Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ziram

    No ja se opravdu dobre pobavila, holky vy jste slepice:-)) Je mi z vas dost trapno......mozna kdyz si tu budete dokazovat ktera ho miluje vic, tak si vas vsimne:-)))))
  • Fakt borec

    Jaquin je FAKT BOREC!!!
  • Janulko,jestli chces,napis mi svoje icq a muzem pokecat,co ty na to? *3* *4* *3* *1* *4*
  • tak řekne mi někdo jakej film natáčí???????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pro Trinity

    JÁ VÍM (TEDA, MY VŠICHNI) JAK JE KRÁSNEJ, ALE JAK O TOM MŮŽEŠ PSÁT PO TOM CO SE MU STALO????????? *5*
  • kaculencicka

    HEREC KTERÝ UMÍ ZAUJMOUT....

    TAK JSEM VČERA SHLÉDLA MARKÝZ DE SADE A CELKOVĚ PRO MĚ STRHUJÍCÍ PODÍVANÁ....ŠŤASTNÝ KONEC SE NEKONAL.....JAK BY MOHL....JOAQUIN JAKO ABBE MĚ DOSTAL....LÁSKA AŽ NA DNO....TĚŠÍM SE,ŽE HO BRZY UVIDÍM OPĚT HRÁT.....A PEVNĚ TEDY DOUFÁM,ŽE REPOVAT PŘESTANE.....DĚSSSSS....HERECTVÍ MU SEDÍ O 100000000000000% VÍÍÍÍÍC....
    • Re: HEREC KTERÝ UMÍ ZAUJMOUT....

      Nápodobně *1* ...se sestřenicí jsme včera koukaly...zajímavej film a tenhle herec mě zaujal...ale nejlepší hláška flmu: Dospěl jsem k poznání že jsem vrabec *1*
  • pro Katty

    óóó,tak vidim že už tu tež chodiš 8)) Taky si neodolala jeho očím,charisma a ...jeho sexy jizvě *1* Ale mit ho stejně budu ja!!! *14*
  • pro Katty

    jasně že je celej sexy *14* ,ale mít ho budu jedině já! *16* A toho týpka ze školy,ten Joaquinův slabý odvar,si klidně nech *5*
  • pomaličku se tomu Deppovi blížíme!! *4* *15*
  • Svatá pravda..........

    no jo............ v civilu je k sežrání....... škoda že tu není slintající smajlík......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit