Přejít na výpis diskuzí

Libuše Šafránková

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dva na houpačce

    Zdravím všechny příznivce Libušky Šafránkové a prosím o pomoc.Již dlouhá léta se mi nedaří sehnat televizní inscenaci Dva na houpačce s Libuškou v hlavní roli kterou odvysílala koncem 80let ČST. Máte to prosím Vás někdo na videu nebo DVD ? Nebo ví někdo ,kde se to dá sehnat ? Děkuji Marty
    • Zdravím Vás, reaguji na Vaší výzvu. Bohužel se k ní mohu pouze připojit. Rovněž na tuto inscenaci vzpomínám, byla jsem jako očarovaná, když jsem ji kdysi dávno sledovala a také ji toužím znovu vidět. Podařilo se Vám ji získat? Alena Antošová
  • výborná herečka, mám jí moc ráda
  • Soukromé pasti

    Byl jsem moc potěšen, když jsem vás viděl v jednom z dílů Soukromých pastí. Všem, kteří neviděli doporučuji shlédnout online na http://archiv.nova.cz/
  • Prianie

    Prajem všetko krasne a hlavne zdravie do noveho roku
    frantisek z MI/sk
  • Jako popelka jste nepřekonatelná. Mám Vás moc ráda a vždy se na Vás moc ráda dívám. Jste skvělá vždy a všude. Prostě NEJ herečka.
  • Vše nejlepší k narozeninkám,
    kupu štěstíčka, hromadu zdravíčka,
    moře lásky, žádné vrásky,
    vždy prima náladu
    a domácí pohodu :-)přeje Míša Kortišová *1* *1* *1* *1* *2* *2*
  • Hezký den, někde jsem četla nebo slyšela rozhovor samotné Libušky, že dostala roli Barunky na poslední chvíli, snad když už běželo natáčení prvního dílu a ona se jako mladičká slečna rychle musela učit a doučovat roli.. které se zhostila skvěle, mj. jako ve všech dalších rolích.. Nevíte někdo, kde nebo v čem se ten rozhovor uskutečnil? díky předem
  • Jen vše krásné, princezno *3* Hodně zdraví, štěstí, lásky, optimismu, radostí a dobrých přátel
  • love007
    Už se těším na ten novej film příjde letos ježíšek *4* *4*
  • Nevěřím, že jí je 59 *1* tak 45, ale 59 ne *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit