Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo,to se dalo čekat,že tam píšou blbosti.Ale na druhou stranu jsem ráda,že Joaquin nekončí s hraním,bo kdyby to byla pravda,tak bych to asi nepřežila!!!
  • :)

    Lidi tak v pátek na Nově hraje Gladiátor...já vím že všichni jste ho už asi viděli ale i přesto ...těším se na ten film uplně nejvíc , protože ten hereckej výkon všech je uplně fantastickej :) *3* *5*
  • -_-

    Děfčata.. když už jsme u toho.. ta naprosto zaručená zpráva, že věší kariéru na hřebík, se psala v Bravu.. když sem to četla, dostala sem výtlem.. jen ho sejří, že když si s někým dá rande, fšechno o něm hned ví.. ale jinak natáčí novej film ..
  • Ahojík taky se Vám tak páčí jako mi?? *14*
  • Joaquin je prostě supééér!!!! *4*
  • Zdarec lidičky!!!Joaquin je prostě nejlepší.Jste super.papa *3* *4* *3* *4*
  • pro Catling

    Jj,je jich tu málo... *9* Ale to si tu mám psát sama sobě??? *16*
  • nevím...:(

    no to by mě taky zajímalo jestli přijede!!!!no a nějake novinky o něm? s kým chodí.....atd? *3*
  • hlavně, že jsme věrný my. však ON to pozná, vždyť ON přece hledá lásku na celý život ! *14*
  • Jen jsem sem tak přišla a čtu ty příspěvky a je mi z některých trošku trapno. Pokud jde o toho básníka, tak mi o něm nikdy neřekl. Ale má rád Tennesseeho Williamse. Možná ale máš na mysli Rilkeho, ale to není Čech, ten v Česku pouze žil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit