by mi to někdo objasnit
  • blahopřání

    *4* Všechno nejlepší Orlando!!! *4*
    • Re: blahopřání

      jj,vsechno nej orlííííííí *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší