Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
53721 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • STOP!

    Nechápu ty co se pořád navážejí do MJ nebo Madonny. nejdřiv si stoupněte před zrcadlo a zapněte mozek !!! > SOUHLASÍM
  • Máš pravdu Karle...

    Nepoužil jsi sice žádné vulgární výrazy, ale slovní obraty, které používáš, jsem neslyšela ani u 5letého dítěte. Nesaháš mi svým intelektem ani po kotníky a už mě nudíš. Hraješ si tady na diplomata a moralistu, a přitom jsi zoufalec, který si zvyšuje sebevědomí prostřednictvím internetu. Tímto se s Tebou NAVŽDY loučím a přeji Ti úspěšnou léčbu. ADIOS vysokoškoláku.
  • Jasovi alias xkxkxk,dflmg a pod.náročné autory

    :))))) Nemá smysl vypisovat všechny zkratky, které tady smolíš, zřejmě v domění, že se parádně maskuješ. Agente. :))Jako že, tvé "Sebrané (ze žumpy )spisy JasonaX ", někdo podporuje.:)))Já se opravdu bavím.:))) Víš co? Už raději nic nesmol a běž se uklidnit masturbací. :) Z těch tvých blábolů je všem zřejmé, že na tom s intelektem budeš na úrovni aut.pračky. A uznej, že jsem ti hodně nadržovala.:))) Tak už nezlob a běž si pohrát. :)) Joo, a pozdravuj mamku, psal jsi tady nějaké krávě a trapce, tak to bude asi něco pro ni. Však vy si to v rodině už nějak přeberete. :)
  • angelica

    Tričko s Michaelem Jacksonem

    Hledala jsem pořádné a hezké triko s Michalelem Jacksonem a nenašla, všechno nic moc, ale narazila jsem na stránky www.xavier.cz a tam mají vymakané obličeje osobností, tak jsem jim psala, jestli nemají v planu Michaela a napsali mi, že už ho mají rozpracovaného, že snad v lednu, tak se těším, protože pokud bude takový jako jejich Louis de Funes nebo Belmondo, tak se asi zblázním... *14* *14* *15* *3* *1*
    • besta

      Re: Tričko s Michaelem Jacksonem

      ja uz jedno mam::) a klobouk!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
    • janinka1998

      Re: Tričko s Michaelem Jacksonem

      já se málem zbáznila když sem pod stromečkem našla většinu věcí s Michaelem *14*
    • janinka1998

      Re: Tričko s Michaelem Jacksonem

      *15* *15* *15* *15*
  • reakce na grcy

    ani se mi nechtělo reagovat na to co jsi tu vypotil. Ale jedna otázka? Ty jsi s ním v té ložnici byl, že jsi o tom tak přesvědčený? Tak asi víš víc, než my všichni ostatní. :)))Pokud je známo, soud ho osvobodil. Joo, a jestli chceš tady něco blábolit o uplacené porotě a jiné hovadiny, tak si vymysli raději něco nového. A nebo víš co? Ani na můj příspěvek neodepisuj. Na další žvásty , které musím po tobě luštit nebudu reagovat. A odpočiň si, prý to zvyšuje IQ. Možná se po roce dostaneš do plusových čísel. Musíš věřit a doufat v zázrak.pa :))))))))))))))
  • michael je nej

    Cau lidi nechapu proc sem lezou lidi ktery ho nemaj radi proc lezou na JEHO stranky,to fakt nechapu.Ja osobne ho posloucham od 4let.pro me je ten nej zpevak tanecnik a nej clovicek.Kterej je hlavne NEVINNEJ.JO LIDICKY KDO HO TAK ZBOZNUJETE PISTE MI NA MUJ EMAIL A POKECAME O NEM A POKUD MATE FOTKY NEBO COKOLIV O NEM PISTE TAKY.DIKY MOC MOC PAPA
  • Smrtící víra!

    Jak asi víte Michael a jeho rodina vyznávali víru svědků Jehovových.Tato víra samozřejmě zakazuje homosexualitu,předmanželský sex ale i transfůzi krve a transplantaci orgánů! Bohužel je dost možné,že právě kvůli tomu nechtěl Michael podstoupit transplantaci plic,přestože ji potřeboval! Půl roku před smrtí prý konvertoval k Islámu,ale ten je v něčem ještě mnohem horší! Například ještě v dnešní době zabíjí gaye!
    • 112j

      Re: Smrtící víra!

      Jakékoli náboženství akorát lidi svazuje a ničí! *8*
  • lina25

    Paris a tatínek

    Tvář princezny a oči nebeskou modř mají
    To je ten boží tvor, kterého všichni dobře znají která slavného tátu má
    a kterého brzy ztratila....
    Ten andílek který sešel z nebe mezi nás
    Který do světa nedobrého přinesl tolik krás
    Anděl, který se v dětské duší ukrývá....
    A na zemi se pod jménem Paris ukrývá
    Otec který jí celým srdcem miloval
    Lásku, něhu, domov, zázemí a ochranu
    To vše jí za svého života věnoval
    Tatínek odešel velmi brzy do nebeského kralovství...
    Andílek pláče, a upíná oči na nebe
    Slyší hlas, co šeptá a hladí....
    Miluji tě dcerunko, budu chránit tvůj život dál a počkám tady na tebe
    Jednou se sejdeme až přijde tvůj čas
    Zase tě obejmu až přijdeš mezi nás
    Zase ti políbím tvoje krásné vlásky
    Zatím ti posílám z nebe spoustu láska

    Táta
    • jacksonka

      Re: Paris a tatínek

      je to užasný!
    • jacksonka

      Re: Paris a tatínek

      to je nááááááádhera!!!!!!!já taky skládám básničky ale na tohle asi nemám!!!! *8*
      • jacksonka

        Re: Re: Paris a tatínek

        myslim parisinu básničku!
    • besta

      Re: Paris a tatínek

      krasa ale divny sel jsem do obchodu a cestou me take napadla basnicka...
      • besta

        Re: Re: Paris a tatínek

        jmenovala se MJ a lisa mary:MAjki se zeni cely svet se stoho zblazni bere si lisu mary presli proto jsme se tu sesli michaeli berete si lisu "ANo"toto slovo zaznilo..2krat celemu svetu se chtelo plakat ale pak se rozesli a my jsme proto breceli....ale majki se zeni znovu ale bere si jinou zenu ta mu porodi paris a prince a uz nic vice ale dalsi roschod a my zase vzlykot...
      • lina25

        Re: Re: Paris a tatínek

        To proto že Majký je s námi *3*
    • anet98

      Re: Paris a tatínek

      Skoro jsem brečela.Je ůžasná. *14*
    • angie72

      Re: Paris a tatínek

      Loučím se s vámi pod linušky nádhernou básničkou. Jdeme nakoupit, tak se mějte báječně a večer bych chtěla na chvíli ještě přijít. A stále platí, jak jsem minule psala, že pokud máte nějaké otázky ohledně Majkího do knížky, tak mi je pošlete vzkazama. Odpověď dostanete, ale až v té knížce :-)
      • lina25

        Re: Re: Paris a tatínek

        Zlatí těšíme se!
    • angie72

      Re: Paris a tatínek

      Linuško, teď jsi prozměnu dojala ty mě! Můžu si jí taky vzít do knížky?
      • lina25

        Re: Re: Paris a tatínek

        Jasně že jo, jen si oprav tu chybku na konci nemá být láska ale lásky *3* Tak líp vyjde rým *4*
        • angie72

          Re: Re: Re: Paris a tatínek

          Je to nááádherný!
          • lina25

            Re: Re: Re: Re: Paris a tatínek

            Děkuju
    • Re: Paris a tatínek

      To je krása.:-)))) Linuš, odkud čerpáš ty jeho básně? Díky, že jsi to tu dala.
      • lina25

        Re: Re: Paris a tatínek

        To je z hlavy:) Děkuju
        • Re: Re: Re: Paris a tatínek

          No Ty a Angie máte neuvěřitelný talent. Úžasné, holky!!!! Já si teď právě přečetla na předchozí stránce to, co napsala Angie...nádherné. Opravdu, klobouk dolů... *14* O to víc, s začínám těšit na knihu od Angie... *4* *4* *4*
          • lina25

            Re: Re: Re: Re: Paris a tatínek

            Knížka Angie bude určitě skvělá! Její básnička mě dojala k slzám! Jsem ráda že se básnička líbí *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paris a tatínek

              Právě proto se na ni těším. *4* A ty básně, které jsi tady dávala, to byly taky Tvoje?

              Ano, líbilo se mi to moc a chtěla jsem k tomu napsat, jak byl Michael úžasně nadanný, jemný a citlivý (což samozřejmě by) a ona to byla Tvoje báseň... *4*
  • bavi vas se tady hadat otom kdo je inteligentnejsi ? asi jo ze? kdyz je nekdo inteligentni to neznamena ze nekdy nemluvi sproste kajo ,vis?????
  • Nos měl nasazovací(dolní část)

    To bylo ostatně vidět i na jeho poslední fotce,že mu dolní část chybí! Máte pravdu že psát o něm pořád negativně je blbý,ale vy ste zase opačnej extrém,kterej neuzná pravdu,pokud je negativní nebo nepříjemná!! *15*
    • tercule

      Re: Nos měl nasazovací(dolní část)

      já s tebou souhlasím, být fanouškem MJ znamená i to si připustit ty "špatné věci" a ne se balamutit a být "slepý" to z nás dělá ty opravdové fanoušky, kteří ho milujou a milovali skutečně, a kteří si na to jen nehrajou
      • polinka

        Re: Re: Nos měl nasazovací(dolní část)

        jo přesně my ho prostě jenom milujem takovýho jaký je... i s těmi špatnými věci... *14*
    • zanesskaaaa

      Re: Nos měl nasazovací(dolní část)

      Víš Ty vůbec, kolik měl DOOPRAVDY plastik nosu, nevíš viď.. tak si utři čelo, potíš (s prominutím) pí*oviny!! *5*
      • lask1

        Re: Re: Nos měl nasazovací(dolní část)

        Ja si neviem predstaviť čím by si mal ten nos pripevňovať, ako by mu to držalo.
        Akože si to prišroboval skrutkami, alebo čo, nechápem to ako to myslia.
        Veď by sa musel báť či mu náhodou pri vystupovaní a pri tanci nespadne.
        • zanesskaaaa

          Re: Re: Re: Nos měl nasazovací(dolní část)

          přesně tak, přeci si ho nepřilepoval vteřiňákem ne.. *15*
    • zuzanka666

      Re: Nos měl nasazovací(dolní část)

      My bysme uznali kdyby byl nespochibitelnej dúkaz
      • zuzanka666

        Re: Re: Nos měl nasazovací(dolní část)

        Jednou jsme tu třeba uznali,že třeba fakt kouřil marijanku
        • zanesskaaaa

          Re: Re: Re: Nos měl nasazovací(dolní část)

          ne kouřil, ale dělal si z ní lék, to je rozdíl.. kdyby jí kouřil byl by feťák.. ale on si jí třeba dával do čaje, do jídla nebo tak, aby se mu ulevilo od bolesti..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit