Přejít na výpis diskuzí

Jet Li

OSOBNOST 31.12.2006 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Jet Li je prostě nejlepší....

    Jet je fakt výborný , ikdyž od dětství jsem koukal na Bruce a jeho výborného synka , uznávám je dodnes , tak si stejně myslím , že Jet je nejlepší *3*
  • Re: Hej

    njn na Bruce Leeho nebude mit nikdy nikdo *3* *3*
  • Re: Re: Re: Re: JET LI

    Jet li je pekny chlap to je pravda, hlavne kdyz byl mlady byl to kus *14* . Ale ted na to asi kasle a je mu vsechno jedno..kdyby o sebe trosku pecoval na vzhledu a oblekani byl by to krasnej chlap..ale asi o to nestoji a jeho zena zarli *10* . Ale i tak je to frajer a charismatickej chlap !!! *15*
  • Narozky

    Hodně Zdravýý a Štestííí miláčku muj. *14* *14*
  • joey.jordison

    47

    všechno nejlepší k narozeninám a bud' pořád takovej jakej jsi *3*
  • Re: Re: Re: JET LI

    Je strašně krásnej a charismatickej *14* miluju ho *14*
  • joey.jordison

    Re: Re: Jet Li

    Fist of Legend (Jing wu ying xiong)
  • Re: Jet Li

    Ty vypadáš jako velký znalec filmů s Jet Lim... Mohl bys mi prosímtě říct, z jakého tohle je filmu? http://www.youtube.com/watch?v=Qoow 4XvhEUc
  • joey.jordison

    Jet Li

    Jet Li je největší borec, všechny filmy s ním jsou super, nejlepší jsou Od Kolébky Do Hrobu, Boj a Utržený ze Řetězu, je prostě nejlepší ze všech, nikdo na něj nemá!! *3* *4*
  • Jet Li je prostě nejlepší....

    Jet Li je prostě nejlepší mistr bojových umění co znám.....samozřejmě že třeba neměl na Bruce Leeho nebo na Yip-Mana ale je fakticky dobrej....líbí se mi s ním film Utržený ze řetězu a taky Polibek draka......je prostě super !!! *5*
  • Re: Re: JET LI

    Tak to jsem holky rada...on je uzasnej. *3*
  • Re: JET LI

    Jo líbí se mi *14* Je fakt pěknej a dobrej herec *14*
  • Re: JET LI

    No jasně :-)
  • Re: Re: warlords

    Fist od legend je na http://uloz.to/hledej/?q=fist+of+le gend
    i titulky
  • Re: warlords

    A film fist of legend taky nemusu nikde najit ani s titulky poradite mi nekdo prosim ??
  • warlords

    Mam dotaz...pisete tady o filmu warlords a zajimalo by mne jestli ten film uz je v cestine a nebo jen s titulky?? A jestli uz vysel film expendables ??
  • frenky013

    nejlepsi film s jet-li

    *5* podle mne rozhodne pest legendy(fist of legend) druhy obavany bojovnik a treti the warlords.
  • frenky013

    kung-fu=wu-shu.thai-chi+kung-fu= jet-li

    zdravim vsecky,a chtel bych vas pozadat abyste tady vsichni misto hadani radeji dali vsecky filmy ve kterych kdy jet-li hral a nake overene informace o jeho zivote,myslim ze tu nekdo zminoval neco o muzeu..tak timto ho zadam jestli by nemohl zjistit v kolika letech jet-li zacal cvicit a kdy natocil prvni film.predem dekuju *3* a preju vsem hezky novy rok *1* *1* *1*
  • frenky013

    Re: Re: best

    *1* myslim ze oba sou dost dobri...opily mistr jj a jackie dela komedie coz neni na skodu ale myslim ze jet si ve filmech zachovava o neco vic vaznosti a asi bych byl nefer kdybych rikal ze neco z toho je lepsi...
  • frenky013

    Re: best

    hej sory ze ti to pisu ale jet-li delal kung-fu uz daleko drive a dokonce nejak v 6 letech predvadel bojove umeni v bilem dome...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit