Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
53721 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • homolka5

    Michael

    Rest in Peace
  • angie72

    AHOJTE...

    Chci poprosit - nepište mi ohledně té bláznivé zzj, nebo jaký to má nick...

    Psala mi ona i někteří z vás, že potřebuje pomoct... Ona mi teď zase psala, že pomoct nechce.

    Narovinu - nebudu se zatěžovat někým, kdo si na sebe upoutává pozornost. Je to bláznivá puberťačka, která Michaela nemohla znát jako my a teď bude dělat scény, že si chce vzít život.

    Už jsem jí psala, že sebevrazi do nebe nepatří, jestli si myslí, a sebevrah to udělá a nepíše o tom nejdřív svému okolí...

    Jste ještě mladé a naivní a dosti toho spapáte těm, kteří tu píší takové bludy... Na to já, ale čas nemám... Já svůj čas využívám mnohem prospěšněji, než se zabývat puberťačkou, která by potřebovala pořádný průplesk, aby se probrala k životu...

    Tak už mi kvůli ní nepište, to není můj problém...
    Jak to tu bude psát dál, tak se dostane do potíží, protože se předá IP adresa policii a ta už si to zařídí... Bude se divit, až jednoho dne zazvoní u jejich dveří, pokud s tím nepřestane...
    • zanesskaaaa

      Re: AHOJTE...

      Souhlasím s tebou ve všech směrech :) ..
      • angie72

        Re: Re: AHOJTE...

        Děkuji Zaneskooo, já sem nechodím, ale musela jsem reagovat na vzkazy...

        Přijdu, zkontroluji a jdu *15*

        Měj se krásně... *4*
        • nikcajacksonka

          Re: Re: Re: AHOJTE...

          já také souhlasím ve vsech smerech,ja jsem teda taky pubertacka,ale nad timhle fakt nepremyslim(ze zacatku mi to probehlo hlavou,ale to vse) Prave mi Angie vtukla brouka do hlavy *15*
          • Re: Re: Re: Re: AHOJTE...

            Máš můj souhlas Angie
            Moje rada zní nevolej policii
            Myslím, že už teď se v tom dostatečně válí
            zzj klidni se,nikdo tu není na tebe zvědavej
            Mohl bych si přečíst kde to psala s tou sebevraždou prosím
            Rád bych si to přečetl nebo aspoň kdy to bylo naposled
            Nemůžu to najit v tomto měsíci
  • zanesskaaaa

    Ale už kurňa

    Tak aby jste se všichny nepotentoo kurňa už.. budete všici s velkým a žádné protesty neberu..
    zanesskaaaa: Zléé kuře, Bad Chicken
    thesimsa: Smrad (Smradocírkev)
    kika..: Prcek (Famfárie)
    luciq-dc: Prd (Prdocírkev)
    tea301: Syfilis (Syfilisocírkev)

    A myslím to smrtelně vážně... nevím kdo je s velkým u nicku.. tady u mě jste všechny s malým a neřešim prostě..
    A námitky si nechte pro sebe...
    • luciq-dc

      Re: Ale už kurňa

      no týý kuřátko..ty si taky ťuťu ťůů...se s tim sereš a nikdo to neocení... AJÁ JO!!!! *15* *15* *15* jsem jako "gentelmanka"..nobe spíše "gentelwoman(ka)"
    • tea301

      Re: Ale už kurňa

      a to že to máš správně mužem napsat veřejně nebo si to taky máme nechat prosebe?? *7*
      • zanesskaaaa

        Re: Re: Ale už kurňa

        To beru.. námitky, připomínky, poslední slova a jiné kritiky si nechte pro sebe...
    • zanesskaaaa

      Re: Ale už kurňa

      Tu první větu si odmyslete...
  • angie72

    Ještě něco...

    V rychlosti, protože spěchám...

    Ono je strašně zajímavé být fanouškem Michaela Jacksona, že? Psát si tady o blbostech, ale jak se jedná o to, co Michael hlásal celý život, tak se tady někteří předvedou zrovna tak, jak ti, co mu ubližovali.

    Ignorace, ignorace a zase ignorace... Tenhle fanklub je ostudou, normálně ostudou, tohle není fanklub... My co jsme skutečně za Michaela se normálně musíme stydět...
    • anka6959

      Re: Ještě něco...

      ale je to pravda sou duležitější věci než šmínky a hadry taky někdy musíme myslet na druhý ne jenom na sebe a bejt sobečtí
    • lask1

      Re: Ještě něco...

      Je to dobrý nápad ten pamätník aj kôli budúcim generáciám, aby vedeli kto to bol.
    • lina25

      Re: Ještě něco...

      zlatá slova.....
  • To JasonX

    Všechno co sis přečetl za dlouhá léta v bulváru jsou sprosté lži a nepravdivé pomluvy. Pleteš sem věci o kterých nebyla vůbec řeč a jak můžeš ve slově mít (ve smyslu vlastnit) napsat ypsilon? Zrovna tak ve slově takový píšeš měkké? nevím kdo je tady kretén a debil... PS: upřímně, je mi tě líto!
  • zanesskaaaa

    Střepiny

    Myslím, že řešit Střepiny je na houby .. stejně, kdyby o něm udělali tu nejkrásnější reportáž, tak to lidem, kteří na něj maj špatnou kritiku, vůbec nic neřekne .. jenom budou mlít to svoje .. my VÍME jak to všechno okolo Michaela bylo .. no ne na 100%, protože se vždycky mohlo dít i něco jiného, tím nechci říct, že je Michael lhář nebo tak :) .. ale nikdy nevíte co se děje, když u toho sami nejste :) .. no snad chápete :D .. prostě my o Michaelovi víme, co víme a věříme mu a nějaký Střepiny nás přeci nevyvedou z omylu ne ? :) .. sice to nebyla dvakrát hezká reportáž, ale můj strašlivý hněv na Murraye se opět vzbouřil, až se mi chtělo brečet .. přerostlo to možná i k nenávisti a to já nikdy v životě necítila i k nepříteli .. prostě je to šmejd, co se nikdy neměl stát doktorem .. bohužel lidská hloupost je nekonečná, tak s tím bohužel nic nenaděláme ..
    Toť můj názor .. vůbec za tím nehledejte něco poučnýho a ani nechci niko z vás tady kritizovat :)
    Keep Michaeling :) ♥ .. Bye :)
  • ON je ÚŽASNÝ!!!!

    Dnes jsem sledovala na VH1 pořad o M.J..Poslouchám ho léta, snad ještě, když zpíval v Jacksons5. Ten pořad byl zaměřen hlavně na jeho dětství a bylo mi ho strašně líto. Je bez řečí tím nejlepším tanečníkem a zpěvákem na světě. Většina dnešních hvězd se inspiruje jeho tancem. On je fakt neuvěřitelný. Genius. A jak už tu psal někdo přede mnou, kdo dokázal v životě kulové a nezná ani pravopis a chce tady blábolit nesmysly o M.J., ať neleze na jeho stránky.
  • pameli

    Byl to nejen král popu...

    ...ale hlavně král lidských srdcí,ve kterých zůstane navždy! *14* *14*
  • Patriku,

    nemá smysl se dohadovat s lidmi typu Jacksonx nebo jak se jmenuje. Jeho příspěvky jasně dokazují, že je opravdu (jak sám napsal) debil a kretén. To je jako házet perly sviním. Tady nejde jen o negramotu, těch chyb je tam jako máku, ale taky o formu, jakým své názory prezentuje. On totiž nemůže pochopit, že si každý se svým tělem může nakládat jak chce. A to dokonce i M.J. :) I kdyby měl 50 plast.operací, je nám všem po tom kulové.
  • MJ IS INNOCENT

    Michael Jackson si o sobě nemyslí, jak mu zde někdo vytknul, není rozmazlenej spratek, není pedofil! Je nevinný! Je to nejkrásnější člověk na světě a jen tak pro vaši informaci...v roce 1986 mu byla diagnostikována kožní choroba zvaná Vitiligo. Na rukou a na tváři se mu na jeho tmavé pleti začaly tvořit světle bílé skvrny = ztráta pigmentace. Proti své vůli byl donucen používat zesvětlovací krémy, které ho těchto skvrn zbavily! Pravda je však taková, že zničily pigment jeho pokožky, takže např. v roce 1987 (album BAD) měl již světlejší tvář, ale ruce stále tmavé! Do roku 1991 (album DANGEROUS) zesvětlal celý, protože se Vitiligo rozšířilo přes 50% jeho těla. Je alergický na sluneční záření, pleť mu rudne. Neustále se musí líčit, protože jisté barevné odstíny přetrvaly. Další samostatnou kapitolou je jeho nos. Ten podstoupil dvě plastické operace. První po úrazu při tréninku v roce 1979, kdy ještě nebyla plastická chirurgie natolik rozvinutá a nos mu vymodelovali do špičky a zúžili - bohužel nesouměrně. Pak po letech podstoupil ještě jakousi korekci, ale ta už byla darmo platná, naopak mu ještě mnohé zkomlikovala. Od té doby má nos stále stejný, ale mnozí ho sledují z médií a různých fotografií. U nich zase ale záleží na nasvícení a mnohém dalším... Není pravda, že Michaelovi nos upadl. To se nikdy nestalo! Ve skandálním dokumentu Martina Bashira (Bashit) "Living with Michael Jackson" Michael připustil, že takhle může alespoň zpívat vyšší tóny. Ono mít takový nos jako on v mládí (ještě když se mu jeho vlastní otec vysmíval), kdo z nás by nevyužil té nabídky při jeho finančním zajištění? Dále připustil, že si ovšem nikdy nepřál být bílým! O jeho jedinečné tvorbě, charitativní činnosti a lásce k dětem se budu věnovat příště. Michael není pedofil! Je to ten nejsolidnější člověk na světě, který rodával světu lásku! A až ho tu bude opět někdo pomlouvat, tak přijeďte sem a řekněte mi to do očí!!! E-mail přikládám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit