Přejít na výpis diskuzí

Noah Scott Ellenwood

OSOBNOST 20.3.2011 
229 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • <3

    Je to skvělej zpěvák a kráásnej kluk :)
    Škoda že nepostoupil :(
    Je ho škoda :(
    • p.petulkaa33

      Re: <3

      to je fakt fandila jsem mu ♥ nejlepčí jsou jak vyvalí ty svoje oči♥ proste nemel vypadnout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
      • Re: Re: <3

        nn tak úplně nesouhlasim.....Nejlepší je jeho úsměv *14*
  • janie1

    Borec

    Má úžasnej hlas *3*
    • Re: Borec

      vole vy dvě ste uplne blbe *3* *8*
      • lilien 17

        zatím co ty si chytrej ne? *1* *1*
      • janie1

        Re: Re: Borec

        Proč bych měla být blbá? Jen říkám, že se mi líbí jeho hlas, chytráku *3*
        • Re: Re: Re: Borec

          Souhlasim!!!!!!!!!!! *3*
      • jjannissekk

        Re: Re: Borec

        Souhlasím.
  • lucinqank

    On...

    On? Prostě dokonalej
    On? Superstár
    On? Nejlepší
    On? Zcela úúúžasnej
    :-* *4* *4* *4* *14* *14*
  • *6*

    Podla mna je sexi a krasavec *14*
  • Dokonalost

    On je tak sladký,roztomilý a pěvecky nadaný ;) Moc mu fandím už teď je to pro mě superstár!** Těším se na další jeho pěvecký výkon:) Zeťová má pravdu opravdu má Noah sexy pohled úplně ten nejvíc sexy! *14*
    • Re: Dokonalost

      aby si se zneho neudelala tvl :D :D :D
  • wauworld

    je boží...

    ....a věří v boha a sám řekl,že když vypadne tak s ním má bůh jiné plány..ale já si bohužel myslím že vypadl jen kvůli národnosti !!! *8* Kurc měl méně hlasů a bylo to zmanipulované !! *8*
    • Re: je boží...

      Asi tak nějak! *5* *5* *5*
  • Skandál

    Ať už šlo o cokoliv tak to regulérní rozhodně nebylo! Letošní Superstar se vůbec nepovedla a jde od skandálu ke skandálu. Noah měl rozhodně zůstat!
    Nejhorší superstar ze všech co byli!!!! Jen doufám,že po tomhle trapasu bude i tou poslední!!! Nova jde do háje!!!
  • obsession

    yes..jes..jez

    Noahovi jsem fandila už jenom kvůli tomu, že není ten typický český pubertální výrostek. Když jsem ho slyšela zpívat okamžitě jsem měla výbornou náladu, srší z něho naprosto nepopsatelně dobrá energie. Mrzí mě, že vypadl, je ho škoda. Ta která bude jednou jeho osudová, která na něho někde čeká, je šťastná dívka. Škoda, že takových Noahu není tady víc
    • Re: yes..jes..jez

      On je úžasnej.Jednou bude můj. ;)
  • ewa2012

    Vypadnutí

    To je hrozný!!!Noah vypadl...V SuperStar je nespravedlivý "rozhodování" !Na úkor českejch kluků (a Noaha) zůstala zase slabá slovenka!Je to strašně nespravedlivý!
    Doufám že Noah bude pokračovat v pěvecký kariéře i sám...
  • Noah

    Tak tohle je největší podraz v celé Superstar!!! Didliny (krom Feckové) se dostanou dál a ani neumí intonovat,barva hlasu průměrná a Noah,který dokázal zaujmout a hudbě se věnuje roky,má zajímavý hlas,barvu... Tohle prostě né. Zas se Češi ukázali jako závistivci a rasisti,nepřející druhému.
    Na Superstar se rozhodně už koukat nebudu!!! *16*
    • Re: Noah

      Je to hrozný..., ale možná že Noah v Superstar ještě bude (doufam)třeba v hledišti... je super se na něj koukat i když nezpívá *9* nevíš nějakou jeho oficiální stránku, kde píše on sám a ne někdo, kdo se za něj vydáva ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit