Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Brožová

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krása

    V posteli to musí být vrchol rozkoše se s tebou pomilovat. *14* *8*
  • Nic moc!Krása není všechno.krásnásných žen máme hodně a nechovají se jako prosti-utky!myslím, že Brožové to není zapotřebí,ale zřejmě bude stejně hladná, jako Bohdalka!
  • názor

    Nevím co proti Kateřině všichni máte. Dle mého názoru je inteligentní a velmi sexy. Závist není dobrá vlastnost.
  • Pomoc

    Milá Kateřino, mohla bych Vás poprosit o kontakt na léčitele, který vyléčil Hanu Zagarovou. Mám nemocné dítě s ekzémem. Děkuji Renáta Truncová
  • Závidíte ?????

    Jak tak čtu noviny a časopisy, nestačím se divit! A po přečtení těchto diskuzí žasnu.Když je úspěšná, hezká a chytrá tak je šlapka a mrcha???Lidi styďte se!!Když to zvládá štve vás to a když bude na dně, snad z toho máte radost, ne?Já fandím každé, která dokáže postavit se všem těm závistivcům a nepřejícím spoluobčanům.Kateřino DRŽ SE!!!
  • dotaz

    já bych prosím potřebovala z osobních důvodů vědět jméno právníka který pro ní pracoval při rozvodovém řízení. Děkuji.
  • Kateřino. Kateřino...!

    tlučeš s námi pěkně o zeď. V nedávném pořadu pana Šípa jsi ze sebe dělala chudinku, která se musí promenovat po večírcích a tam si lze pouze narazit chlápky s kontem. Vlastně ani za to Kačenka nemůže....vždyť normální chlapi se přece v okruhu jejich přátel nevyskytují. (Normální myšleno smrtelníci se zaměstnáním s pravidelným platem, čistým svědomím a bez výkyvů v počtu nul za celým číslem.) Ale o takového přece Kačenka nestojí, vyžít za 20.000 netto by jistě dokázala - ale tak snad týden - ale i o tom mám silné pochybnosti. Takže Kačenko - v Blesku jsi zdůvodňovala svůj rozchod s posledním slovenským upichovačem nějak podivně - pochopil jsem však, že si tě tento pravděpodobně silně inteligentní pašák moc k tělu a kontu nepřipustil a ty také nejsi hloupá a poznala jsi, že na okrasu jsi také již příliš v letech. Tak to nehrej na jeho nepochopení a nechuť - zkrátka tvůj slovenský přítel má za ušima a kvalitní materiál pod vlasy - provedl to, co si pouze zasloužíš. A pozor - okruh kont se bude pomalu prořiďovat - pospěš, Kačenko, pospěš... *13*
  • Má na to

    Je to česká Marylin Monroe a má 100% nárok na to, aby si našla milionáře.
    Kdo znás by nechtěl mít její přednosti?
    • Re: Má na to

      Jenom aby pak nedopadla jako božská Marilyn....
  • Strasne sexy

    Jsi strasne sexy katko, ja te strasne miluju!!!!! Oh.......... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • zatím zde nejsou žádné příspěvky, a asi taky nebudou. On totiž krásnou Kačenku Brožovou jen tak někdo hned nemusí.Kolikrát mě připadá, že by mohla být uvážlivější a zdrženlivější. Jsou i jiné herečky i když třeba ne hezké tváří a postavou, ale mají krásnou duši, o nich se bohužel moc nepíše.Krásnou Kačenku máme všade

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit