Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Vaculík

OSOBNOST 18.2.2007 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukáš

    Tak Lukáš je nejkrásnější český herec a rozhodně můj nejoblíbenější. Filmy jako Láska z pasáže a kamarád do deště jsou bezkonkurenční. A má v nich i nevýslovné charisma. Takoví kluci jsou ale asi jen ve filmech, škoda. :)
    • Re: Lukáš

      Přesně tohle jsem chtěla napsat. Jsem jeho fanynka a všechny role mu věřím. *4*
  • Si nejlepší!

    ahoj Lukáši si opravdu znamenitej herec a uplně nádhernej ale to že si umřel v Proč bychom se netopili mě naštvalo sice to tak podle knížky být mělo ale stejně si opravdu nej českej herec *14* *14* *16* *9*
  • Gratuluju

    k vítězství u soudu.


    P.S. vidiš já jsem Ti řikala že pravda si cestu najde.
  • Ahoj Lukas napis mi jak se mas je fajn mas cislo na mobil pa pa
  • Vánoce

    Ahoj Lukášku,
    přejeme Ti krásné prožití vánočních svátků, bohatého ježíška a hodně zdraví a štěstí v novém roce. *4* *4* *4*
    Jenny Jeffries
  • VŠE NEJLEPŠÍ!!!

    Milý Lukáši,přeji ti vše nejlepší k tvým narozeninám a přeji ti mnoho úspěchu v herecké kariéře *4* nejvíc ses mi líbil v roli Armína(Strážce duší).Fandím ti!!! *3* *3* *3*
  • Přání

    Všechno Nejlepší
    Hodně zdraví,
    štěstí,lásky,radosti,
    klidu a pohody,ale také úspěchů
    Ti k Tvým
    Narozeninám trošku opožděně,ale přece
    Přeje
    Dáša
    Dobře to oslav !!!
    Krásné Narozeniny
  • Pane Vaculík ted jsem dočetla rohovor v Právu díky za něj,potěšil mě Váš postoj k této hrozné společnosti a věřim, že bude líp. Hodně pěkné práce a zdraví přeje Helena Cheb
  • Dobrý den, jsem Vaše velká fanynka. Je mi 13 let a znám skoro všechny Vaše filmy, nejradši mám vodáky,lásky mezi kapkami deště a ještě kamarád do deště. Moc se mi líbíte :)
  • Bude v tej policii Modrava?:) Těším se na něj. Je to skvělý herec! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit