Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Vaculík

OSOBNOST 18.2.2007 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší, hodně zdraví štěstí a mnoho hereckých úspěchů *3* *4*
  • Výška?

    ahojky, nevíte kolik meří Luky?? *3* *7* *14* *14*
    • Re: Výška?

      Ahoj! A naco ti to bude? Chces mu kupit nohavice? *4* Ak ti to pomoze,tak podla jedneho jeho filmu,kde ho merali pred nastupom na vojnu,padlo cislo 182 cm. Ale mne osobne pripada hlavne teraz vekom trocha subtilnejsi.
  • Luky1987
    Lukáš Vaculík byl nejlepší v Kamarád do deště 1 a 2
    • temny kraj byl s k v e l e j...
  • všechno nejlepší hlavně lásku zdraví i štěstí *14* *14* *14*
  • letter

    lukas I do not know your language. I only know russian and english. I want to see by internet some your films if it is possible. Can you tell me where can i find them. I saw them on youtube but they are not in english. And I don not understand them at all.
  • Dobrý den, Lukáši i vy ostatní tady,
    chci se zeptat, jestli už je lépe po těch problémech se zády?
    Zdravím
  • Milý pane Lukáši, alespoň takhle Vám chci popřát ať se Vám vše daří. Jsem Vaše fanynka už dlouho a Vaši fotku mám pořád pod sklem na pracovním stole. Jenom mi nehrajte ve filmech, kde zemřete to je mi moc líto i když je jen role. *3*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!!! :)
  • Milý Lukáš,som vaša velká fanynka a strašne rada pozeram na všetko kde hráte a hlavne na kamarad do deště a král drozdí brada moje obľúbené filmy kde vás zbožňujem.Síce bývam v Prahe a veľa slavných som stretla,ale váás nie *13* ,ale mám dva dolležité sny v živote.Mať bábo a stretúť vás.Jeden sen sa mi už splní vo februáry a na ten ďaľší verím,že časom tiež dojde.Prajem vám veľa krásnych dní a nech ste stále tak pekný a svieží ako do teraz. *3* *14*
  • Soukromé pasti

    bylo fajn Lukáše vidět po dlouhé době v nové věci v TV, těm kteří neviděli první díl Soukromých pastí (Něžný vetřelec) vřele doporučuji shlédnout v online archivu TV Nova - http://archiv.nova.cz/ )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit