Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidičky nevite nahodou jak se přesně čte jeho křestní jmeno?????
  • cte se to wah-keen
  • JOOOOOOOO

    JEN SE MOC NEDELEJTE!!!!!!! VEZMU SI HO JÁ A JE MI FUK CO SI MYSLÍTE! KATEŘINA PHOENIX: TO ZNÍ SKVIELE-NE ?? PAK VÁM NAPÍŠU JAKEJ JE V POSTELI-JO???
  • fotky

    Nejde mi tam přiložit nový fotky. Může mi někdo poradit? Nebo bych je mohla tomu kdo to umí poslat na meil a on by to tam dal? Tak řekněte kdyby se někomu chtělo.
  • fotky

    To já jsem tam dala ty fotky! Zkusim tam dát ještě nějaký, ale nevim jestli to výjde !!!! *4*
  • hmmmmm

    No a vo tom to je !!!!!!!!!
  • No ale jak to tam vkládáte? Já dám přiložit foto,procházet-nějaké vyberu, dám přidat, pak čekám hafo času až to najede a když to najede tak se stejně vůbec nic nestane, může mi někdo říct v čem dělám chybu? *7*
  • bomba!

    OKRSEK 49 JE BOMBA! PREJ MÁ NOVEJ FILM -IT"A ABOUT ALL LOVE- (ZA VŠECHNO MŮŽE LÁSKA)! NEVÍTE O TOM NĚCO?DÍÍÍÍK
  • joaquin

    No včera jsem trochu hlasovala pro jeho fotky a podivejte se na top 5!!!!!no kdyby nebylo mě tak tam neni!!!No a ty další fotky to sem taky hlasovala!no ale trvalo mi to asi 2 hodky!Vy všechny jak ho mate rady ale že byste mu posilaly hlasy to ne!no jinak dnes jdu pokračovat a to jsem zvědava.No včera tam ještě byl johnny,no a dnes tam je joaquin:)ja řikala že ho musime dohnat!!!!Tak se mějte a taky hlasujte PAPAPAPA *1* *4*
  • Miluju ho!!!!!

    Víte kde je suprovej?! na www.joaquiphoenix.de , ale musíte si to tam najít. On je fakt sexy chlap!!!!!! Strašně moc,moc, moc a moc ho miluju!!!Nevíte jak se SPRÁVNĚ čte jeho jméno?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit