Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kristýnka

    Ať si kdo chce/co chce říká, ať si Kritýnka chodí s kým chce, podle mě je to moc milá a sympatická mladá slečna *8* .
    Doufám jen, že se s ní ve filmech budu setkávat i nadále *14*
    • ivulkaaa

      Re: Kristýnka

      JJ :))
  • Mlufim Šéski

    Když už tady neustále opakujete své nabídky k sexu/vztahu/rande tak to aspoň dělejte tak, aby se to dalo číst, mám z těch hrubek omlácený oči.. *5*
  • VOLÁM TI

    VOLÁM TI ZÁLEŽÍ MY NA TOBĚ MÁM I TVOJE FOTKY DOMA VÍM ŽE MĚ MÁŠ ASI ZA BLÁZNA ALE NENÍ TO TAK S ÚCTOU K TOBĚ ZDRAVÍ TVŮJ CTITEL *4* *4* *4*
  • Překrásná

    Nej holka na světě *14* *14* Žeru jí *14*
  • Ahoj Kristýno

    Ahoj Kristýno si nejlepší na světě jsem do tebe blázen nejlepší jsi v Comebacku mám všechny díly jsi překrásná v Účastnících zájezdu napiš mi prosím na email zatím ahoj Honza *14*
  • herečky chodí z herci

    Nevím proč herečky musí chodit jen z herci a na nás uplně kašlou přitom jsme to my co chodíme na jejich představení bez nás by byli obyčejní lidé jako my ostatní takže v tom máme taky hlavní roly
    • Re: herečky chodí z herci

      ..máme taky hlavní rolY.. Au!
    • barca.barbuska

      Re: herečky chodí z herci

      *7* *7* S KÝM ČÍM !!! S herci ne Z KOHO ČEHO *15* *15* nejsm moc na češtinu, taky se pletu, ale tohle bije do očí *13* *13*
  • luckav.cz

    Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k svátku *3*
  • icq

    *3* Ahoj Kristýnko mas icq? sem tvuj velkej fanda *14* *14*
  • best

    Jo... Kristýna je vážně bezva herčka a holka. Comeback je s ní fakt nej. *14*
  • bohudik

    Krystýnka

    Viděl jsem Tě v Učastnících zájezdu byla si super,ale hvězda jsi v Comebacku!!!Moc Ti to sluší seš fajn, hezká vtipná a proto se čtvrtek co čtvrtek dívám na televizi sem Tvůj velkej fanda *15* *15*
    • Re: Krystýnka

      hlavně když byla nahoře bez co *1* ??
    • Re: Krystýnka

      jj nák tak comeback *7* nejlepší *15* *5* *14*
    • rades

      Re: Krystýnka

      Moje řeč!!!!naprosto souhlasím!! *3*
    • pls

      Nemá tu na kristýnku někdo kontakt?
      • rades

        Re: pls

        Jj, kontakt by se hodil...... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit