Přejít na výpis diskuzí

Jan Železný

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno nejlepší *1*
  • co věk
  • mi.ba
    Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda není pozdě začít s oštěpem v 18ti letech? Moc mě tento sport láka! Nevím však kde a jak. Jsem z Prahy. Moc díky za Vaši radu. Michal
  • Honzo, všechno nejlepší k narozeninám.
  • georgina1948
    Nene, osobní rekord je 98,48 m v roce 1996 Jena
  • Re: JAK Začít s oštěpem?

    sleduj,kdy budou závody a na nějaký se přihlaš a máš to vyřešené,můžeš si zazávodit
  • Re: Jan Železný

    jasně,68,46m má osobní rekord
  • georgina1948

    Jan Železný

    Chtěla bych jen říci Jan Železný udělal mnoho pro Mladou Boleslav a jen chci dodat, protože velmi dobře znám jeho otce Jaroslava Železného, nebyl házenkář, ale oštěpář a později trener atletiky a byl můj trener v atletice.
  • Janek

    Sympaťák, skvělý sportovec.
  • Děkuji

    Nelíbí se mi, že pod titulním článkem na Seznamu o Vás je reklama na sběr železného šrotu. Víc se mi líbí souvislost s Emilem a Danou Zátopkovými a Věrou Čáslavskou. To je veliké srovnání. Je to o tom, že kvalita nekončí na hřišti, ale sama běží ještě hodně dlouho. Moc by jste se mi líbil v ostatních souvislostech tak jako Emil Zátopek, nebo jako ti všichni tři. Asi to tak je, nebo bude, ale určitě jako občasný návštěvník atletického stadionu děkuji.
    Srdečně Lubor Veleba.
  • JAK Začít s oštěpem?

    Ahoj Honzo, chtěl bych se zeptat zda není pozdě začít s oštěpem ve 23 letech? Moc mě tento sport láka a chtěl bych začít trenovat ! Nevím však kde a jak. Jsem z Ostravy. Moc díky za tvou radu. Rosťa *4*
  • Michal Stark

    Milý Honzo,
    vždycky jste pro mě byl chlapem jek má být. Dnes jsem si přečetla v Reflexu článek o Michalu Starkovi, který kvůli nějakým hrám funkcionářů nemůže jet na paralympiádu.Co Vy na to? Zlo se šíří, pokud dobří lidé nic nedělají.
    Ivana Šiková, Bílovice nad Svitavou
  • Super oštěpař

    Moc a moc Vás pane Honzo zdravím *13* Jsem vaše dlouholetá obdivovatelka .Hlídám Váš světový rekord,aby vydržel v což pevně věřím.Teď když je atletika je mi trochu smutno,že už nezávodíte,ale doufám,že jednou budete i nejlepší trenér *7* Tak ať těm mladým letí oštěp hodně daleko *4*
  • tz

    ahoj jane narodil jsem se ve stejnej den co ty ale jinej rok (16.6.1996)

    Ahoj ondra *3*
  • ahoooj

    neviem, či to číta sám Janko, ale chcem mu odkázať, že ak by sa mu dalo mohol by mi napísať na emailovú stránku...viem, že keby mal písať každému asi by zošedivel, ale naozaj by som sa stáááááááááááááááá
  • Re: prosba

    *14*
  • Kniha

    Dobrý den pane Železný.Měla bych na Vás prosbu.Chtěla bych kamarádce dát ke kulatým narozeninám knihu nebo fotku s Vaším věnováním a podpisem.Je velkou Vaší fanynkou.Byla bych ráda,kdyby jste mé prosbě vyhověl a kontaktoval mne na e-mail adrese.Kde sdělím bližší informace.Děkuji moc Petra
  • Lze při házené trénovat zároveň i oštěp?

    Dobrý den,pane Železný.Můj syn hraje házenou za gumárny Zubří a moc by chtěl zkusit házet oštěpem. Mám dotaz, zda se to nějak vzájemně nevylučuje.
    v jedenácti letech bez žádného tréninku či stylu házel okolo 65 m míčkem a začal hrát házenou. Teď je mu 12. Kdy je tak optimální věk začít házet oštěpem?
    Děkuji a přeji mnoho úspěchů třeba v trenérské oblasti.
  • Legenda

    Honza Železný je světová legenda.To co dokázal je neskutečný.Za všecho mu všichni děkujem,díky němu mužem být hrdí,že jsme Češi!!! *4*
  • DĚKUJI

    DĚKUJI HONZOVI ŽELEZNEMU ŽE REPREZENTOVAL NAŠI MALOU ALE HEZKOU ZEMIČKU TAK USPĚŠNĚ VE SVEM OBORU JAKO MALOKDO.VŽDYCKY JSEM VAS OBDIVOVAL A TAKE OBDIVOVAT BUDU JAKE USPĚCHY JSTE DYCKY MĚL.JSEM VAŠ VELKEJ FANDA.KDYŽ UKAŽOU VAŠ SVĚTOVEJ REKORD TAK DYCK NAS TROCHU ZAHŘEJE U SRDCE.DOUFAM ŽE VYCHOVATE NAKEHO DALŠIHO DOBREHO SPORTOVCE V OŠTEPU.VELKY DÍK. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit