Přejít na výpis diskuzí

Jan Železný

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JAK Začít s oštěpem?

    Ahoj Honzo, chtěl bych se zeptat zda není pozdě začít s oštěpem ve 23 letech? Moc mě tento sport láka a chtěl bych začít trenovat ! Nevím však kde a jak. Jsem z Ostravy. Moc díky za tvou radu. Rosťa *4*
    • Re: JAK Začít s oštěpem?

      sleduj,kdy budou závody a na nějaký se přihlaš a máš to vyřešené,můžeš si zazávodit
  • mi.ba
    Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda není pozdě začít s oštěpem v 18ti letech? Moc mě tento sport láka! Nevím však kde a jak. Jsem z Prahy. Moc díky za Vaši radu. Michal
  • Honzo, všechno nejlepší k narozeninám.
  • poklona

    omlouvám se za všechny hloupý a nepřející lidi.Vůbec by mne nenapadlo, že nevyhrajete.Ale jsem moc ráda, že jste takový úžasný člověk, obdivuji vaši vůli a trpělivost.Klaním se před vámi.Přeji moc zdraví a lásky do daůších let.EN
  • jdkdlhnckfkjhjk
  • Pozdrav a prosba

    Dobrý den pan Železný chcel by som vám říci že ste můj sportovní vzor . Ja ako začínající oštepář skládám klobouk před tim jakou máte techiku .Som zo Slovenska a moji rodiče mi nechteji koupit oštep proto vas prosim ak je to mozne koupit jeden z vasich starsich ostepu . Byl bych vám strasne vdecnej . Můj mail je Liaf@orangemail.sk Za prostor dekuje a za odpoved prosi Vas velky fanda Lubo.
  • kam bych dohodil?

    Dobry den! Vazeny pane Zelezny, odjakziva si rad obcas necim hodim, neco prehodim, ale nevim, kam bych dohodil s ostepem. S granatem jsem pred mnoha lety hodil kolem 80 m. Je to dobry zaklad pro hod ostepem? Ted je mi 33 a rad bych si s ostepem zkusil hodit, ale nevim na koho se obratit. V zadny TJ nejsem. ¨Taky by me zajimalo, kolik hodite s granatem vy? Pres 100 m? Jinak Vam hodne fandim a vazim si toho, co pro sport delate. Hodne dalsich uspechu ve sportu i osobnim zivote! Vasek - Hradec Kralove
  • Pane Železný, chtěl bych Vás požádat o radu. Rodiče si o prázdninách všimli, že docela daleko házím a navrhli mi, že bych se tomu měl věnovat aktivně. Od příštího školního roku budu nejspíš jezdit do školy do Mladé Boleslavi a chtěl bych zkusit hod oštěpem, jestli by mi to šlo. Prosím buďte tak hodný a poraďte mi. Děkuji předem.
  • Honza má narozeniny

    Přeji Vám vše nejlepší, hodně zdraví a spokojenosti k narozeninám a ještě další úspěchy na poli sportovním nebo funkcionářském v olympijském hnutí. Neskromně dodávám, že já mám dnes narozeniny také.
  • Dobrý den, přeji Vám k Vašim narozeninám, všechno nejlepší hodně zdraví a pro tuto sezonu hodně sportovních úspěchů. Hakl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit