Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Brožová

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zavist

    Katka je krasna zenska. A je naprosto normalni, ze si muze vybirat. A neni vzdy pravda, ze starsi muz nemuze byt sexi. Naopak, nekdy vice a muze zene nabidnou mnohem vic - mluvim z vlastni zkusenosti . Takze prastante vsichni zavidet!!! *16*
  • Krásnou paní Kateřinu, nemám ráda, ne pro její úspěchy, ale pro její postoj k životu. Nemám nic proti lidem, kteří něco umí a mají to zaplaceno, mám ráda krásu a tu paní Katka má, je pěkná ženská.Ale vadí mě jen jedno, že pořád křičí do světa, jak jí bylo ubližováno a jak je na tom špatně.Co má dělat máma s dětma, když zůstane sama, bez domova, bez peněz, bez pomoci, bez sponzorů a vysokých alimentů??? Trocha skromnosti by neuškodila!!!
  • Brožová není prostitutka

    jak se o ní vyjadřují někteří rádobykritici a moralisté. Je to na pohled pěkná holka a zjistila, že to lze využít i jinak, než k hereckým a účelům a zpěvu (mimochodem její zpívání je nemožně uvzdychané). Vůbec bychom se na ni neměli zlobit, že využívá média hlavně ta bulvární ke zviditelnění. Vždyť je již v letech, a za pár po ní ani pes neštěkne. Dokonce si myslím, že pluje ve správných vodách i ve vztazích s muži a opravdu si může zatím vybírat. Akorát jako muž nemohu pochopit, že je možné, aby takováto pěkná ženská vlezla pod něco takového, jako je pan Kovarčík. Už první pohled na toho pána inzeruje, že v tomto případě nemohlo jít o žádnou velkou lásku a zamilovanost ze strany Kačenky! Pokud byste ji v tomto některá hájila, tak to byste milé dámy, už musely být dokonale zvrhlé. Myslím si tedy, že tato "celebrita" je poplatná pouze stávajícímu společenskému systému a chová se tak, jak se od ní očekává. A že je to za peníze? Nechte na hlavě - není to přece na ulici...tak co?
  • si super:)!!!!

    Ahoj Kati,chcem Ti len napisat,ze si super a drzim Ti moooc prsty v Let´s Dance! Bola som tam minulu nedelu 22.10 a bolo tam super a dost dobra atmosfera:)) a to sa mi moc pacilo...Tak Ti do dalsich kôl drzim palčeky a nech sa Ti dari aj v zivote:)! Any *4*
  • Kačenka

    Katka je nadherná a skvělá ženská,kéž bych i já měl to štěstí a na takovou narazil.Myslím že má vše co má ženká mít a ke všemu je tak neodolatelně krásná.Takové bych já dal vše na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • M.U.K.

    Brožová už od malička byla středem pozornosti- potvora dělala průser na průseru,ale vždy to za ni schytala sestřenice,že chuderka Kačenka je neviná svou krásou manipulovala už od svého dětství pak se tedy nedivme,že je rozvedená a z dítětem,ale z pěkným zadkem
    • Re: M.U.K.

      v 7. pádě nepíšeme "z", ale "s". Děláš chytrého a neumíš ani psát!
  • Kateřina je krásná žena. Kdo ji pomlouvá, ten jí jenom závidí
    • Re:

      Tak s timto vyrokem plne souhlasim, jsou to jen trosecnice, ktere zavidi krasu a slavu, ale Katerina je ma stejne na haku.Ona je nad veci a ja ji velmi fandim a obdivuji. Sice mi neodepsala na muj e-mailik, ale Vim, ze ma hodne jinych starosti. Takze Katerinko hodne stesti.
  • nepoznam vas

    ale ste pekna ,ake knihi mate rada?
  • nepoznam vas

    ale ste pekna ,ake knihy čitate rada?
  • všem

    Jestli si někdo myslí, že Brožová si ty vaše příspěvky čte tak myslím, že jste na omylu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit