Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PRO KARWEN

    JÁ VÍM ŽE JSI HODNÁ!!! OD ZAČÁTKU TĚ MAM RÁDA KARAWANE
  • HOLKY, PRÁVĚ JSEM ZJISTILA ŽE JOAQUIN JE S MODELKOU(PĚKNĚ HNUSNOU) TOPAZ GREEN.NAVRHUJI JÍ JET ZMLÁTIT!!!
  • Drsnák

    ARWEN, MÁM MENŠÍ DOTAZ JEŠTĚ SE TI TOLIK LÍBÍ?? ALE JINAK JE ŽAKYNEK MOOOOC SLADKEJ
  • tak holky. už se nemůžeme hádat o tom, jak se to jeho jméno vyslovuje, protože jsem teď byla na www.dearjoaquin.com a poslouchala jsem tam rozhovory s ním a ten moderátor jeho jméno vyslovoval UAKÍN, takže je po dohadech!!!!!!!!!!!!!!!
    • ti to můžou říkat taky blbě... já osobně bych vyšla ze španělštiny, protože choakin je z Portorika *3* toť můj názor *5*
  • hele o vízu nechci ani slyšet!!!!! *8* ale máte únorovej PREMIERE??? jsou tam fakt dost dobrý fotky. jo a normálně na MOJE narozeniny se bude dávat GLADIÁTOR!!!!! já jsem tak šťastná, ale asi to chápete.
  • PREMIERE JEŠTĚ NEMAM, ALE UŽ SI HO BĚŽIM KOUPIT! VÍTE ŽE JE NOMINOVANEJ NA OSCARA? ALE JE TAM S NIM TAKOVÁ KONKURENCE, ŽE POCHYBUJU, ŽE TO VYHRAJE! *9*
  • v tom premiere je !! 9 !! obrázků a moc šancí mu tam taky nedávají ( nejmíň ze všech ) *16* ale co já mu věřím !!! *14*
  • KILLY

    A DO PRDELE !!!!!!!!!!!*9*
  • kdybych to byla já, tak bych to věděla. ale jinak nevím *9* ale cosi jsem četla, že NE
  • To víš,já na něm byla nejdřív 3x v kině a až pak jsem si ho pořídila domů *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit