Přejít na výpis diskuzí

Libuše Šafránková

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná Večernice

    Jste naše nejzářivější hvězda hvězd přeji všechno nejlepší a ještě hodně krásných hereckých příležitostí *4*
  • jita.18

    Všechno Nejlepší

    Přejů Všechno Nejlepší ;)
  • Přání

    Milá paní Libuško,
    připojuji se k ostatním a přeji Vám též k narozeninám vše NEJ, hlavně zdraví. Je to pro mě pocta, že i já mám narozeniny ve stejný den jako Vy, jen jsem o něco starší. Také Vaši rodinu zdraví Pavel.
  • lieblinka

    Libuška

    Pro mě zůstane paní Libuška navždy tou nejkrásnější a nejoblíbenější princeznou a nikdy se jí žádná jiná nevyrovná.......moc Vám děkuji za všechny ty krásné role. *3*
    • Re: Libuška

      a to je právě chyba ...jako u Kevina v SÁM DOMA
  • dotaz na kontakt

    Já i má 5-tiletá vnučka jsme ctitelkami hereckého umění p.Šafránkové.Chtěla bych jí poslat starou pohlednici s její podobiznou z Babičky. Poradí mi někdo, kontakt? VOHRADSKÁ
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ LIBUŠKO!!!
    PŘEJÍ VÁM K DNEŠNÍM NAROZENINÁM VŠE NEJLEPŠÍ !!!
    JIŘÍ
    *4* *1* *1* *3* *3* *15* *14* *15* *3* *1* *1* *3* *4* *15* *4*
  • paní libuško, moc vás obdivuji jako herečku i jako člověka. dnes jsem viděla svatební cestu do jiljí - klobouk dolů, vy i váš manžel - smekám. navíc "su" z moravy, tedy z brna ze slatiny - držím palce a přeji vše dobré!
  • skodovavera

    WOW

    to je neuvěřitelný já mám taky narozky :-)
  • popelka

    v rozprávke si bola krásna .pa pa *4* *14*
  • blahopřání

    Milá Libuško, promiň mé tykání, jsme jedna generace. Přeji ti k dnešním narozeninám hodně ZDRAVÍ, štěstí a pohody. *14* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit