Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
53721 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wwww

    Žaloba na Cíglerovou!

    K článku Jackson a jeho chlapci:král popu je mrtev a otázka stále visí ve vzduchu

    z diskuse ke "článku":Paní Cíglerová,dnes jsem zaslal na vaše nadřízené a k rukám společnosti Mafra stížnost.Pokud se podaří získat fotokopie z řízení od soudu z USA,podám na vás i trastní oznámení(myšleno vážně)

    A to nebude první žaloba na tuhle hloupou husu z idnes! Blesk si aspoň nehraje na seriozni tisk,ale DNES jo! Snad za to ale tahle mrcha pořádně zaplatí a to nejen penězi!!!! *1* *15* *13*
    • wwww

      Re: Žaloba na Cíglerovou!

      Chtělo by to na ní podat hromadnou žalobu! To že není cenzura,přece ještě neznamená že může beztrestně psát lži,které navíc vydává za pravdu a ještě v rámci tzv:"seriozních" novin,o jejichž serioznosti už ovšem hluboce pochybuju!!!
  • klarissa

    Jacksonův pohřeb bude zřejmě na internetu vysílán ...

    ...zde:http://www.cnn.com/
  • wwww

    Jordan Chandler a Gavin Arvizo

    Jordan už od pohledu působí jako pěkná svině,která si nepravdivým obviněním přišla na 600 milionu kč! Jestli se ted přiznal,měli by ho potrestat nebo zavřít,nebo mu vzít všechny prachy,jenže to neudělaj! Gavin Arvizo byl sice nejdřív nemocnej,v dokumentu Jacksona neobvinil,ale bohužel pak ho donutila matka!A k tomu dokumentu,ten moderátor ROZHODNĚ NEBYL JACKSONŮV KAMARÁD! Naopak,tenhle dokument pak použili u soudu proti Jacksonovi,protože tvrdil že spí s dětmi v posteli! Moderátor Martin Bashir je hovado! Taky je prokázáno,že kvůli uklidnujícím lékům byl Jackson mentálně na úrovni desetiletého dítěte,takže nebyl pedofil!!
    • di do prdele

      ty idiote pekelnej on svine nebyl to ty si svině kretenska di do p... buzerante !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! michael nebyl pedofil takovi lidi ja ko si ty co mu nadavaj ty nenavidim *16*
    • kacenka33

      Re: Jordan Chandler a Gavin Arvizo

      Pardon ale je sice hezký že se Michaelovi snažíte pomoc...ale teď už je to jedno...měli jste se projevit dřív a né teď...teď je mu to jedno a život mu to nevrátí! Tak už ho prosím nechte napokoji...stejně už se pravdu nedozvíte a pochybuju že byste se jí někdy dozvědili...takže už ho prosím přestaňte řešit..já vím,zanechal tady po sobě spoustu otázek ale řešit je už nemá cenu...a kdyby tady byl vyřešil by si svoje problémy sám! Tak už dost spekulací a nechme to jak to je! Michaelovi to taky určitě nebylo příjemný když se mu pořád někdo hrabal v soukromí!Nechme ho v klidu odpočívat...máme Tě rádi Majkíí *9* *14*
    • terinda321

      Re: Jordan Chandler a Gavin Arvizo

      Přesně souhlasím s tebou. Já kdybych si myslela, že mi někdo zneužívá dítě, tak mi jsou jedno peníze, ale chci aby ten člověk šel na dosmrti sedět. Na nich bylo evidentní o co jim od začátku jde. Byli chudí a chtěli zbohatnöut. Ty případy jsou si až moc podobný. Oba kluci pocházejí z chudých rodin, michael jim chtěl pomoc a dopadlo to jak to dopadlo. Doplatil na to. Oni z něj chtěli jenom vyškubat prachy. Četla jsem, že skoro jediný co proti michaelovi měli, že ti kluci dokázali popsat nějaký nestandardní prvky na jeho penisu, to je v podstatě jediný. Ale nikdo už nemyslí na to, že když ti kluci s michaelem prakticky bydleli, že ho mohli vidět kdykoliv ve sprše nebo jak se oblíká. Tohle je ten nejhloupější argument jaký jsem kdy slyšela. Jsou to hlupáci a zabili ho!!!
      • lina25

        Re: Re: Jordan Chandler a Gavin Arvizo

        Lháři!!!! Ani si neumím představit co tolik stydlivý Majky musel prožívat když mu fotily penis! Je mi z nich zle!
    • Re: Jordan Chandler a Gavin Arvizo

      je mi z nich fakt na blití!!! Michael byl dokonalej člověk se srdcem jako nikdo jinej a kvůli tomu, že prostě miloval děti z něj udělali pedofila! akorát si chtěli vydělat prachy a čim si musel projít Michael, kterej když mohl, tak vždycky všem pomáhal, to už je nezajímalo! přeju těm sviním, aby si prošli tim samym a ještě milionkrát horším!!! třeba by si to pak uvědomili!
    • janinkaa

      Re: Jordan Chandler a Gavin Arvizo

      máš pravdu, jsou to svině
  • co o něm řekli další osobnosti

    tady je co o něm řekli další
    osobnosti
    :www.michaeljacksonweb .cz/citace.htm

    Já jsem tak šťastná, že tady teď stojím vedle mého drahého přítele, jehož vřelost a starostlivost již inspirovala miliony lidí po celém světě. Michael je výjimečná lidská bytost s talentem za hranice pochopení, soucitem a oddaností ostatním, která nemá obdoby. Michaeli, my, kteří tě známě osobně, víme, čím jsi musel projít, protože jsme trpěli s tebou. Věděli jsme ale, že jsi silnější a že se dostaneš přes tuto temnou hodinu nedotčen svinstvem, které na tebe bylo hozeno, a tíhou názorů celého světa a že i potom zůstaneš tím dětským, nevinným mužem. Také doufám, že tento zážitek nezmění tvou upřímnou lásku ke všem dětem. V tobě je krása a hluboká pravda. Jsi nejjasnější hvězdou ve vesmíru a nedovol nikomu a ničemu, aby tě zastavilo. A nikdo, ani žádné okolnosti ti to, co jsi dokázal, nikdy nevezmou. Už dost bulvárního tisku! Už bylo dost bulvární televize! A víte, co? Jen vy – veřejnost – toho můžete dosáhnout prostě tím, že přestanete kupovat jejich svinstvo. Jen díky vám můžou zkrachovat. A nebylo by to krásné?
    Michaeli, moc tě miluji a určitě stále jsi tím jediným králem popu, rocku a soulu.
    o něm řekla Elizabeth Taylor při slavnostním večeru Jackonovi rodiny, kde převzala cenu za své humanitární činy, kterou ji předal Michael.
  • Bravo Natálko!!

    JasonX,i podle měho mínění, disponuje zhruba 2(specianě pro JasonaX slovy: dvěma)mozkovými buňkami... Někde jsem četla, že ryby obsahují velké množství jódu, který blahodárně působí na šedou kůru mozkovou... Takže milý JasoneX... doporučuji Ti SEŽRAT MINIMÁLNĚ DVĚ VELRYBY STŘEDNÍ VELIKOSTI. Dobrou chuť a bacha na kostičky :o))
  • wwww

    Nádherný je Earth Song

    *14* *14* *15* *15* !!!
  • Michael Jackson toho dokázal tolik,co ostatní nedokážou ani za 100 životů!!!

    Michael Jackson toho dokázal tolik,co ostatní nedokážou ani za 100 životů!!! A to že má někdo pořád potřebu ho tady urážet svědčí jen o závisti!A nechápu,proč sem lezou ty co ho pomlouvaj,to nežijou vlastní život,nebo co? *10* Pomlouvejte sami sebe,ste ubožáci!!!!
    • ywett

      Re: Michael Jackson toho dokázal tolik,co ostatní nedokážou ani za 100 životů!!!

      je rači neřešit... tady ty lidi ignorovat :)
  • pameli

    Byl mužem mnoha protikladů...

    Černý i bílý,dospělý i dětský,milovaný i nenáviděný...ale hlavně dokázal být na jevišti někým úplně jiným-sebejistým,přestože takový asi nebyl!
    A protože patřil všem nemohl zároveň patřit nikomu! Doufám ale že byl aspoň chviličku šťastný-ne jako zpěvák,ale jako člověk!!!!!
    • Re: Byl mužem mnoha protikladů...

      ... někde jsem četla, že byl podle znamení Panna, v ascendentu měl Blížence. Panna je taková ta pečovatelka (to, jak třeba v dokumentu dává pozor, aby se při jízdě vláčkem (?) dětem nic nestalo, aby předčasně nevstávaly, to jak se chová k dětem - těm zdravým i v nemocnicích... A Blíženec, ke kterému směřoval, je těch víc osob v jednom těle. Je tam ten sebejistý showman, ale je tam i plachá stránka osobnosti. Být Panna a mít v sobě rostoucí zárodek Blížence, to muselo být samo o sobě velmi náročné, protože jsou tak strašně různorodí. Panna není bezstarostná, ten "potrhlík", co chce zůstat věčně mladý, je Blíženec (troufám si použít slovo potrhlík, protože sama se sebou už pár let žiju, takže Blížence znám...). To musel být pro Pannu, než se s tím smířila, dost velký problém (vím, jaký problém měl jeden z mých úplně nejbližších přátel se s tím srovnat, že něco takového jako blíženecký způsob přístupu k životu existuje). Panna není rozhazovačná, to Blíženec nemyslí na to, kde vezme zítra na platbu potřebných výdajů, dokud není úplně zle... A přitom málokdo ví, že spodním pramenem Blíženců, jejich nejvlastnější emocí je smutek, že to veselé zdánlivě bezstarostné šaškování, je jenom maska...
    • angie72

      Re: Byl mužem mnoha protikladů...

      Hezky řečeno... Jak je v tom novém klipu, nevím, kdo to zpívá, ale je to tu i přeložené, že my jsme Michael Jackson... To je krásná věta...
  • wwww

    Trochu rozpačitý dokument..

    ..je sice fajn že ten dokument existuje,ale bohužel působí dost negativně! Ať už moderátorem,depresivním dětstvím,které neměl atd.Radši sledujte jenom jeho videoklipy a uchovejte si na něj vzpomínku jenom z nich! Neřešte jeho soukromí ani vzhled,ale sledujte jeho geniální hudbu! *14* *14* A tanec! *15*
  • wwww

    Jak by vypadal bez plastik?

    Mnohem mnohem líp! zde je počítačem upravená podoba jeho obličeje bez plastik:
    tn.nova.cz/.../michael-ja ckson-slavi-padesatiny-jak-by-vypad al-bez-50-plastik.html -
    • bambusak

      Re: Jak by vypadal bez plastik?

      Teda líp by vypadal normálně kdyby to byl normální člověk.Jenže to je Michael.A tohle k němu už patří.A když by vypadal normálně,tak mi strašně připomíná člena Jacksons 5 a jeho brutálního otce.Takže podle mě je lepší po plastikách!
    • lina25

      Re: Jak by vypadal bez plastik?

      Jenže zapomínáš, že trpěl nemocí vitiligo, tak by ani nemohl být černej. Navíc, byl vždycky drobne a křehkej tak by byl v obličeji hubenější. A už tady pořád nevytahujte ty plastiky, hlavní vliv, na to jak vypydal měla nemoc!
      • wwww

        Re: Re: Jak by vypadal bez plastik?

        ano,říká se jí perfekcionismus! Musel mít dokonalé písně i vzhled a nikdy prý nebyl s ničím spokojený!!
        • Re: Re: Re: Jak by vypadal bez plastik?

          tak to je jako já.. a navíc byl krásnej i potom!
        • lina25

          Re: Re: Re: Jak by vypadal bez plastik?

          Nebo taky narušená psychika s ohledem na jeho dětství, neustálý tlak médií, stres nebo vymyšlené soudní žaloby....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit