Přejít na výpis diskuzí

Jan Železný

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DĚKUJI

    DĚKUJI HONZOVI ŽELEZNEMU ŽE REPREZENTOVAL NAŠI MALOU ALE HEZKOU ZEMIČKU TAK USPĚŠNĚ VE SVEM OBORU JAKO MALOKDO.VŽDYCKY JSEM VAS OBDIVOVAL A TAKE OBDIVOVAT BUDU JAKE USPĚCHY JSTE DYCKY MĚL.JSEM VAŠ VELKEJ FANDA.KDYŽ UKAŽOU VAŠ SVĚTOVEJ REKORD TAK DYCK NAS TROCHU ZAHŘEJE U SRDCE.DOUFAM ŽE VYCHOVATE NAKEHO DALŠIHO DOBREHO SPORTOVCE V OŠTEPU.VELKY DÍK. *4* *4* *4*
  • Poděkování

    Pane Železný děkuji moho za Váš sportovní Výkon a umístění na mistrovství Evropy, kdy jste prokázal, že o tom věku to opravdu není spíš o vůli a chuti porvat se a bojovat a doufám, že jste s konečnou platností uzavřel ústa lidem, kteří Vám nedůvěřovali a vysmívali se Vám a za to Vás obdivuji a přeji hodně štěstí i v osobním životě.
  • Dopis

    Dobrý den pane Železný, mám na Vás dotaz,který neumím a nejde napsat.Moc rád, bych si o mém problému promluvil s Vámi (jste člověk,který na obrazovce, na mě udělal ten nejlepší dojem a s důvěrou se k Vám obracím o radu odborníka).Chápu vaše vytížení,ale jedno setkání s člověkem ,který by potřeboval od Vás radu ,jak daní problém vyřešit.Pokud ,jako hodně populární člověk ,jste ochoten mě kontaktovat moc a moc děkuji a vážím si toho. Moc děkuji Standa Křížek ,mobil-737558996,e-meil LRU.predmerice@seznam.cz
  • Legenda

    Honza Železný je světová legenda.To co dokázal je neskutečný.Za všecho mu všichni děkujem,díky němu mužem být hrdí,že jsme Češi!!! *4*
  • Super oštěpař

    Moc a moc Vás pane Honzo zdravím *13* Jsem vaše dlouholetá obdivovatelka .Hlídám Váš světový rekord,aby vydržel v což pevně věřím.Teď když je atletika je mi trochu smutno,že už nezávodíte,ale doufám,že jednou budete i nejlepší trenér *7* Tak ať těm mladým letí oštěp hodně daleko *4*
  • Prozba o vyrešeni sazky

    Zdravim legendu.Jednou jsem viděl zabavni pořad,ve kterem jste řekl,že hodite softovym(pěnovym)mičkem zhruba 90m.Byl to sice vaš odhad,přesto pro normalniho smrtelnika to je zavratna dalka.Na druhou stranu bavime se o člověku,ktery je ve svem oboru nejlepši v historii.Takže ma prozba k vam je,jestli by jste byl tak laskav a poslal mi vaši odhadovanou vzdalenost.Jo a gratuluji k medajli.
  • potřebuji poradit,předem děkuji - jste nejlepší

    Přítel hází oštěpěm,a zatím mu to hází na 52m. Rád by věděl jestli existuje nějaká technika ke správnému házení? Moc děkuji za váš čas. Lucka R.
  • co věk
  • tz

    ahoj jane narodil jsem se ve stejnej den co ty ale jinej rok (16.6.1996)

    Ahoj ondra *3*
  • Dobrý den, můžete prosím poradit kde začít s házením a jaký je vhodný oštěp pro začátečníka nebo kde ho sehnat?Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit