Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Brožová

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martinka.konopcikova198
    KAČKO přeji VÁM a VAŠÍ dcerce KAČCE všechno nejlepší k svátku hodně zdraví,štěstí,spokojennosti,úspěchů ve VAŠI herecké a muzikálové profesi
    jste moje oblíbená zpěvačka

    ze srdce přeje Martina
  • MILÁ KATZEŘINO !
    Všechno nejlepší k narozeninám Vám přeje Váš fanda ze severní Moravy!!! KATEŘINO,přejí Vám samé úspěšné dny !!! Jiří *4* *4* *4* *14* *3* *3* *3*
  • Všechno nejlepší Kateřino ke 44.narozeninám. *4* *4* *3* *3*
  • Luky1987
    Novodobá celebritka a nic moc herečka je Brožová
  • Luky1987
    Od Brožové se držím na míle daleko, další naše novodobá celebrita, která neumí hrát
  • Kateřina Brožová je velice hezká žena a myslím,že je i inteligentní,vyzařuje to už s její osobnosti,má milý pohled a nevypadá na to,že by byla nějak namyšlená.
  • Krásná Kateřino!
    Všechno nejlepší k narozeniném !!! fanda Jiří *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Stále mě překvapuje, jak zde plno komentujících paní Kateřinu označuje za sice hezkou, ale ne moc inteligentní. Jak můžete zpochybňovat její inteligenci, když ji osobně neznáte? Ano, hezká sice je ( to můžu posoudit i jako holka ), ale urážet ji tím, že je neinteligentní, to mi nepřijde moc na úrovni. Kateřinu sice moc jako herečku nemusím ( přesto u mě má sympatie ), ale tohle bych si o ní říct nikdy nedovolila.
  • Vulgarity

    Není na světě člověk který by se líbil všem.To ale nikoho neopravňuje být vulgární.Sprosté výplody některých přispěvatelů pouze svědčí o jejich "prachmizerné" inteligenci a vychování. Většina takových lidí je pouze zakomplexovaná a své bolístky si "léčí" urážkami!
  • Luky1987
    Na sex je to dobrá samica a porád hezká ženská Brožová, ale hrát neumí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit