Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stefanie555

    úchyláci

    hele lidi uvědomte si, že ty vaše perverzní komentáře čte každý....a je to dost divný..nikdy s vámi nebude chodit...mno...šance tu je..ale né když jí sem napíšete, že se vám o ní zdá každou noc...a já nwm co ještě "vzrušujícího".
    A doufám, že nejste tak naivní abyste si mysleli, že se s váma sejde..! *9* *13* *15* *1* *5*
  • Je to výborná herečka. Je moje oblíbená.
  • Krásná a talentovaná herečka.Podle mě je hodně nedoceněná.
    • To je naprostá pravda. Jinak, Kristýna je taky jedna z mála mladých hereček, která není hloupá, a tak se po jejím účinkování u pana Šípa ve Všechnopárty nemusíme chytat za hlavu, co že to tam předvedla. Ještě ten Kraus. Ale myslím si, že ani toho se bát nemusí. Ten vždycky dokáže dokázat, že dotyčná může být moc hezká, dobrá herečka, skvělá modelka, ale jak dojde na rozhovor s Krausem, tak je to konec *1*
  • nesouhlasím s váma

    Co Vám sakra udělala,že se do ní navážíte? tohle to fakt nesnáším, když někoho odsuzujete dřív,než ho poznáte...no a? tak se s Lukášem rozešla,a co má bejt,sme snad ve svobodný zemi a ona si může dělat co chce,ne? *16*
    • ivulkaaa

      Re: nesouhlasím s váma

      Jo máš pravdu!! Nějací kreténi co závidí x( *16* *8*
    • Re: nesouhlasím s váma

      Pravda. *16* *16* *16* *16*
  • chodí, nechodí

    Jako by to nebylo jedno ne? Ať si každej chodí s kým chce, nikomu do toho nic není. Budiž jim to přáno.
  • doktor_klatil

    ahoj

    krystínka je moc heská holka, myslím že je ještě lepčí než kete blanschet. i když to asi nee, ale možna tak nastejno.
    • Re: ahoj

      No ty by ses mel hlavne nejdriv naucit cesky, nez zacnes prispivat do diskuzi... *3*
  • ctitel

    Vážená slečno Leichtová já vás mám rád z čisté lásky a né pro popularitu jak ostatní tady vás bych měl rád i bez popularity skrátka řečeno nejste mi lhostejná nikdy bych se nevytahovál že chodím z hvězdou herectví je povolání kako každé druhé zpozdravem váš ctitel
    • Re: ctitel

      ...Tak Váš(Vaše) učitel(ka) ČJ by asi uronil(a) slzu - při pohledu na tvůj heroický výkon... Méně létání a více se věnovati učivu, studente. *3*
  • bebe

    Ahojky Kristuško vím že máš ráda Štěpána a že ho miluješ respektuji tvou lásku k němu ale nevím jak on tě moc miluje kdyby to mezi vámy skřipalo a rozešly se tak nevzdychej já tě velmy miluji a zůstanu ti navždy věrný
    • hellraiser

      Re: bebe

      S takovym pravopisem nevim nevim, jestli by te vubec chtela... *1* *1* *1*
      • Re: Re: bebe

        *10* *5*
        • Re: Re: Re: bebe

          tvoje holka nebude milovat tvuj pravopis *13* , ale tebe *14* . a na pravopis se muzete .... *14*
          • hellraiser

            Re: Re: Re: Re: bebe

            To je sice pravda, ale tohle je tak zakladni pravopis, ze by urcite minimalne upozornila na chyby (pokud by je sama nedelala, to pak totiz neni co resit :-))) *1*
  • hhh

    nevim jak sem se sem dostal, ale co příspěvek to perla *1* *1* jdu se podívat jaké příspěvky jsou u scarlet johanson *1* *1*
  • Znám ji z combacku a z gymplu s r.o. je krasna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit