Přejít na výpis diskuzí

Jet Li

OSOBNOST 31.12.2006 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frenky013

    Re: Hej

    *1* jj jen kdyby wu-shu a kung-fu nebylo totez
  • JET LI

    ZDRAVÍM VŠECHNY FANOUŠKY JETA LIA. CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT, JESTLI SE NĚJÁKÉ ŽENĚ LÍBÍ JET JAKO MUŽ ??? STEJNĚ JAKO MNĚ !! JE TAKY NĚKDO TAKOVÝ ?? *7* . BUDU VELICE RADÁ, KDYŽ MI NĚKDO ODEPIŠE.
  • andylee

    Re: best

    chtelo by to trosku ucty, jako jestli ho soudis podle filmu, ve kterych uz je starsi, tak to asi nebude takovej vykon jako od Jeta... podivej se na Drunken Master... jo a Jackie trenuje od 5ti let, ale to je detail
  • andylee

    Re: supr herec

    pisete hovadiny... za 1. oni nedelaj karate, takze to asi nebudou karatisti... za 2. kung fu a wushu je v podstate to samy... za 3. nechapu kde ste vzali, ze Bruce Lee a Jet Li jsou pribuzny.. za 4. nemuzete hodnotit kdo je lepsi(v Brucove pripade buhuzel "byl"), protoze oba delali neco jinyho, napr.: dost pochybuju, ze by Bruce dal 720 b-twist(teda pokud vite co to je) a Jet asi nema tak rychlej uder atd..za 5. ta vase gramatika je silena!
    priste premejslejte nez zase napisete takovou blbost...
  • frenky013

    Re: bojovník

    myslim ze nejlepsi je pest legendy,warlords,hitman,romeo musi zemrit atd.bruce lee cesta draka taky dobre nebo legenda bruce lee ten dvojnik taky umi! *1* *4* *16* *5* *13* *1* *1*
  • i-v-a-n-a

    bojovník

    Holky,je prostě dobrej ve všech filmech,no uznejte sami!!!Ale je fakt,že mě OSOBNĚ se nejvíc líbí jako kladňák,např:ve filmu Polibek draka,tam má něco do sebe. *4*
  • Jet Li

    Ni hao lidi....Jet Li je fakt borec nejvic se mi libi film zakazane kralostvi a taky romeo musi zemrit to tam sluselo...ale na Bruce Lee nema a nikdy nebude mit Bruce Lee byl nejlepsi bojovnik ze vsech skoda ze zemrel! *9* *14* *1*
  • Jet Li

    Nejvíc se mi líbil ve filmu Hrdina.
  • Re: JE NEJLEPŠI KUNG FU

    ? 68,1 % cinanu umi kung fu(to znamena ze jsou mistry) ...
  • Hej

    hej problem je ze kazdy z nich dela jiny styl boje : Jackiec chan-severni kung fu,jet li-wushu,bruce lee-wing chun,JKD... Bruce lee je nejlepsi bojovnik ktery chodil po tyhle planete.. jeho uder byl rychly 0,05 sekund.. 70 kg box. bytel zkopl bocnik kopen na jeden zatah.. kliky na dvou prstech jedne ruky delal za 0.90 sekund....
  • jebe vam

    hej vam jebe vi tu pisete uplne hovna to mas jasne ze jet li je lepsi nes jecki chan kdis je to nejvetsi karatista z celeho sveta a druhi je jeskie chan tak co to tu pisete a jak muze byl jet li lepsi nes brus lee kdis brus lee byl jeho otec ty chuju o brus leemu nic nevite kdis us zemrel ani ja onem skoro nic nevim to co se pise jsou chujovini jedte do hong kongu a tam mate muzeum a mate tam knihu o brus leemu jeskie chanovi a jet limu blbecci de videt ze otom nic nevite chuji
  • Re: Rada654

    hmmm, skoda jen ze Jet Li ma zakazany bojovat kvuli smrtelnym chvatum ktere umi ale jinak kdyz si myslis ze je horsi :-D
  • Re: supr herec

    Problem je ten ze kazdy z nich dela jine bojove umeni Chan dela Kung - fu Jet Li dela wu-shu a Bruce Lee ted nevim...
  • supr herec

    kéžby jsi mě mohl učit wu-shu já znám skoro všechny tvoje filmy ty jsi lepší neš jacky chan a bruce lee
  • 13.6

    já jsem jetuv největší vanda podle mě je nejlepší karatysta na celym světě dycky se učim wu-shu podle něho ale nejdemito prostě jet li je můj nejlepší herec *4*
  • Re: Re:

    AHOJ,TAK DODATEČNĚ PŘEJI VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZKÁM *14*
    JINAK JSI STEJNÝ JAKO VE FILMU A NEBO JSI JINÝ?JSI FRAJER V DOBRÉM SLOVA SMYSLU.PA PA
  • JL

    hej dimitrej koho bys ty zbil? lamo nemuzes nekoho bit za nekoho druhyho... a navic jdafd
  • best

    Jet li je prostě nejlepší j.chan se mu nehrabe ani po kotníky. sice nadře celou choreografii ale jet li to už umí od 8 let, tak být váma nemluvím nebo vás zbiju za něj *13*
  • Master Wong

    to je jasne, Bruce Lee byl lepsi ale je fakt ze nejlepsi je Fist of Legent,skoda ze nemel prilezitos hrat s Brucem Lee
    ps wong vs boxing
  • Jet Li

    Podle mě je nejlepší film s Jet Lim Fist of legend,ve kterém předvádí neskutečné věci.Právoplatně tento film patří mezi tři nejlepší kunf fu filmy,které kdy byly natočeny.Škoda,že Jet nemá v součastnosti příležitost předvádět co umí *9* je to škoda,utápět se v Amerických sračkách

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit