Přejít na výpis diskuzí

Noah Scott Ellenwood

OSOBNOST 20.3.2011 
229 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wauworld

    Noah měl vyhrát....

    ...ale letos musí podle pravidel vyhrát slovák,takže měl smůlu ! Ale popravdě řečeno nikdo z finalistů nedokázal zpívat tak procítěně jako Noah ! Dokáže vyvolat tolik emocí ! Je nejlepší a mrzí mě že ho Habera svými urážkami potopil ! Stejně ale vypadl neprávem díky podvodu !
  • Teplouš ? Nahodou je roztomilej,,, a je lepšíí než Bieber !!!! *14*
  • adiajka

    <3

    Krásně zpívat včera *4* *3*
  • anys.roxy

    ..

    Proč by ty holky měli bejt blbé když se jim někdo líbí,nebo alespoň jak zpívá..Noah je krásnej a roztomilej kluk,hezky zpívá,má veliký zástup fanynek,skvělou rodinu atd..... Má oblíbené jídlo jako já-pizzu :D I <3 Noah a tak to zústane..jsem ráda že včera nevypadl *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Wow

    Noah je až kus se dá říct *3* *4* a je vážně roztomilej..:D ! :D
    • robie

      Re: Wow

      ntjn je upa slaďoučkej :)) *14* *14* *14* *14* *14*
  • noah

    je tak sexy a sladkej a ještě k tomu má tak božskej hlas to se každýmu 15ti letýmu klukovi nepoštěstí. *14**14**14**14* *14*
  • Vyřazený Noah...

    Tak toto je velké překvapení a zklamání! S neteří (9let) jsme pondělní vyřazování sledovali s velkým napětím a byli jsme si téměř jistý,že Noah postoupí. Vždyť má nejvíce fanynek a fanoušků. Mnohdy to jsou i dospělí lidé nejen náctileté holčiny. Když oznámili,že Noah končí neteř začala brečet a po záběru na uplakanou Tinu jsem se i já neudržela slzám. Jak řekl Paľo ze soutěže vypadne někdo na úkor Slovenských holek kde krom Feckové není žádná budoucí zpěvačka! Přesto všechno si ale zas říkám,že na tak povrchní soutěž kde jde zřejmě o vše možné jen ne o to hlasování je Noah až moc dobrý. Tak třeba Debbie-vypadla loni první finálový večer a dneska je z ní zpěvačka,která vyhrála singl roku. Přeju proto Noahovi ať se na celou Superstar vykašle a jde si za svým. My fanynky už o něm víme a určitě ho ve štychu nenecháme *3*
    Fandíme ještě Simoně Feckové ale už jen z povzdálí připojujeme se k menšímu protestu a na Superstar už koukat nebudeme! Hana a Terka.
    • kerol281

      Re: Vyřazený Noah...

      Připojuji se k vám taky už na Superstar koukat nebudu....Není na co ( Nebo spíš na koho *9* )
  • :-(

    doprkýnek!!mě je tak líto že vypadl...úplně šíleně jsem ho milovala...a už ho neuvidim...byl nejleoší...měl vyhrát....alespon by mohl vydat cd...a nebo se vydat na koncerty...určitě by bylo vyprodáno...:-) *16*
  • fakt konec"!

    VSICHNI CO SEM PISOU ZE HO NESNASEJ A ZA JE HNUS, FUJ..JSOU TOTALNE NA HLAVU.NIKDO Z VAS BY NIC TAKOVY CO DOKAZAL ON NEDOKAZAL.NIKDO Z VAS NEUMI TAK HEZKY ZPIVAT.A NIKDO TAK HEZKY NEVIPADA.PROSTE MU JENOM ZAVIDITE TO ZE KRASNE ZPIVA A ZE SE LIBI HOLKAM!!!!...ja vas taky nekomentuju jako vy jeho.Nehte ho bejt, chtela bych videt vas v DSuperstar.sli byste hned do Hvezdne pechoty"""
    • Re: fakt konec

      Ve slově nevypadá je tvrdé y a ne měkké. Jedná se o předponu vy (vyjmenovaná slova - učivo 3. třídy základní školy). O čárkách a správném užívání interpunkčních znamének jsi zjevně neslyšela a místy tvůj text postrádá správný slovosled. To je vše, co se týče gramatické a slohové stránky. Tu významovou raději ani nebudu moc komentovat. Snad jenom: Jak můžeš tvrdit o lidech, které vůbec neznáš, že by šli do hvězdné pěchoty a že neumí zpívat?
      • wauworld

        Re: Re: fakt konec

        jenže ona je teprve ve druhé třídě :-) pomocné školy :-)) !
  • Nechte Noaha !

    Nechte Noaha bejt a nekritizujte ho!! Nic vám nedělal,abyste mu tu nadávali ! Je skvělej ! Všichni ze SuperStar je aspoň trochu dobrej,to by nebyl v semifinále !Takže ti ,co mu tu pořád nadávájí tak m jenom ZÁVIDÍ !! Jděte se vycpat ! Já třeba taky nemám ráda Michala Šepse,ale taky mu nenadávám ,takže se zklidněte ! Určitě kdyby Noah nebyl v SuperStar a nebyl by známej ,lidi by mu takhle nenadávali !! Jenom m všichni ZÁVIDÍTE !!!!!!
    • Re: Nechte Noaha !

      ANO !! SOuHLAS ! nechte noah být !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit