Přejít na výpis diskuzí

Jet Li

OSOBNOST 31.12.2006 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: BIDA

    král zabijáků je pěkná píčovina
  • Rada654

    Jet Li je sice dobry ale na Bruce Leeea nema
  • Re: Nejlepší herec

    Jackie Chan je borec. Jet Li ma ve filmech příliš mnoho střihů a dělá málo akrobatkcých kousků. *9*
  • J Chan

    Jet Li neni ani z poloviny dobrej herec jako Jackie Chan! Filmy s J. Chanem sou mnohem lepší. Jackie chan si nadře celou choreografii boje. Takovej Jet Li nadře velky kulovi. Pak taky ty filmy podle toho vypadaj.
  • boj

    Dnes jsem videla film s Jet lim a Jasonem stathamem. A je Bezva snad nejlepsi, je moc moc hezkej *1* *5*
  • Nejlepší herec

    Prostě nejlepší filmy s ním a s J.Chanem.Jsou to moje nejoblíbenější filmy a nejlepší herci akčních filmů.Není co dodat BEZVA!!!!!!! *1* *1* *1* *1*
  • intoska

    Re: blbec

    Pokud posuzuješ herce podle vizáže a ne podle toho jak umí hrát, tak se tady nemame o čem bavit příště šetři dechem *5* *8* *16* *13*
  • intoska

    Jet Li

    nejlepší byl ve filmu utržený ze řeťezu! *5*
  • Re: nemámlžuakradu:)

    Jet-Li jo to frajer mam ho rad jako je Tony Ja a Ceki CHen to jsou nej borci Muay Thay,Teakwondo to jsou tri nej bojove umeni co oni umi mno mam je rad dobri borci a ten kdo o nich rikaj ze jsou chuji tak at jse podivaj s Jetem na film nebo video o jeho umeni a potom at neco rikaj dmnti takeve mam nejradsi Jet li je frajer obdivujuho a navic zachvili tez budu chodit na Muay Thay tak to bude pekne mno *1* *3*
  • Jet Li - super človek

    Čaute. Dúfam, že film The Forbidden Kingdom príde do kín aj na Slovensko. Jet je vynikajúci herec a určite aj človek. Má v sebe niečo, čo ma k nemu silne priťahuje ale nie to že som zaľúbená. To prenechám sladkým naivkám. (bez urážky). Jeho filmografia je kvalitná, no určite sú to však na prvom mieste jeho filmy z čínskej koprodukcie. V nich je doma, sám sebou, so svojou kultúrou, hrdý, drsný, sexi a zároveň vnútorne silný a pravdaže pre niektorých možno nepostrehnuteľné ale aj nežný. Viac sa mi páči takto ako pripútaný na reťaz!!!
  • Miguel Beer

    Jet Li je v te nove reklame na pivo tak sexy!!!! Je krasnej milacek muj sikovnej!!! *14* *3*
  • Re: blbec

    takovy kokot tu nema co psat jet li je nejlepsi
  • Re: blbec

    jsi proste chuj kokote *10* *10*
  • Re: Jet Li a Jackie Chan

    Jackie chan a jet li jsou nejvetší zabyjaci nikdo na ně nema
  • Jet Li a Jackie Chan

    Film ve kterém se společně objevily tyto 2 hvězdy jak Jet Li tak i Jackie Chan se jmenuje "THE FORBIDDEN KINGDOM" který se v Amerických kinech hraje už od 18.Dubna...pro česká kina zatím ještě nebylo stanoveno datum premiéry!tak doufejme že se tohoto snímku dočkáme v našich kinech...
  • jet má narozeniny!

    *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* Jet má narozeniny! *14*
    tak ať mu to kope *4*
  • Jet Li

    cau lidi...Jet Li podle me je neuvěřitelnej člověk...to jeho bojový umění...jak nekdo tak malej může umět takový věci:)chtěl sem se zeptat, jak se menuje ten novej film, kde hraje Jet Li s Jackym chanem...??? *4* *8*
  • nema na nej nikdo

    rikejte si co chcete ale JET LI je nekdo je fakt dobrej az na neho bude nekdo mit tak at pak si otevre hubu ale jinak ji hezky drhte. JET LI je legenda!!!
  • blbec

    je pěkně hnusnej debil takovej Zac Efron je k sežrání !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!je mi jedno co o mě tady budete psát
  • Re:

    Já se taky zajímám o Jet Liho, on je prostě ten nejnejnejnejnejlepší...... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit