Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
53721 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lina25

    Pro Polinku

    Na poště ti poradí jak vyplnit složenku. Prostě tam vypíšeš č.ú. dáš jim peníze a oni to pošlou. A nerozčiluj se já to myslím dobře. Jen mě mrzí tahle ignorace zrovna na fanu
    • polinka

      Re: Pro Polinku

      fajne, díky *4*
  • rozhovory s Michaelem...

    ...zde:www.michaeljacksonweb.cz/roz hovorymenu.htm
    • Re: rozhovory s Michaelem...

      (odkaz bez mezery)
  • pameli

    pohřeb Michaela

    Tak pohřeb Michaela budou vysílat i na ČT24
    • Re: pohřeb Michaela

      odkud to vis.a v kolik a kterej den. *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
      • Re: Re: pohřeb Michaela

        na STV už od 17:50
      • klarissa

        Re: Re: pohřeb Michaela

        zítra od 19:hod a říkali to ve zprávách na ČT1
        • mikkk

          Re: Re: Re: pohřeb Michaela

          a nevíte někdo na jakém ještě programu to bude?
          • klarissa

            Re: Re: Re: Re: pohřeb Michaela

            Na samejch zahraničních:CNN,MSNBC,Fox News
            no a na internetu
            • mikkk

              Re: Re: Re: Re: Re: pohřeb Michaela

              to bude určo na youtube
            • klarissa

              Re: Re: Re: Re: Re: pohřeb Michaela

              ale na internetu asi dojde k přetížení!Stejně to asi pak bude na youtube
      • mikkk

        Re: Re: pohřeb Michaela

        od 19hod našeho času by to mělo být...určitě na to bude spoustu odkazu.Mrzí mě moc že to neuvidím live
      • eve-lyn

        Re: Re: pohřeb Michaela

        to je supr..ale bude to asi hodně dojemný co.. *9*
  • GHH

    Hele lidi jestli ste si nevšimli..Majkl je už rok mrtvej ! Radši dělejte sbírky na nemocné lidi nebo zvířata,protože ty to potřebují víc než mrtví... *8*
    • baluska1

      Re: GHH

      Nic proti ale že je rok po smrti víme jak dávno..a proč bysme jako měli dělat zbírky?? :D NEchápu..když nadačních zbírek je víc než dost..a stačí když pošleme nějaké peníze ;) a nemusíme nic zakládat.. :P
      • Re: Re: GHH

        hádáte se tady kvůli sbírce na pomník mj !
        Pomníků bude mít určitě dost i bez dalších swbírek !! *1* *15*
        • zanesskaaaa

          Re: Re: Re: GHH

          Pokud vím, tak v ČR žádný pomník není. A ano musí se vybrat peníze, protože to není levná záležitost. A hádali jsme se tu asi tak před několika měsíci, tak proč to sem pleteš ? Na nadace a různé sbírky můžeme přispívat celý život, kdežto tadyto byla jedinečná příleitost.
          • bajush

            Re: Re: Re: Re: GHH

            A jako co ti je potom?? Když se ti to nelíbí, nech být, to je snad jen a pouze naše věc, o čem se tu rozhoduje a na co se vyberou peníze.
  • je nejlepší !!!

    neznám nikoho jineho kdo by nechal postavit něco takového jako Neverland, kolotoče, atrakce pro děti a to ZDARMA! Mohli si tam dělat co chtěji *3* Děti byly pro něj opravdu vším a nevěřím takovým bludam co o něm bulváry píšou. Obvinit ho ze sexualniho zneužíváni děti mohl udělat jen zavistivý člověk který z něj chtěl dostat prachy *13*
    • Re: je nejlepší !!!

      presne tak
      • lina25

        Re: Re: je nejlepší !!!

        Já si taky myslím, že ho ctěl spíš jen někdo vyždímat. Děti miloval, a člověk který si prožil nepředstavitelný muka od svého otce, nebude ubližovat druhým, když ví jaký to je. Vynahrazoval dětem co nemohl mít sám
        • ywett

          Re: Re: Re: je nejlepší !!!

          s tím naprosto souhlasím :)) děti měl rád ale jiným způsobem než se píše v bulvárech... ach jak nesnáším bulváry! xD
  • michael

    Vy,co se tady prezentujete jako Michaelovi zarytí odpůrci,máte smůlu.On je totiž interpret s největším počtem prodaných desek v historii a to už o něčem svědčí.S tímhle prostě nehnete a nemůžete to změnit.Znamená to jen jedinou věc,že se s ním nikdo nemůže srovnávat.Co se týče jeho vzhledu,tak k tomu se dá říct jen jedno.Kdo posuzuje lidi jen podle vzhledu je ubožák.Já vás nenutím ho milovat,jen pro příště víc tolerance!!!
    • Re: michael

      Beatles, ABBA, az pak michael takove je poradi v prodeji desek *13*
      • Re: Re: michael

        Takže aby bylo jasno.Tím největším počtem prodaných desek jsem měla namysli album Thriller/1983/.Tohoto alba se prodalo 60 milionů.Čili ho ještě nikdo nepřekonal.Ještě nějaký nesouhlas?
  • Stockholm

    Mě to nedá, abych pro Vás, které jste neviděly tohle video, to tady znovu nepostla. Je to pocta Michaelovi a v závětečných titulcích se píše, aby tyhle akce děly po celém světě.

    http://www.youtube.com/ watch?v=lVJVRywgmYM&feature=channel _page

    [OFFICIAL] Michael Jackson Dance Tribute - STOCKHOLM
    • miris

      Re: Stockholm

      je to krásný a dojemný a jestli to Michael viděl z nebe tak je mu určitě krásně u srdíčka *4* bože proč ho neumíš vrátit zpět *9*
      • nightwish-live

        Re: Re: Stockholm

        Ano,byl to určitě moc hodný člověk...Vůbec si nezasloužil tak brzo umřít.... *9*
      • bibi1

        Re: Re: Stockholm

        Je mi z toho strašně smutno, že už tady není. Byla to taková čistá duše nezasloužil si takovej konec a tak brzy. *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
        • Re: Re: Re: Stockholm

          Ten si spíš nezasloužil takovej život.. on byl tak dobrý, že se nehodil na tuhle planetu.. Je smutný, že umřel.. nesu to těžce.. ale věřím, že se má líp
        • m-i-sh-a

          žadný pedo

          Nebyl to žádný pedofil tomu ja neveřím
          a kdo říká že je tak to je magor!!d..největší svi... *16* *16* *16*
          • michael

            ten kdo rikal ze je pedofil je blbeccccccccccccc a hovado *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
            *16* *16* *16* *16* *16* *1* *1* michael je a vzdy bude moje laska *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *
    • torema

      Re: Stockholm

      To je fakt nádhera, Nádhera, to je tak super takhle Složit Michaelovi poctu. Proč není něco tady??
    • angie72

      Re: Stockholm

      To mám v záložkách a koukám se na to hooodně často a vždycky mě to dojme a řvu jak želva...
      Tenhle sraz mi dal jasně najevo"už tady není"!!! Jen hudba, jen hudba...
      • Re: Re: Stockholm

        Taky na to často koukám a přesně jako ty, bulím. Ten počet návštěvníků od té doby co jsem to viděla poprvé, vzostl o milion!!! Dcera to postla na facebook a ohlasy jsou stejné, ženské brečí a chlapi mají knedlík v krku.
      • torema

        Re: Re: Stockholm

        Úplně stejný pocity a myslela jsem , že řvu jen já a že nejsem normální. Tak v tom nejsem sama.
  • Nikdy:a co musis byt tim padem ty?jen si predstav jak by tzi bylo kdyby te z neceho takoveho obvinili a ty jsi pritom chtel jen detem pomahat a delat jim radost...Podivej se na sebe...citis se dobre kdyz rikas o nekom takove veci...treba ucta k lidem ti asi moc nerika ze?
  • Mike

    Chudáček malej................budem na tebe vzpomínat Michaele, byl si pro nás král................budeme v srdích opatrovat tvé děti.......
    Paris, Prince a Michael jr. tě pozdravují, tak toť vše......
    Máme tě rádi Mikle, odpočívej v pokoji. *9*
    P&P
  • ivanchuska123

    Upřímnou soustrast

    Upřímnou soustrast všem kdo ho měli rádi...
    Smutné je že si plánoval tolik věcí
    Např.:Ty koncerty ani jeden nebude... *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: Upřímnou soustrast

      Jsem mega fanoškem,dnes půl naší školy probrečelo vysvědčení...už se nevrátí,Sem chlap,nejsem homo,ale jedno vám řeknu:Miluju ho(ne jako homo),byl skvělý člověk a král popu dnes vyhlašuju celosvětový Den smutku...Můžete doufat že vystoupí jehoi duch...a zahraje písen na rozloučennou....hlasujte si jak chcete...ale best je will you be there. *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *8*
      • Re: Re: Upřímnou soustrast

        to je hezký přispěvek *4*
        Mike by to rád četl..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit