Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Vaculík

OSOBNOST 18.2.2007 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam ho velmi rada

    Mne je pri pomysleni na Lukasa Vaculika tak zvlastne bolavo...je to moja davna detska laska,ktora ma ani po skoro 25 rokoch neomrzela.....je mi luto,ze neexistuju ziadne fancluby,do ktorych by aspon obcas zavital a potesil svojich fanusikov,ktorych je aj po tolkych rokoch jeho intenzivneho stahovania sa do ulity tak neskutocne vela...toto jedine mu tak trocha zazlievam,i ked nepopieram,ze ludsky ho chapem.Keby si vsetkych tych ludi pripustal k telu,znicilo by ho to. A tak "nici" on svojou uzavretostou tych svojich fanusikov, ktori ho uprimne obdivuju a mozno by s nim radi prehodili niekolko nebulvarnych slov trebars v ramci nejakej uzavretej skupiny na nete.
    • Re: mam ho velmi rada

      Andrea, mám podobný názor. Lukáša mám rada od detstva, lebo jeho prvé filmové hity som pozerala ešte ako 12 ročná. Mala som jeho fotky aj po stenách izby...až do vydaja. Mám ho rada, podľa mňa bol aj je dobrý človek. Na začiatku filmovej kariéry sa mi zdal trošku utiahnutý, možno aj hanblivý, časom to prešlo. Stále mám z neho pocit že nie je úplne spokojný, neviem ako keby ho niečo trápilo. PRAJEM MU V ŽIVOTE LEN TO NAJLEPŠIE, NECH SA MU DARÍ A NECH SI SVOJE BOLIESTKY VYLIEČI ČÍM SKôR. JANA stredné Slovensko
  • Pozdrav z Brna

    Co se mi nejvíc na Lukášovi líbí a jako člověka ho obdivuji je fakt, že nikdy "nehýřil" tak, aby o něm psal bulvár,že s přehledem zvládl nápor fanynek - a těch tedy muselo být!!, takže i když vždycky byl a je krásnej chlap, má taky něco i v hlavě... V jednom z mála televizních rozhovorů s ním mám v hlavě jeden, kdy se ho provázející pořadem ptal, jaká by podle něj měla být žena, a Lukáš odpověděl, že by především neměla ztratit ženskost...to mluví za vše, a s tímto názorem ty hysterický fanynky vlastně zvládnout mohl *4* !
    Takže Vám Lukáši posílám velký pozdrav z Brna a těším se, až Vás (doufám!) uvidím 20.12. u Bolka v divadle. Renáta
    • Re: Pozdrav z Brna

      žena by především neměla ztratit ženskost, řekl Lukášek Vaculík- muž, který neztratil mužnost *4* *4* *4*
  • Zdravím Lukáše i všechny zde přítomné fandy a fanynky. Je bezva, že Vás je tolik *5* Lukáši, pro mne jste (jsi, můžu tykat?) velice talentovaný herec a také inteligentní muž s velkým charisma. Ráda Vás (Tě) vidím v divadle, v muzikálu děti Ráje i ve filmech. Se Sagim jste skvěle sehraná dvojka. A nejen s ním. Teď se moc těším na nový film Kmotr, který brzy uvidím v kině. Tam hraje i můj další oblíbenec, Ondra Vetchý.
    Také si cením Vašeho (Tvého) přístupu k bulváru. Jsou to šílenci, kteří nenechají lidi na pokoji...
    Hodně zdraví Vám (Tobě) i rodině přeje Marti
    *4*
  • Lukáš...

    Čím starší, tím krásnější...je nádhernej...a to tělo *14*
    • Re: Lukáš...

      Souhlasím s touhle buchtou!!!! Čím starší tím krásnější!!!! Opravdu tělo i duše jako Bůh!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Pecka

      Je fakt krásnej*14*, výbornej herec, ae teď mě pěkně naštval.. Jak mohl dovolit, aby ho nechali umřít v Proč bychom se netopili? To byl ae pěkně blbej konec.. *13* *9*
  • ewa147

    Vážně dobrý herec!

    Kdo by řekl že už mu je 47? Nechci říct že je to hodně ale že vypadá o dost mladší. Některé holky letí třeba pto Bredovi Pittovi ale mě se moc líbí Lukáš =)) Znám několik filmů kde hraje a všechno souskvělé role! Je to velmi dpbrý herec, a já mám menší výhodu: Bydlí ve stejném městě jako já! To se jen tak nějaký holvě nepoštěstí aby její herecký idol bydlel ve stejném městě =)) Jen mě štve že sem ho viděla jen párkrát =( A nejlepší role podle mě byla ve filmu Proč bychom se netopili, nad Křižákem brečim ještě teď !! *1* *14*
    • verca-ewca

      Re: Vážně dobrý herec!

      Waw!! A kde bydlíš?? V jakym městě?? *14* Vis, ze by jsi mi od něho nechala podpis xxD *14*
      • Re: Re: Vážně dobrý herec!

        hele řekni nám v jakým městě bydlíš.
        Hejč a já jsem taky ve výhodě buchty já mám mail na Vaculíkovi.
        A nemyslete si že Vám ho dám.
        Jenny Jeffries
        *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • ewa147

          Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

          Mno tak já sem z Roztok u Prahy mno =))
          • Re: Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

            Mockrát děkuju!!! *3* *3* *3*
        • ewa147

          Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

          Hm... Nedáš e-mail tak já nepovim kde bydlim =P
          • illiojuanvosta

            Re: Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

            Víš já Ti email takhle mohu dát ale on není přímo na něj je na jeho neteř Šárku a na manželku Petru a oni mu to (doufám teda) přeposílaj a jednak ani stoprocentně nevím jestli mu to přeposílaj. Ale za druhé když Ti dám ten email a napíšu ho sem tak nezapomeň že jsem chodí i zlí lidi kteří nemají Lukáška rádi a mohou toho zneužít a psát mu ošklivé věci. Jenny Jeffries
            • Re: Re: Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

              a ty nám teda asi za to nepovíš kde bydlíš.
            • ewa147

              Re: Re: Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

              No to je pravda...
  • srnciatko

    pozdrav

    ahoj zdravim vsehny fanousky tohodle herce s hlasem Lukase z Gilmore girls :) rada vidim ze ma Lukas tak velkej fanklub tak piste lidicky kdyz to cte je jiste rad ze vas vsechny ma :) mejte se moc hezky krasny den vam Mia :)
  • Lukáš Vaculík je moc dobrý herec,jen nechápu,proč nemá ve své filmografii alespon u nás doma velmi oblíbený seriál STRÁŽCE DUŠÍ,kde hraje zvídavého spisovatele Armína řešecího různé záhady a tajemství naší vlasti,když jiné seriály tam má.měl by to někdo napravit,protože tenhle seeriál opravdu stojí za to.Děkuji *3*
    • Je dobrý ve filmu. V divadle "přehrává".
  • Autogram

    Nevíte, kde bych sehnala fotku s podpisem Lukáše Vaculíka. Na netu nemůžu najit žádny stránky, kde by se dala taková věc sehnat. Díky za odpověď...
    • Re: Autogram

      koukni na google je jich tam s podpisem spousta *3* *3* *3*
  • emsa

    Fotky

    Ahojte, kdyby jste někdo měl fotky Lukáše (nemuse jebjt zrovna nový =D ) tak mi je prosín pošlete, email vám pak dám, napište do vzkazů.. Dekuju *5* *14* *14*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit