Přejít na výpis diskuzí

Noah Scott Ellenwood

OSOBNOST 20.3.2011 
229 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • u nás měl koncert ve škole *1*
    • Hej no to je toho :D On chodil do stejné školy jako já a mluvil se mnou :P
  • -mijulka-

    ------------

    on je nejroztomilejší a nejkrásnější na celým světě a umí božsky zpívat *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8*
    • smilezz-montana

      Re: ------------

      anooooooo *14* *14* *3*
  • Noah vypadl :(((

    neee to je snad to nejhorší co mohli udělat vyrazit Noaha vždyt byl tak úžasnej a zajímavej tim jak zpíval(nádherně).Když tam na tom podiu včera stály a já celá vynervovaná a samozřejmě sem si myslela že Noah postoupí a on vypadl tak mě to dohnalo k hoodně velkým a dlouhým slzám.Jasně Ševčík sice umí zpívat ale Noah má stopro barevnější a zajímavější hlas ale já taky pevně věřím a doufám že Noah bude ve zpěvu pokračovat dál protože je úžasneej a hezkej *14* *14* .
  • kerol281

    Je to hrozné :'(

    Cely večer jsem probrečela....bylo mi to strašně líto že Noah vypadl...Je prostě NEJ zpěvák :)
    • Re: Je to hrozné :'(

      jo je to nejhoršíí Noach je nej nej nej zpěvAK na svete nešli mu posílat hlasy ja jsem nechtela aby vypadl furt posloucham jeho píšničky on byl nej :( :(
      • Re: Re: Je to hrozné :'(

        ja taky....no hlavně tu jejich společnou Uptown girl...proč zrovna onn............. *8*
    • Re: Je to hrozné :'(

      chtelo by to aby se vratil dalsi rok!!! a ja blba mu poslala jen jeden hlas!!! no predtim jeste jeden, ale to bylo jine vyrazovani!!! MILIJU HO!!! Chte bych ho na zivo videt!!! *14* *14*
      • stoner.jonas

        Re: Re: Je to hrozné :'(

        Ae oni jak ho vyhodili tak on říkal že příjde příští rok jupííí ♥♥*4*
        • anys.roxy

          Re: Re: Re: Je to hrozné :'(

          na jedný stránce nevím na jaký,ale byl s nimi rozhovor (s anetkou,alex jergušem a noah) tak se někdo ptal jestli půjde do další superstar a jednoduše odepsal: ne ... takže nepůjde ale on žádnou superstar nepotřebuje prosadí se i tak,jen mu to třeba pomohlo aby si zvykl na větší podium a na první krůčky...
  • karolina.rezacova

    :((

    chudák Noah .. bylo to nefér .. nešlo posílat SMS a proto vypad ! .. :'( :( *9* *9*
  • Nespravedlnost

    Jak už tady někdo říkal určitě to bylo zmanipulované, Kurc měl vypadnout. Ale boužel s tím už nic nenaděláme. Kazdopádně Noah SS ani nepotřebuje. Je skvělej sám od sebe a když se do toho pořádně dá, tak z něj bude tisíckrát lepší zpěvák než Gott.
    Toť můj názor...
    • Re: Nespravedlnost

      No na Gotta ještě nemá.Hlavně v skušenostech,ale to je jen drobnost. :D
  • Náhodou já jedu na sraz Noah´s Ark a jeho konzert takže sklapněte,že je teplouš atd.....!! a je hezký a je důkas toho:že Týna břečela v Super Star když vipadl,takže sklapněte s tima naávkama!! :( *13* *9* *8*
  • Děkuju Holky! a miluju vás!! *14*
  • Noah Scott Ellenwood

    Noah je úplně nejlepší člověk koho jsem kdy slyšela a viděla...JE HEZKEJ
    HEZKY ZPÍVÁ
    ROVNÁTKA MU SLUŠÍ
    ATD....Prostě nej člověk!!!!!A nechápu ty co ho tady přede všema kritizují..nemáte nic jinýho na práci (ggg)!!!A škoda že se do superstar nemůže vrátit!Chtěla bych,aby měl koncert třeba v Praze nebo dokonce v Mladé Boleslavi xDD *14*
  • stale si myslim ze mel vyhrad on on totiz umi krasen spivat a je roztomilej
    *3* *3* *3* *1* *1* *1* *14* *14* *14*
    • nauč se psát.. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit