Přejít na výpis diskuzí

Jan Železný

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den Pane Železny.Chtel bych se vas zeptat kde mužu sehnat kvalitni oštep.Bydlim v Českých Budějovicich a tady se tomuto sportu moc nevěnuji.Poradte mi prosim.Predem děkuji.Novotny
  • prosba

    Vážený pane Železný, obracím se na Vás jako představitel dětské organizace, která každoročně v červnu vyhlašuje nejlepší sportovce za právě končící školní rok. Výběr těchto sportovců (15 dětí) je prováděn z celkového počtu cca 1200 možných. Zároveň je předáván pohár vítězné škole (letos již po čtrnácté) a rovněž je vyhlášen vítěz Ceny města Mostu (osoba mladší 18 let) navržený za mimořádný sportovní, kulturní, humanitární, společenský, ... čin, hodný zvláštního ocenění. Na předávání výše uvedených poct každoročně zveme významnou sportovní osobnost (Roman Šebrle,Štěpánka Hilgertová, Roman Reichel, Kateřina Neumannová, Květa Jeriová - Pecková, Aleš Valenta, Lída Formanová, atd...) Vás jsme měli zájem pozvat již mnohokrát, ale vždy jsme skončili s neuspěchem u Vašeho manažera, který Vás vždy omluvil pro zaneprázdněnost (p. Pospíšil,pan Juck). To neuvádím jako výtku, ale jako důkaz našeho opravdového zájmu Vás k nám do Mostu pozvat. V letošním roce jsme cca 2 měsíce předjednávali jako hosty našeho slavnostního vyhlášení Jakuba Jandu a Lukáše Bauera. Bohužel, na poslední chvíli se jim oběma změnily plány a jsou v našem termínu nedostupní s příslibem návštěvy Mostu v září. My ale již máme vše připraveno na 28.6.2006 na 19,00 hod.(to i kvůli fotbalovému MS - tento den se nehraje). Obracím se tedy touto cestou na Vás, zda by náhodou, byť takto neočekávaně nebylo schůdné, Vás v Mostě přivítat. Celá akce je mediálně docela dobře podchycena regionálními sdělovacími prostředky a ve Vašem případě věřím, že by byl zájem i ze strany celostátních sdělovacích prostředků. Neberte prosím mou prosbu za drzost, ale za snahu udělat maximum pro důstojnost dětské sportovní činnost. Vím, že je to jen pokus a jen trochu doufám, že by to při troše štěstí mohlo vyjít. Jako předseda Ústeckého krajského atletického svazu Vám slibuji, že když to nevyjde, tak že Vám pro nadcházející závody budu držet palce stejně. Moc Vás jen prosím o odpověď, zda by byla Vaše přítomnost v Mostě dne 28.6.2006 mezi 19,00 - 20,30 reálná. Jakýkoliv Váš dotaz jsem přípraven okamžitě zodpovědět. Kontakt: Milan Rybák, 603 397 790
    • Re: prosba

      *14*
  • kdy začít s oštěpem a jakým?

    prosím o radu,kdy začít s oštěpem?synovci je 11 let,jaký je vhodný oštěp,jak a kde trénovat,pro pobavení-neustále hází vším a docela daleko.předem děkuji *5*
  • všechno nejlepší *1*
  • Blbost kvete v každém věku.....

    Bože můj, nikdy bych nevěřil kolik tady potkám hlupáků..... Nezlobte se na mě, že to píšu, ale jste vy lidi vůbec normální? Tohle není stránka Honzy Železnýho, ale osobnosti.cz. Je sice hezký, že mu pokládáte otázky, ale snad nemůžete čekat, že vám na ně odpoví *1*
  • Lze při házené trénovat zároveň i oštěp?

    Dobrý den,pane Železný.Můj syn hraje házenou za gumárny Zubří a moc by chtěl zkusit házet oštěpem. Mám dotaz, zda se to nějak vzájemně nevylučuje.
    v jedenácti letech bez žádného tréninku či stylu házel okolo 65 m míčkem a začal hrát házenou. Teď je mu 12. Kdy je tak optimální věk začít házet oštěpem?
    Děkuji a přeji mnoho úspěchů třeba v trenérské oblasti.
  • Kniha

    Dobrý den pane Železný.Měla bych na Vás prosbu.Chtěla bych kamarádce dát ke kulatým narozeninám knihu nebo fotku s Vaším věnováním a podpisem.Je velkou Vaší fanynkou.Byla bych ráda,kdyby jste mé prosbě vyhověl a kontaktoval mne na e-mail adrese.Kde sdělím bližší informace.Děkuji moc Petra
  • ahoooj

    neviem, či to číta sám Janko, ale chcem mu odkázať, že ak by sa mu dalo mohol by mi napísať na emailovú stránku...viem, že keby mal písať každému asi by zošedivel, ale naozaj by som sa stáááááááááááááááá
  • Michal Stark

    Milý Honzo,
    vždycky jste pro mě byl chlapem jek má být. Dnes jsem si přečetla v Reflexu článek o Michalu Starkovi, který kvůli nějakým hrám funkcionářů nemůže jet na paralympiádu.Co Vy na to? Zlo se šíří, pokud dobří lidé nic nedělají.
    Ivana Šiková, Bílovice nad Svitavou
  • Děkuji

    Nelíbí se mi, že pod titulním článkem na Seznamu o Vás je reklama na sběr železného šrotu. Víc se mi líbí souvislost s Emilem a Danou Zátopkovými a Věrou Čáslavskou. To je veliké srovnání. Je to o tom, že kvalita nekončí na hřišti, ale sama běží ještě hodně dlouho. Moc by jste se mi líbil v ostatních souvislostech tak jako Emil Zátopek, nebo jako ti všichni tři. Asi to tak je, nebo bude, ale určitě jako občasný návštěvník atletického stadionu děkuji.
    Srdečně Lubor Veleba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit