Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Vaculík

OSOBNOST 18.2.2007 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Majetek 8 milionů dolarů.
  • svátek

    Ahoj Lukášku přejeme Ti k svátku hrozně moc zdraví a štěstí a lásky a peněz a úspěchů v profesním i soukromém životě.
    P.S. máme Tě všichni moc rádi Lukášku. *4* *4* *4*
  • Autogram

    Ahoj Lukáši. Prosím tě poslal by jsi mi svou nákou foto ( i reklamní) podepsanou? Prosím. Chtěla by jsem to dát mamince k Vánocům. Vždy a stále tě zbožnuje jako herce. Adresu by jsem ti poslala třeba na tvůj fanclub email, kdyby jsi mi ho poslal. Hledala jsem ho ale neuspěšně. Nechci zde zveřejnovat svou adresu. Poštovní známku a čas by jsem ti také uhradila. Prosím. Děkuji. S pozdravem Alexandra. Hezký den.
  • srdíčko

    Ahoj Lukášku,
    je Tvoje žena cukrářkou? Ale asi ne co? Tak kdyby Ti bylo o 48 narozeninách smutno a nic jsi nedostal tak mi sem napiš a já Ti upeču srdíčko jo? *4* *4* *4*
  • přání

    Milý Lukáši
    Přání k Tvým narozeninám hlavně
    dobré zdraví,štěstí,pohody a
    a zdaru v létech dalších.
    Nerozlučná dvojice s kolegou
    se Sagvanem Tofim.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    VÁŽENÝ LUKÁŠI !
    PŘEJÍ VÁM VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM !
    JIŘÍ
    *1* *3* *15* *3* *15* *3* *1* *5*
  • Seriál TEMNÝ KRAJ se natáčel v Konojedech....
  • Dobrý den. Též jsem četla krásný rozhovor v Právu. O to víc jsem potěšena, že jsem si zase po dlouhé době mohla přečíst pár slov od Vás (protože svými slovy v tisku příliš neplýtváte). A ztotožňuji se s tím, že prožíváme konec našich dní na této Zemi. Viděla jsem Vás v Boleradicích v představení "Když kočky nejsou doma" a od té doby jste pro mě pan herec - moc se mi to líbilo. Ale i "Manželství, nebo život" nyní na Nově - krásná práce! Nejste sice příliš "vidět" v TV a možná právě proto si člověk herecký zážitek víc vychutná. Nevím jestli vy čtete tyto "vzkazy", ale pokud ano, přeji Vám, ať se Vám splní, co si přejete. Děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit