Přejít na výpis diskuzí

Libuše Šafránková

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drahá a milovaná Libuško jste sluníčko které mi hereckým výkonem v gymplu přináší radost ze života,jsem moc ráda že Vás konečně zase můžu vidět,takový úsměv a pohled nikdo jiný neumí,jsem mamina velké rodiny a Váš optimizmus mi vlévá krav do žil přeji z celého srdce mnoho pracovních úspěchů hodně štestíča a zdraví.Eliška
  • Libuško.

    Milá Libuško.Jste pro mě ta nejlepší herečka a od dětství i nejkrásnější princezna.Na vaších pohádkách jsem vyrůstala.No a ted si je s oblibou sledují i mé dvě děti.Mějte se moc krásně a přeji Vám jen vše dobré v soukromém,ale i v profesním životě. *3*
  • Naše nejlepší herečka

    Je to naše nejlepší herečka a to jak v minulosti tak v současnosti. To konec konců dokázalo i divácké hlasování o nej. herečku všech dob. osobně jí přeji mnoho dalších úspěchů jak v životě osobním tak profesním.
  • naj herečka

    ste moja najoblubenejšia herečka strašne moc vas obdivujem a tri oriešky pre popolušku je moja najoblubenejšia rozpravka myslim že aj vlastnite kone kone milujem z celeho mojho srdca mam len 14 rokov ale strašne by som si s vami chcela zajazdiť na koni a vidieť vas
  • Přání

    Vše nejlepší k narozkám nejkrásnější princezně přeje Jirka,ač né dětského věku,ale stálý příznivec Vašich pohádek. *4*
  • Vynikající herečka, milá, příjemná a jako Popelka nesmrtelná!!!
  • Milá Libuško,jste nejmilejší a nejkrásnější žena jakou znám.Moc Vás obdivuji a přeji hodně štěstí v životě.
  • Pozdrav

    Milá Libuško,
    srdečně Tě, i celou Tvoji rodinu zdravím a se zájmem sleduji Tvoje herecké výkony. Jsem rád, že Tě mohu vidět alespoň prostřednictvím TV obrazovky či filmu. Nevím, zda si na mě ještě pamatuješ, jsme vzdálení příbuzní přes naše dědečky. Pocházím z větve z Jižních Čech, nyní žiji v Praze a máme dceru Elišku, která Tě také ráda sleduje, zvláště v pohádkách.
    Dobré zdraví a hodně úspěchů přeje Milan Šafránek s rodinou
  • Pozdrav

    Milá paní Libuško, děkuju Vám za všechny krásné chvíle, které jsem strávila u televize při filmech, kde jste hrála. Hrála jste krásně, přesvědčivě, bylo vidět, že Vám to jde rovnou ze srdíčka. Jen je škoda, že Vás v poslední době vůbec není v televizi vidět a do Prahy do divadla mám daleko a navíc jsem nemocná, takže mi dělá cestování potíže. Držím Vám palce, abyste byla hodně zdravá a dostávala samé zajímavé role. Hodně radosti v práci i osobním životě Vám přeje Vaše obdivovatelka Věra. *14* *9* *4*
  • podoba?

    Srdečne vás zdravím, pani Libuška....Ja vám želám veľa veľa zdravia! Už je to tak veľmi dlho, čo ma k vám prirovnávajú...aj dnes sa mi to prihodilo, tak som si pomyslela,že vám o tom napíšem, krásny pozdrav želá Tatiana!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit