Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Brožová

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • synonymum hlouposti

    Naše bulvární Kačenka je úplně ztracená existence. Už to nebude dlouho trvat a nezvednou jí telefon ani v jednom bulváru, které tak ráda a často obvolává, aby jí zviditelňovali. Je mi líto všech chlapů, který s ní měli tu čest ji "sponzorovat". Myslím, že je to ta nejhloupější a nejdražší hračka na světě. Její samolibost je tak obrovská, že si dokonce o sobě myslí, jak je úspěšná. Rád bych slyšel názory ostatních herců, kteří s ní musejí občas spolupracovat. Myslím, že např.pan Etzler je určitě štěstím bez sebe, že musí s touhle chudinkou trávit čas na place. Nedá se na ní dívat. Třeba ji teď zavřou, když nezdanila těch pár milionů, které dostala od Kovarčíka.
  • hodně štěsti zdraví paní brožová *6*
  • je hnusny videt jak si lidi zavidi,mam toho po krk a ty Kacenko se drz *3*
  • vzkaz jednoduchym mozeckum

    Hnusy,které jsou zde k prečtení jsou velice stupidní.Napsané bandou jednoduchých,šovinistických hovad a kolektivem žárlivých ošklivek.
    • Re: vzkaz jednoduchym mozeckum

      úplně souhlasím, mluví z vás jen závist. rozhodně nevypadá lacině - líbí se mužům, protože má jednoduchý,ženský a elegantní styl a umí velmi dobře podtrhnout svou krásu. V tomhle je pro mě vzorem *4*
      mám ji taky moc ráda jako herečku.
      btw. kdyby nebyla krásná a vypadala jako laciná štětka, jak by potom mohla vyhrávat ve všech anketách o nejkrásnější herečku, zpěvačku, ženu..., hm? *4*
  • Nezná někdo email

    neznáte někdo email na paní Kateřinu, mám ji moc ráda a vadí mi, jak se tady o ní vyjadřují někteří stupidové, pokud se Vám nelíbí, najděte si někoho jiného, ale neurážejte, určitě sami nejsem taky OK
    • Re: Nezná někdo email

      nám se právě moc líbí!!! já bych ji šukal od rána do noci!!! k ničemu jinému se ale bohužel nehodí !!!§ *14*
  • Děkuji za pomoc zdraví mé souznitelce v dnu narození Haničce Zagorové.

    Vážená paní Kateřino.
    Moc Vám děkuji za pomoc Haničce Zagorové moji souznitelce v dnu narození. Zdraví je to nejpřednější co člověk má a je to od Vás moc sympatické, že jste pomohla tak vyborné ženě jako je Hanička Zagorová. Atˇ jste povahově jakákoliv, moc Vám ještě jednou děkuji. Fotečky ze křtu CD Štefana Margity 5.5 2009 jsou nádherné. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • Luky1987
    Brožová je další naše současná celebrita o ničem *11* *11* *11*
  • Teď jsem náhodou přepnul na Barrandov Brožová tam vyla jak roztoužený šakal nechápu ze to vůbec mohou vypustit do éteru
  • I ve těhle letech je to nádherná žena :) Stejná jako před 10 lety
  • V Prostřeno jste byla jednička!!! Díky. Paní Hrubešová mimo rozsah hodnocení - brrr!!! !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit