Přejít na výpis diskuzí

Noah Scott Ellenwood

OSOBNOST 20.3.2011 
229 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, tak se tu Češi a Slováci zase projevili

    Tady je vidět jak je ČS strašně sobecký. Mě je ho tak líto. On nebil jako ostatní kluci. Nebyl to afektovanej debil jak např.: Ševčík. Jo jasně Ševčík umí zpívat, ale zabírá tam akorát místo někomu, kdo si to fakt zaslouží jako je Noah. I u Slováků, jak moh vypadnout tak boží zpěvák Jerguš, ten byl taky úžasnej. Tímto teda nova skončila. Zase to bude nějakej podraz a Noah možná ani vypadnout neměl...je mi ho nehorázně líto. On je takovej super kluk a na nic si nehraje.
    Opravdu...nechápu!

    PS : Blázniví fanoušci Ševčíka, ať neodpovídaj jejich kecy mě opravdu nezajímají...
    • anys.roxy

      Re: No, tak se tu Češi a Slováci zase projevili

      Noah si zasloužil být ve finále místo ševčíka,ale na druhou stranu je dobře že odešel,neplatí pro něj smlouva do toho roku 2015,ale jen že část výdělků půjde na novu co si vydělá ta část zisků... Český národ by se měl stydět,takoví nadaní chlapci tam byli a oni takhle,buďto sou blbci nebo opravdu fanynky hlasy posílali ale málo,naštěstí se chce chytit na pěveckou dráhuu tak aspoň tak
    • Re: No, tak se tu Češi a Slováci zase projevili

      rozhodně se nepovažuju za bláznivýho fandu Ševčíka ani nikoho jinýho... jo boru z kluků kteří vypadli neměl ani jeden vypadlout.. Noah má krásnej hlas a Jerguš měl zase svůj vlastní osobitej styl.. ale rozhodně za to nemůže ani "Ševča" ani nikdo jinej.. kdyby se vyhazovalo spravedlivě tak by vypadly 4 holky protože všichni kluci zpívají naprosto dokonale.. kromě Šepse, kterej je teda podle mě šoumen a je tam taková bílá vrána.... u anety salačové i alexandry vokálikové jsem poslední kolo vůbec nechápala jak mohly posloupit...
    • ewa2012

      Re: No, tak se tu Češi a Slováci zase projevili

      Jo vypadli mí 2 nejoblíbenější zpěváci.Jerguš nádherně čistě zpíval,ale já si řekla bez něj to ještě půjde mám tam Noaha, ale oni pak vyhoděj i Noaha!Chtělo se i trošku brečet protože byl úžasnej!Ševčík taky jako slušně zpívá, ale Noah je rčitě lepší...
    • Re: No, tak se tu Češi a Slováci zase projevili

      Mám ráda jak Noaha tak Ševčíka, ae když tam stáli, tak jsem si uvědomila, že měl vypadnout Noah pač, Ševčík je lepší zpěvák *3*
    • kaci-kati

      Re: No, tak se tu Češi a Slováci zase projevili

      To není možný!! Vždyť měl takovej potlesk, takovej ohlas!! Musel dostat hlasů úplně ze všech nejvíc! =(( Ať jdou do háje!! =// =(
    • Re: No, tak se tu Češi a Slováci zase projevili

      Nééé!! :(( Noah byl neej!! *1* *14*
      měl vypadnout kdokoli jinej!! *5* *9*
      doufám že to příští rok zkusí znovu jako to řikal ve svém příspěvku... *3*
      • Re: Re: No, tak se tu Češi a Slováci zase projevili

        Přesně, musí to zkusit znovu *14*
        • wauworld

          Re: Re: Re: No, tak se tu Češi a Slováci zase projevili

          prej už znovu nemůže kdyš se dostal až do semifinále
  • Jestli on doopravdy nepostoupil do finále, tak já jsem vážení Leoš Mareš

    Můžu vám jen říct, že od této části, kdy Noah vypadl, klesna sledovanost minimálně o 5 % . Kdyby dali všechny dohromady nehledě na to, jestli jsou slováci, češi, holky, kluci tak postoupí určitě. Jak už pár z vás říkalo, kromě Simči Feckové jsou zbylé dvě Slovenky dost slabé a nemají žádnou budoucnost. Prostě u těch čechů ( holky, kluci ) to bylo dosti vyrovnané. I přes to, že nejoriginálnější, nejroztomilejší, nejkrásnjěší a nejtalentovanější soutěžící vypadl ( *9* ) vyhraje soutěž podle mě opět ČECH. Protože myslím si, že Ševčík se nedá srovnávat s Martinem Hurichem. ( ze Sloveska ) . Nebo taková Monika, Gábča a Bětka s Pappovou. Celkově od nás není žádný špatný ;P .. Slováci mají slabé obě dvě slovenky ( až na Feckovou ) a Martina,.
    Noah is my SS <3 .. Nikdy nezapomenu na tvůj úsměv. Závidím tvojí ségře a kamarádkám. Až vydáš CD , určitě si ho koupím ;P :* *14*
  • roman.kaduch.1
    Ahoj! Mám tě moc rád ty můj kamaráde.
  • Noah♥

    Pro začátek chci říct, že nepatřím mezi ty bláznivé fanynky (je mi 15), ale vyhazování v neděli mě hodně překvapilo, mí dva nejoblíbenější zpěváci (samozdřejmě Noah♥, ale také Jerguš)vypadli. Prostě a jednoduše tihle dva mě za celou soutěž nejvíc bavili, ale myslím si, že rozhodně není správné házet Noahův vyhazov na Ševčíka, protože on je taky opravdu skvělý zpěvák, jen nás nezaujal tak jako NOAH♥, ale zato zaujal jiné lidi, kteří mu poslali hlasy tak jako každý svému oblíbencovi ... Noaha mám ráda, je mi sympatický a je všem tak jiný, že na něj nejde zapomenout, až bude mít koncert určitě na něj půjdu :) toť můj názor, tak mě za něj neodsuzujte, mě ten Váš taky nevadí ! *3*
    • ewa2012

      Re: Noah♥

      Já s tebou rozhodně SOUHLASIM!!!Ano Ševčík umí zpívat, ale Noah je lepší...No já si myslim že to bylo úrčitě zmanipulované (např...:kvůli sázení)...No jinak by (asi) Noah nevypadl.
      • Re: Re: Noah♥

        Taky si myslím, že je to neprávem, protože na netu píše spousta lidí, že jim nešli posílat smsky ... a myslím si, že by se to mělo celé prošetřit, a ikdyž ho tam nejspíš nevrátí, tak by aspon měla Nova dostat tučnou pokutu !!!
  • vterinka

    noah

    *14* i love you *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Noaha Ellenwooda je můj hrdina. Kiss me*14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Noah

    Ahoj,taky se tu vyjádřím i když už mě náct dlouho není *9* *7*
    Noah je už teď jeden z kandidátů na výhru-ovšem je jedno jestli vyhraje nebo ne. Myslím si,že ať už tak či onak se hudbě bude věnovat dál a bez problémů mu to půjde. Má totiž jednu velkou výhodu a to,že se hudbě věnuje už dlouhou dobu. Samozřejmostí a jeho velké plus je i to,že je hodně pohledný o fanynky nouzy mít rozhodně nebude *3*
    Navíc ještě vyrůstá ve věřící rodině kde má velké zázemí,rodina ho určitě ráda podrží a nenechá ho spadnout do toho nesprávnýho ,,šoubyznysu"...
    Takže sečteno,čítá to,že Noah má určitě před sebou krásnou kariéru. Já mu to moc přeju *4*
    • Re: Noah

      jj přesně tááááák .... on je nejlepčíííí :-* :-*
    • anys.roxy

      Re: Noah

      Taky si to myslím..Krásně zpívá a je roztomilý i na pohled :) Já mu to taky přeju :) *14*
    • lucyjackson

      Re: Noah

      Krásný názor a naprosto souhlasím ..:) *3*
  • Machinace s výsledky

    Machinace s výsledky jako co jiného asi nějakou fetku pustěj dál a Noah co jako?
    Se kouknete na fb kolik kdo má fanoušků nic jiného než nějaký machinace nebudou. Se jim asi seklo sčítání jak lidi hodně hlasovali pro Noaha. Já hlasovala takýýý!!!!!! Tímto s novou končím a na superstar se nekoukám!!!!!!!!
    • Re: Machinace s výsledky

      fanoušků na fb může mít každej nepočítaně... ALE znám lidi kteří odklikávaj že se jim něco líbí jen tak aby zabili čas nebo jednoduše proto že se jim jako osoba někdo líbí ale superstar nesledujou.. tím pádem mohli těžko posílat hlasy..Šeps má hodně fanoušků jen kvůli tomu, že je jedinej zástupce ragge v SS kteří ho prostě posílaj dál protože mají tuhle hudbu taky rádi... takže to neníjen o počtu fanoušků na fb
  • didlinka-evicka

    FANS FOREVER!:-)

    I když vypadl, a já z toho byla zdrcená, tak i nadále budu jeho fanynka, a co je hlavní:
    PRO NÁS BUDE VŽDYCKY SUPERSTAR!!!:-)
    • Re: FANS FOREVER!:-)

      presne tak.... strasne jsem u televize brecela kdyz jsme to zjistila.. ae pro me bude vdycky ten nej! :) ♥
      • anys.roxy

        Re: Re: FANS FOREVER!:-)

        :) moje slova.. byl nejlepší a já zůstanu jeho fanynkou *14*
  • mileycyruska

    Noah♥ podvod !!

    SKANDÁL ! Proč vypadl Noah Ellenwood ? Nešli odesílat hlasy, Nova a Markíza bude pokutována.. A né malou částkou. Možná ste to už slyšeli..odkaz pro více info →http://www.super.cz/clanek/45974 -vyrazeni-noaha-byl-podvod-nesly-po silat-sms-bouri-se-fanynky-supersta r.html

    http://www.topzine.cz/noah-elle nwood-vypadnul-podvodem/ já sama si mylsím že na tom kus pravdy asi bude !! ale jestli je to fakt pravda tak je asi rozsekám !! Noah byl muj největší favorit a s tolika fan by nemohl vypadnout.. *16* *14*
    • Re: Noah♥ podvod !!

      Byl to stoprocentně podvod.
    • Re: Noah♥ podvod !!

      mas totalnu pravdu! pokial sa noah nevráti , superstar klesne sledovanost lebo dost fanusiciek prstane bez noaha superstar pozerat. dokonca su uz aj peticie a dost im to ide! *1* noah sa musi vratit! *14* *16*
    • mileycyruska

      Re: Noah♥ podvod !!

      já si myslím že je to pravda !! Noah tam z nich má největší fanklub ! Ševčík měl šanci minulej rok, tak nevim co ta mdělá příjde mi bez talentu...jojo fanoušci jen se buřte !! Ševčík je blbej..podle mého názoru a ten mi nikdo neveme ;) Prostě Noah ♥ nejlepší ! :* Navždy !! S láskou
      Terka .!
      • Re: Re: Noah♥ podvod !!

        jo souhlasím s tebou moc ševčík je jenom debil co nic neumí a navíc ze sebe dělá strašnýho frajera Noah je nejlepší prostě já jsem úplný blázen já vím :-D :-D
        moc mně štve že vypad :-( ale ještě se mi líbí marti harich ale noah byl větší favorit ♥♥♥ *14*
        • Re: Re: Re: Noah♥ podvod !!

          úplně souhlasim Ševčík tam vážně nemá co dělat. Měl vypadnout... *8* Noah *14* *14* *14* *14*
          • ....

            jen bych chtěla navázat na ty pipinky tady!Ti kteří tady píší že měl vypadnout Ševčík místo Noaha,tak určitě nemáte hudební sluch!Ševčík do superstar rozhodně patří i když se vám vzhledově nelíBÍ.A než začnete tady pomlouvat petra ševčíka..tak pošlete vaši nahrávku s nějakou odzpívanou písničkou vy krávy.!A někteří tady píší že mu poslali 3 sms.tak jak je možný že vypadl.Řeknu vám to narovinu:Noahovi fandí jen takový ty zmalovaný pipinky 10-15 let.Ale dospělí mu prostě nefandili.A když mu poslali jenom hlasy ty 10-15 tak se nedivte že se jich tolik těch hlasů nepozbíralo. A už buďte zticha vy nádhery.jak milujete Noaha muck,.jste trapný stím!Aabyste furt plakali ,kyž někdo vypadne.Trapný jste!.A říkám naposledy až budete někoho dalšího ze soutěžících superstar že měl vypadnout on místo Noaha.Tak jste ty pravý facebookový krávy,pipky.Jak mají ten vypatlaný mozek!tak je to *16*
            • Re: ....

              A jako co nám tady nadáváš pí´o
              Noah vypadl podvodem a tak to prostě je ty to jen neumíš pochopit jjjoooooo možná je ten debil ševčík pro tebe ten nejlepš zpšvák ilove..
              Ale Noah je prostě nejlepší a tak to je a snaž se ty krávo to pochopit!!!!!! *16*
            • Re: ....

              Také mám ráda Noaha a nechtěla sem aby vypadnul, a také si myslím, že vypadl neprávem, jelikož nešli posílat smsky, ale NEHÁZÍM vinu na Petra Ševčíka (JE MI 15), protože vím, že je to skvělý zpěvák. Jen jsem chtěla říct, že ty asi taky moc inteligentní nebudeš, když to sem nemůžeš napsat vklidu a se zdravým rozumem. Mimochodem znám i moc dospělých kterým se Noahova show líbila a navíc ne všechny patnáctky musí být ty bláznivky co když se jim někdo líbí, tak to musí takhle dávat najevo. Toť vše *3*
          • Re: Re: Re: Re: Noah♥ podvod !!

            Ševčík zpívá luxusně, Noah neměl vypadnou protože je roztomilý a celkem dobřezpívá, měl vypadnout ten Kurc, je tak hrozně nevýraznýý...
      • mileycyruska

        Re: Re: Noah♥ podvod !!

        Ano ! pejfku !! muck ♥ je to tak Elenwoodek muj sladousek nejvetsi mucki ho lofískuju muck muck muck ♥ :* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit