Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Brožová

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pochvala

    Jsi moc sexi a nádherná baba,prostě prava ženská pro život. *14* *1*
    • Re: pochvala

      ale nepraktická pro normální život jedině tak v posteli.
  • HRUUUZA

    Umělejší ženskou sem ještě v životě neviděla!!!!! Vypadá strašně nepřirozeně!! Jo, a rozhodně nesouhlasim s názorem, že ten, kdo ji pomlouvá, jí jenom závidí. Musela bych bejt fakt blázen, abych někomu takovýmu něco záviděla. *16*
    • Re: HRUUUZA

      Čau blázne.. *1* *1* *1*
  • katka

    katka je moc hezka zenska,je to ma oblibena herecka,libi se mi v pojistovne.neverim tomu,ze hleda jen milionare.moc me mrzi jaky lzi o ni pisi v novinach!!!!
  • Jednicka

    Ziju daleko za vodou, ale reknu Vam, ze Pani Katerina je uplna jednicka, velmi ji fandim a doufam, ze nas bude stale provazet jako bezvadna herecka v pojistovne stesti.
  • Krasna

    Kateřina je dokonala zena, ktora nema na svete paru, keby som mohol tak by som ho jej hned strcil do rity!
    KATEŘINO MILUˇJEM TA!!!!!!!!!!!
  • Kráska

    Ne všechno je zlato co se třpití!!!!!!
    Já vím o koho se jedna!!!Je to osoba, která je absolutně nevhodná pro partnerský vztah ani pro rodinu a celý život jenom hraje a bude hrát. Má znamení dvou opic. Dál už Vám neprozradím,jenom silně varují.
    • uplácaná kráska

      kdo je známý, je podle médií krásný. krása je ale v přirozenosti a paní má do přirozenosti daleko.
    • Re: Kráska

      Jo jo, to ty seš jenom jedna opice, ale zato pořádná, co? Ale znamení nelžou! Stalin byl Střelec, Hitler Beran, Lenin Býk... To máme namátkou 3 znamení kurev, že? Jo, na světě je 12 typů lidí a já s hrůzou čekám, kdy se v mé mámě ten Stalin projeví. Ať žijí horoskopy!! *15*
  • Nahé fotky

    Kateřina Brožová se narodila v rodině houslového virtuosa a ruské primabaleríny.

    Jako zpěvačka debutovala v roce 1997 albem Zpívám si, následovala alba Obyčejný příběh a Ráda se svlíkám.

    V roce 1997 se provdala za Zdeňka Tomana, generálního ředitele potravinářské a zemědělské firmy Agrotrade a syna posledního komunistického ministra zemědělství. Mají spolu dceru Kateřinu. V dubnu 2004 se rozvedli.

    Lidové noviny, Alena Plavcová

    http://katerina-brozov a.emodelka.cz/
    • Vážená paní,myslím že její život tady nemusíte rozebírat,je to hezká žena a skvělá herečka a její soukromí je jen její.Váše soukromí tady také nikdo nerozebírá.
    • Re: Nahé fotky

      http://www.elf.cz/celebrity/katerin a-brozova-1141
  • poděkování

    Kateřina je skvělá ženská, má srdíčko na správném místě, kdo pomlouvá, ten závidí!
  • Děkuji za léčitele a čaje které pomohli Haničce-písničce.

    Vše nejlepší k narozeninám. Zároveň děkuji za léčitele a čaje, které udělali Haničce-písničce dobře. Je to moje souznitelka v dnu narození. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
    • Re: Děkuji za léčitele a čaje které pomohli Haničce-písničce.

      Dobrý den, mám prosbu, mohla bych dostat kontak na léčitele, kterého paní Kateřina doporučila Hance Zagorové?
      Děkuji, Veronika
      kontakt: lewisovci@seznam.cz *14*
  • narozeniny

    Milá Katko
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit