Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá

    Jsi skvělá, okouzlující a máš v sobě náboj, který mám rád...Hezké Vánoce
  • kristynka

    Kristýnka je nádherná holka a výborná herečka. Mohla by mi poslat mail nebo ke mně přijít *1* (jestli bude mít čas) *14* *14* *14* já jí chcííí *14* *14* *14*
    • rades

      Re: kristynka

      Hele to máš pravdu, že je nádherná holka a výborná herečka, nicméně s tím, že by k tobě mohla přijít moc nesouhlasím, protože by napřed musela přijít ke mě a to taky nejde...... *9* *1*
      • kokosman

        Re: Re: kristynka

        dáme kompromis v kolik se u ní sejdeme *1* *1* *14*
        • rades

          Re: Re: Re: kristynka

          A hele, ty bys byl ochoten se o ní rozdělit? *3* No, tak dobře....řekni kdy a půjdeme ji navštívit.... *1* *1*
          • kokosman

            Re: Re: Re: Re: kristynka

            jasně když to budeš natáčet *1* kdy se u ní stavíme? *14*
            • kokosman

              Re: Re: Re: Re: Re: kristynka

              hlavně kdyby mněla sukni *1* *1* *1*
            • rades

              Re: Re: Re: Re: Re: kristynka

              No ale jo! To bych klidně stál hodinu nehnutě, jen kdybych mohl být s ní.... *14* *1*
            • kokosman

              Re: Re: Re: Re: Re: kristynka

              tak to jsme na tom stejně *1* a s Kristýnkou bych hrál klidně i pařez *1* *1*
            • rades

              Re: Re: Re: Re: Re: kristynka

              Hm, díky, no.....ta pravda je krutá, ale bohužel, je to tak... *1* *1* Ale jo, s Kristýnou jakoukoli roli.... *3*
            • kokosman

              Re: Re: Re: Re: Re: kristynka

              ale jo daly (kráska a zvíře) tam by sis zahrál *1*
            • rades

              Re: Re: Re: Re: Re: kristynka

              *1* Nj, tak jako taky bych si dal říct a třeba si s ní nějakou tu postelovou scénu s ní rád zahrál, jenže mě by asi u filmu přípežitost nedali.... *13* *1*
            • kokosman

              Re: Re: Re: Re: Re: kristynka

              jj půlhodinovej rozhovor a pak šup do teplý postýlky *15* *1*
            • rades

              Re: Re: Re: Re: Re: kristynka

              Jo já natáčet?! Aha, no, to nevím teda, to by nás asi moc nepochválila, co myslíš.... *1* Jo takto! Ty myslíš natáčet s ní rozhovor, no tak to jo..... *1* *1* *1*
  • já miluju comeback *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • MU MU KA

    Diskutujici: MU MU KA!

    Kristyna Leichtova: Neznam te a ses mi ukradena, kazdopadne preju hodne uspechu. Zaroven a hlavne malo uchylu, ktery ustrikavaj, kdyz do diskuse napisou "sukat". A uprimne doufam, ze jestli nejakyho potkas, budes mit v ruce klice;)
    • Re: MU MU KA

      MU MU KA...Neznas?asi nekoukas na comeback:-D no a z Kristýnkou bych si dal taky říct:- kdo taky ne ze?
  • když sem jí viděla v comabecku tak mě okamžitě zabila a to tak že uplně nejvíc v gymplu taky je prostě nejvíc *4*
  • Jste ta nejlepší herečka a osoba
  • Kristýnka

    Jseš moc krásná Kristýnko::: *14*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :3 *3* *3* *14* *14*
  • Děkuji vám za takové pochvali
    • Nauč se gramatiku a pak si hraj na Kristýnu.
      • nika1991
        ona jsi na kristynu-Leichtovou. nehraje.---------- *14* *14* *14* *14* *14*
        • Jaké jsi, snad si nehraje.A že je na pravopis tupá, to už víme. A to snad Kristýna takto tupá není.
  • Kristýna

    Neznám ji, ještě jsem s ní nikdy nemluvila, tak nemůžu posoudit jaká je, ale v comebacku je super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší